Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

na całe wakacje to bym się nie zgodziła ale na parę dni musiałam żeby było sprawiedliwie ;) teściowa nie jest taka straszna ale zawsze to jakoś tak dziko się czuję, w każdym razie na pewno 'sprzyjającej' atmosfery tam nie ma na staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laseczki spadam powoli lulu, marika27 czekam na dobre wieści jutro :) Goga i marzenka_s nie traćcie jeszcze nadziei :) uszy do góry :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już spanko bierze 💤 , jutro musze wstać po 5 i do Krakowa do pracy. Ale jeszcze tylko 3 dni i wreszcie urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 5 rano!!!! o kurdę zabójcza pora jak dla mnie, za bardzo kocham spanie ;) ale z drugiej strony dla Krakowa można się poświęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja też należę do śpiochów i dla mnie to wstawanie to tragedia :o środek nocy prawie :o. Wiesz dla Krakowa może tak - można, ale dla pracy... hmmm...trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. lipcowe marzenie- bardzo mi pomoglas swoja wypowiedzia troche mi sie lepiej zrobilo...i w ogole dzieki wam wszystkim. Wczoraj juz nie odp bo musialam sie troszke jeszcze pozegnac z moim Krzyskiem,juz wyjechal i zostalam sama...nawet spac nie moge bo ciagle mysle czy dostane czy nie....dobrze ze ide na 11 na szkolenie do pracy to nie bede myslec. Ale narazie pojawila mi sie dobra oznaka wczoraj mialam te plamienia a dzis juz tego nie widze,czysciutko,wczoraj nawet pojawily mi sie 2 kropki czerwone i juz bylam pewna ze dostalam@ ale dzis nic moze cos z tego bedzie,choc z moim szczesciem to na pewno nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2....................26 .08 Olka.P...........28...............3....................2 7 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3....................03 . 09 banmon........26.................3.................ok12.09.09 mała poprawka w tabelce :o marzenka_s uszy do góry :) gdyby @ miała przyjść to już by przyszła marika27 i Goga co u was dziewczyny? amerie9 ja też właśnie M odprawiłam do pracy :D nie wmawiaj sobie @ bo to chyba za wcześnie jeszcze żebyś go czuła ;) uszy do góry :) ja dziś dostałam @ tak jak mówiłam....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja też dzisiaj dostałam @ :( normalnie dramat :( :( :( i jeszcze brzuch mnie boli jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak na razie brzuch nie boli-całe szczęście- w sumie czuję się ok-nie liczać tego, że od wczoraj jestem permanentnie wkurzona dzwoniłam do lekarza ale nikt nie odbiera, nie pamiętam w jakich godzinach jest czynna recepcja więc spróbuję później ale dziś na pewno go dorwę!!! Goga ale to twój pierwszy cykl a wiesz jak to jest ciężko utrafić, uszy do góry, niebawem na pewno nam się uda :) a ty Goga brałaś wcześniej tabletki anty? bo już nie pamiętam :o jeśli tak to ja mam teorię, że na drugi cykl po odstawieniu tabsów dziewczyny zachodza w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie brałam tabletek. Wiem że to była pierwsza próba ale i tak jest mi smutno że okazała sie nieudana :( chociaż w sumie się przecież tego spodziewałam :( Daj znać jak się dodzwonisz. Widze że idziemy równo i za miesiąc też razem będziemy się stresować czy dostaniemy to paskudztwo @ czy nie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dam znać :) dokładnie za m-c mamy ten sam termin, oby okazał się on dla nas szczęśliwym :) na szczęście takie uczucie przygnębienia szybko mija i znów wraca nadzieja, że następnym razem musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to ty Goga fajną pracę masz ;) kafeteria w pracy rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio akurat na kompie pracuje i mam w pracy swojego kompa :) i oprócz kafe mam też otwarte inne programy i tak sobie ciągle przemieniam :) trzeba być wszechstronnym i mieć podzielną uwagę ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nada nie ma @ ... juz sama nie wiem...dzis kupie test i jutro rano go zrobie...mam nadzieje ze nie dostane...ale dziwi mnie to ze wczoraj mialam te dwie kropki czerwone w sluzie a dzis zero....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak trzeba być Napoleonem :D marzenka_s pewnie to takie nic nie znaczące plamienia były, jak się jest w ciąży to czasami coś takiego występuje, najczęściej w dniach spodziewanej @, zresztą te dni są podobna najbardziej niebezpieczne. Powinnaś zrobić test nawet dzisiaj i się uspokoisz :) stres tu na pewno też w niczym nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że jak już jesteś po terminie @ to można tez robić w ciągu dnia, tylko kup ten pre-test czyli taki czuły one wcale nie są drogie. Ja jak byłam w ciąży to zrobiłam pierwszy test dwa dni po terminie @ i była to godzina 18 coś kolo tego i test wyszedł pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak radzicie to poslucham was jade teraz na skzolenie i potem zrobie ten test i wam napisze...po co mam ciagle byc w niepewnosci najwyzej wyjdzie negatywny i bede beczec jak bobr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s a ja coś czuję, że jednak wyjdzie pozytyw :) uszy do góry :) bedzie dobrze :) gdybyś miała dostać @ to dostałabyś ją tak samo jak my, widać miałaś tylko takie malo znaczące plamienia ;) trzymam kciuki :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja go zrobie kolo 14 bo teraz nie mam jak bo jade na to skzolenie do pracy....dobra lece i napisze wam popoludniu co i jak.buziaki trzymajcie kciuki mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×