Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

marika27 a co to za minka? chyba powinna być :D :) że @ nadal nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale boje się ,ze przez to,ze byłam na urlopie to może coś się przesunęło i @ będzie później dlatego taka minka :O No ale z drugiej strony mam taki biały wodnisty śluz :) Sama juz nie wiem co o tym myśleć...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nic nie myśleć choć wiem, że to nie łatwe :) zrób sobie teścik to się uspokoisz ;) śluz to dobra wróżba-tak myślę :) a piersi cię bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro masz 27dc (zapamiętałam bo to tak samo jak ja) więc myślę, że test można już zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bolą mnie piersi, mnie przed okresem nigdy nie bolały :O Podbrzusze czasem pobolewa. A tescik jutro kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie rano dostanę tą cholerną @ :( niby teraz plamień nie mam ale @ mam jutro jak w banku :( mam tylko nadzieję, że jednak nie będę musiała jutro jechać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za dwie kreski :) pisz jak tylko zrobisz :) ale ty pewnie poczekasz do wtorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej rano przy pierwszym porannym moczu i dobrze jest się wcześniej też nie opijać wodą albo jakimiś płynami bo to podobno może rozcieńczyć mocz ale jeśli kupisz taki lepsiejszy test to można też robić w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zebym rano do apteki poszła i zrobiła go przed pracą...ale nie wiem od której ta apteka jest otwarta...:( Chyba faktycznie do wtorku poczekam. Jak maja być dwie kreski to i we wtorek bedą...chociaż troche niecierpliwa się robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz w aptece, że chcesz test o dużej czułości, takie testy wykrywają już bardzo małe stężenie hormonu w moczu i niby można je robić już na 7 dni po zapłodnieniu a po dacie spodziewanej @ o każdej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety :) HopeU gratuluje superowego prezentu od męża :) U mnie dzisiaj zaczęły sie takie plamienia jak u Ciebie Banmon i u Marzenki S :( . Niby się spodziewałam ale jednak zrobiło mi się cholernie smutno i łezka mi poleciała 😭 . No i oczywiście odbłam sobie swój zły nastrój na swoim mężczyźnie :( całe szczęście wyrozumiały jest... Teraz tylko czekam jak @ przyjdzie na dobre. Dziwne tylko że mnie wcześniej piersi nie bolały bo zawsze mam dość mocne bóle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika rób ten test jak najszybciej bo sama jestem ciekawa :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a może nie warto tracić nadziei ..... póki nie ma krwi to wszystko jest możliwe ;) mi też łezka poleciała i to nie jedna i tak samo odbiłam to sobie na moim M ..... nawet jeśli nic nie wyszło w tym cyklu to w końcu na pewno nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga 🖐️ Moze jest tak jak dziewczyny pisały ...moze zarodek się zagnieżdża i stąd te plamienia :O Banmon to ja tak zrobie i poproszę o test o dużej czułości...oczywiście jeśli @ nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób rób ten teścik bo ciekawa jestem strasznie :) a coś czuję, że dobre wiadomości przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to chyba kobiety już tak mają że się muszą wyżyć na swoich facetach :p no ale coś z tym złym nastrojem trzeba zrobić ;) Jeśli nie teraz to będę próbować dalej w podróży poślubnej ;) Marika daj znać jak tylko zrobisz :) życzę dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga wczasy to podobno najlepszy czas na bejbika, bo pelen relaks i takie tam ;) tylko nie koniecznie takie wczasy jak ja miałam u mojej teściowej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dam znać ! Ja tez na moim się wyaywam...ale staram sie kontrolować, bo czase można przegiąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika zgadzam się że przy czekaniu to czas sie taaaak wydłuuuuuża że szok :o ja też jestem strasznie niecierpliwa i nie lubie czekać :o. Ale jak się okaże że jest na co czekać to co innego ;) Banmon wczasy u teściowej :o dramat :o oj współczuje... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo słońce dobrze działa na produkcję hormonów :) więc te ciepłe miesiące są dobre na zafasolkowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie były to całe wczasy ale wypadły akurat na dni największej szansy :o tak mi się zdaje.... bo pewna to nie jestem, w każdym razie nawet jeśli nie wypadły to stres i tak zrobił swoje ;) poza tymi dniami u teściowej wakacje mogę uznać za udane ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam zamiar się na wakacjach wyluzowac na maksa :) za te wszystkie stresy ostatnich miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I podobno tez lato sprzyja, bo jestesmy bardziej beztroscy :) :) Najwazniejsze banmon ,ze wakacje ogólnie sie udały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×