Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hope - fajny prezencik zrobił ci maż. Ja gdybym była na twoim miejscu to nie przerywałabym starań, z powodu wycieczki. Lipcowe marzenie - co trzeba zrobić zeby miec monitorowany cykl.?a ostatnio byłam u gina i nic mi o tym nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 ja też jestem ciekawa co trzeba zrobić, żeby mieć monitorowany cykl, ale pewnie trzeba 'tylko' zapłacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym monitorowanym cyklem to nie zależy od lekarza? Czy on stwierdza czy to konieczne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga własnie nie mam pojęcia, ja chodzę prywatnie może na NFZ lekarz rzeczywiście stwierdza coś takiego i wtedy jest to darmowe badanie. Ale nie będę spekulować bo nie znam zagadnienia, dlatego zależy mi żeby udał mi się umówić teraz na ta wizytę to byłabym o 12dc czyli teoretycznie blisko owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie uda mi się umówić na 28 sierpnia to bede musiała się zapisać na 24 wrzesnia bo w tych dniach tak plus minus wypada mi owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart82
Banmon- a Ty od poczatku starań masz monitorowany cykl? Marzenka - trzymam kciuki :-) Bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta82 ja własnie nie mam dlatego też jestem ciekawa jak się coś takiego załatwia i ile to kosztuje, teraz postaram się sama umówić na wizyte w terminie w którym powinna być blisko owu bo jestem ciekawa czy dobrze wyliczam i czy pęcherzyki mam zdrowe a to na USG wyjdzie. Pospieszyłam się ze stwierdzeniem, że brzuch mnie nie boli bo właśnie zaczął :o nie lubię @ 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja bym sobie chciała chociaz jeden cykl zmonitorować, zebym wiedział czy z moimi jajeczkami jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta82 to może umów się na wizytę w terminie w którym powinnaś mieć owu..... myślę, że takie badanie mogłoby dać jakiś obraz sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dobrze by było Ci się zapisać teraz bo znowu czekać tyle :o no chyba że juz wtedy nie będzie trzeba czego Ci życze :) No ja też jak mi się jeszcze przez dwa cykle nie uda to ide do mojego gina. Zresztą sam mi powiedział że przez mięśniaka którego mam moge mieć z tym problemy. Ale powiedział że jakby mi sie nie udało to mam przyjść do niego to on mi pomoże. Ale napewno nie będe czekała 6 miesięcy tak jak tu dziewczyny piszą bo ja nie jestem cierpliwa niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi własnie gin powiedział że po 6 m-cach mam się zgłosić ale nie mam zamiaru tyle czekać, prawda jest taka, jeśli wszystko byłby ze mną w porządku to niby dlaczego nie udało mi się zajść w ciąże??? niech mi on to wytłumaczy!! spróbuję jeszcze raz zadzwonić po 15 do niego bo może dopiero po południu otwiera gabinet, nie pamiętam :o głupek ze mnie, że sobie nie spisałam godzin otwarca 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to brzuchol mnie boli co raz bardziej i w krzyżu ciągnie :o i generalnie nerwa mam maksymalnego :o mam ochotę rozwalić wszystko w drobny pył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja też uważam że skoro wszystko jest ok to powinnam zajść szybko bo niby czemu nie :o Mnie też brzuch boli, krzyże bolą...wogóle to chyba wszystko mnie boli i sił nie mam :( i humoru też nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu pracować...:o właściwie to kobiety powinny mieć wtedy wolne z powodu chwilowej niedyspozycji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Jeśli mogę się wtrącić, to: marzenka_s jak ja byłam w ciąży to testy zrobiłam jakieś 3-4 dni po terminie spodziewanej @ tak późnym wieczorem, bo pracowałam wtedy jeszcze na drugie zmiany i wszystkie wyszły pozytywne, a zrobiłam 4 różne :) Zatem nie stresuj się i zrób test nawet i wieczorkiem, co ma być to będzie... choć wolałabym, abyś zobaczyła upragnione 2 kreseczki :) Ale tfu tfu nie zapeszam!!! Teraz czekam na wyniki dzisiejszych badań i zobaczymy co mi na to lekarze powiedzą... jakby co to mam Dziewczynki adresy i nr telefonów do bardzo dobrych lekarzy z Wrocławia i z Poznania :) Ja ciągle jestem pod ich opieką po poronieniu i jestem bardzo zadowolona z ich podejścia do pacjentki i ich usług, są konkretni i w razie co od razu mam przez nich dostęp do kliniki i we Wrocławiu i w Poznaniu... do tego wyczerpująco odpowiadają na każde zadane im pytanie :) U mnie w mieście taka ładna pogoda dzisiaj, że chyba jak mój M wróci z pracy, to Go na basen odkryty wyciągnę :D Trzeba troszkę z tego skorzystać :) A w sobotę na wesele jedziemy to i może się troszkę opalę, bo do solarium to nie mogę chodzić, bo lekarze zabronili... alkoholu też nie mogę przez najbliższy rok ruszyć choćby koniuszkiem języka, także zostają mi tylko soczki i woda mineralna... ale bez piwka, winka i innych mogę się obejść, byle bym już do zdrowia wróciła i bym wkrótce dostała z moim M "zielone światełko"!!! Dla tego CUDU zniosłabym WSZYSTKO!!! Pozdrawiam Was serdecznie Laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 wierze dla zdrowia można zrobić duuużo i znieść dużo. Zdrówka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a ja mam taką cichą nadzieję, że jeszcze wszystkie będziemy się cieszyć ze szczęśliwego macierzyństwa :) Tylko trzeba w to głęboko wierzyć... w końcu mój M ciągle mi powtarza, że: "dobrych ludzi spotykają miłe niespodzianki" i, że "piorun nie trafia dwa razy w to samo drzewo" :) Zatem KAŻDEJ Z NAS MUSI SIĘ UDAĆ!!! :D Już mam dość smutania się i wypłakiwania oczu - czasu nie cofnę, ale żyć dalej mogę :) I będę WAS WSZYSTKIE wspierać jak tylko najlepiej potrafię, daję słowo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sa wyniki mojej bety-spadla czyli nie jestem w ciazy.Juz se poplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 jeśli masz możliwość pójścia na basen to aż ci zazdroszczę ;) jak najbardziej trzeba z takich rzeczy korzystać ;) mi trochę daleko i do Poznania i do Wrocławia chociaż pewnie jak już bym nie miała innego wyjścia to i tam bym jeździła ale póki co mam nadzieję, że w miarę szybko mi to pójdzie .... życzę ci dużo zdrówka, dbaj o siebie :) 🌻 Goga wolne powinno być ustawowo na te dni ;) czasami mnie tak połamie, że nie ma opcji abym się do łazienki doczołgała nie mówiąc już o jakiejkolwiek pracy..... no ale skoro tak walczyłyśmy o równouprawnienie to teraz mamy ;) hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️banmon, malutka, goga, marta, marzenka, lipcowe marzenie, amerie , hope... Marzenka rób tesciora i zobaczymy co wyjdzie, jakby 2 miała być to ja mysle ,ze już by była :) Ja nadal nie mam @ :) śluz mleczno-biały mam i troche widoczne żyły na piersiach :) i teściorka dzisiaj po pracy kupuje i robie wieczorkiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha33 nawet nie wiem co ci napisać.... kiedyś na pewno się uda i będziemy mogły zmienić temat naszego topiku :) póki co zostawiam ci kwiatka 🌻 uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marika27 :) no koniecznie rób ten test :) bo mnie ciekawość zżera ;) ach coś czuję, że dziś będą dobre wiadomości wieczorem :) MUSZĄ BYĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon o przepraszam serdelecznie ale o żadne równouprawnienie nie walczyłam :p i nie podoba mi sie to siedzenie w pracy dzisiaj :o Ascha przykro mi bardzo :( nie ma to jak narobić nadzieji a potem zabrać... Ale nie płacz następna próba przed Tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha33 szkoda, że ta beta spadła,ale nie smuć się :) jestesmy z Tobą 🌼 Malutka bardzo dożo zdrówka Ci zycze 🌼, z tego co piszesz sprawiasz wrazenia bardzo dobrej i ciepłej osoby :) ja tez mysle,ze nic dwa razy sie nie zdarza, oby Twoje marzenia się spełniły ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja mam i do Wrocławia i do Poznania po jakieś 100 km o ile nie więcej, ale jeżdżę tak często jak tylko trzeba... wiem, że u Ciebie, jak i u pozostałych Dziewczyn na pewno się obejdzie bez takiego jeżdżenia, ot co :) Ascha33 jeśli to nie jest zbyt osobiste pytanie, to dlaczego robiłaś betę? Zawsze masz podwyższoną? Jeśli nie chcesz to nie musisz odpowiadać... pytam, bo ja raz w tygodniu robię badanie jej poziomu i ciągle mam powyżej normy, a to nie jest za dobrze w moim przypadku - powinno mi spadać... bo w przeciwnym razie jak będzie dalej mi rosnąć mimo poronienia ciąży i usunięcia jednostki chorobowej, to czeka mnie chemia... dlatego pytam - nie tyle z ciekawości, co z powodu tego, że jestem w szoku... Marika27 to rób jak najszybciej ten teściorek, bo już ciekawość mnie zżera od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika To jeszcze tego teściora nie zrobiłaś :) masz nerwy :) rób szybko i daj znać bo wreszcie któraś musi przełamać te nieudane próby i coś czuje że to będziesz Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka lekarz chcial zrobic bete w 19 dniu cyklu.Bo do niego przyszlam zeby zrobil usg czy pecherzyk pekl,a on zrobil bete i byla podwyzszona.lecz za 2 dni spadla.No i narobil mi nadziei ze jestem ciazy a dalej nie wiem czy mialam owulacje. Nie slyszalam o przypadku ze beta jest ciagle podwyzszona.Myslalam ze jest tak w czasie owulacji albo ciazy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×