Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2....................26 .08 Olka.P...........28...............3....................2 7 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3....................03 . 09 banmon........26.................3.................ok12. 09.09 SmileEveryday.22...............2..................18.08.09 Wpisuje sie do tabelki:) oo chyba jestem najmlodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ta tabelka sie tak zmniejszyla? byla wieksza przeciez i jzu dwuczesciowa cos chyba zgubilyscie po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka,dokładnie.Oni czuja ze juz powinni miec potomków:) Fajnie,ze Twoj sie ucieszył.W ogole ten dzien musi byc dla Ciebie wyjatkowy.A to wazne miec wsparcie u kogos na kim nam zalezy.Mój z natury jest romantyczny,wiec nie wiem jak zareaguje jak sie dowie (kiedykolwiek,zeby nie zapeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 SmileEveryday.22................2...................18.08. Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2....................26 .08 Olka.P...........28...............3....................2 7 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3....................03 . 09 banmon........26.................3.................ok12. 09.09 Oczywiście musiałam namieszać:/ Przepraszam.W złe miejsce sie wpisałam.A tebelka taka byla ostatnia,wiec do tej sie wpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze problemy żeby okreslić czy mam te dni plodne czy nie, raz wszystko wskazuje na to, że mam bo śluz jest ból jajnika tez a innym razem zero , nic a nic sluzu przez cały miesiąc dlatego wybieram się na te badanie do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja sie dopisze jutro po wizycie u gin ale juz w drugiej czesci i mam nadzieje ze dolaczycie szybko do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od jakiegos czasu łykam prenatal i wszyscy u mnie w rodzinie mysla ze naprawde jestem juz w ciazy:)Bo ciagle sie rozczulam nad takimi dzidziusiami,ktore ciagle widze:)Jakas obsesja:)A ja tak poprostu jem ten kwas foliowy,tak na przyszłosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.09 ta tabelka jest najbardziej aktualna ;) marzena ty mogłabys się już dopisać do nowej tabelki ;) trzymam kciuki żeby lekarz rozwial ci w końcu wszystkie wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ojj to przepraszam,musi mnie któras poprawić bo ja nie wiem jak ja prawidłowo skopiowac:( Też jestem ze swietokrzyskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też łykam kwas foliowy już od ponad dwóch trzech miesięcy, niby to dobre na rozwój cewy nerwowej u plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 SmileEveryday.22................2...................18.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.09 No to dopisuje sie do tej :)Juz nie mieszam z tabelkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają Ci sie Kielce? Mój R. jest z Kielc i w najblizszym czasie i ja tam zawitam na dobre:) A aktualnie mieszkam w Busku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam kwas ale niestety zle na mnie dziala caly czas spalam i nie dobrze mi bylo i mialam bole glowy wiec teraz jem falvit sa ta witainy i mineraly jest tez tam kwas ale w mniejszej dawce i teraz juz czuje sie ok. Wiesz mam watpliwosci bo naczytalam sie ze czasami pokazuje test wynik pozytywny a nie koniecznie jest sie w ciazy-ale mam nadzieje ze mnie to nie dotyczy. raz to nie dostalam miesiaczki a dwa test pozytywny wiec chyba bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym prenatalu to nie słyszałam ja łykam zwykły Folik ale spojrzałam na necie, że ten prenatal to jakiś kompleks witaminek, muszę się gina zapytać co o tym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide spac bo jutro ciezki dzien mnie czeka. trzymajci kciuki prosze....jak tylko sie dowiem co i jak dam znac z reszta i tak tu jeszcze zawitam rano:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka przestań ty sobie wkręcać takie bajki bo cię chyba przez kolano przełożę i dam klapsa ;) Kielce mi się nie widzą ale nie miałam wyjścia... pozyjemy zobaczymy może mi się spodobaja albo przynajmniej je zaakceptuję ;) a może będziemy mieszkać gdzie indziej .... czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam:)Kielce są fajne.Może dlatego tak uwazam bo je dobrze znam,mieszkalam tam 3 lata,bo studiowałam.I teraz w najblizszej przyszlosci tez planujemy pomieszkac w Kielcach,ale w planach jest równiez domek,ktory na pewno nie bedzie w mieście.Wole spokojniesze okolice pod Kielcami.Dzisiaj kazdy ma auto i do miasta bez problemu dojedzie jak bedzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile to jutro będziesz robiła test? ja tez już spadam lulu bo jakaś padnięta jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po prostu BOMBA!!! :D Nawet nie wiecie jak się cieszę, że są nowe zafasolkowane!!! :D Za to u mnie sytuacja się nieco skomplikowała i już mój drugi wynik podskoczył do góry... czekam teraz, by lekarze podjęli decyzję co do mojej chemioterapii... dzisiaj będzie dalsze dzwonienie po lekarzach... Życzcie mi szczęścia... Buziolki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×