Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No jeśli to ma być w tym roku to sie zgadzam ;) w sumie to juz niedużo zostało do sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...prawda...4 cykle. To któryś MUSI być owocny :) jejku co ja bym za to dała... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być i na pewno będzie :) więc nie planujmy wielkiego picia na sylwestra no chyba, że soczków owocowych :) chciałabym, żeby tak było :) oj zaraz się rozmarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój ja to już imiona wymyślam jakie mi sie podobają... :o jaka ja głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam imiona juz wybrane :( I nawet buty kupiłam ostatnio, takie wygodne na ciąze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byleby tylko był brzdac w drodze i żeby się urodzil cały i zdrowy :) oki ja idę do wyrka już, bo rano wstaję i cały dzień do dupki będzie. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak już wejde do sklepu i "przypadkiem" zajde na dział dziecięcy to dramat :o jakie te wszystkie ubranka sa malutkie i słodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XLANDERRKA2
Dziewczyny zycze wam powodzenia i trzymam kciuki :)mi się udałozaskoczyć 3 lata temu w Lipcu:D teraz staram się 4 cykl o rodzeństwo dla synka:) co do tempki bo widzę że mierzycie to w aptece za 9zł mozecie kupic rteciowy termometr owulacyjny i trzyma się go w pochwie 2-3 minuty najlepiej o 7 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma córeczka i jak ja widze to tak się rozczulam :O Nie wyobrażam sobie zebym mogła nie mieć dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle ,z eu mnie Goga to chyba wiek tak działa :O Jak miałam 23-24 lata to sobie myslałam ,ze mam czas na dziecko...myslałam,ze to tak hop bedzie i juz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XLANDERRKA2
MARIKA❤️ przez grzecznośc nie dziękuję :D no ale w moim przypatku to nie takie proste bo hormonki mi szwankują i luteinkę muszę brać :) Ale mam nadzieję że mi się uda jak nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xlanderka ...wiesz Ty juz masz jednego dzieciaczka to wiesz na 100%,ze mozesz mieć ❤️ A ja to czasem się zastanawiam..tyle lat brałam tabletki anty...myslałam,ze jak odstawie to szybko pójdzie :O [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XLANDERRKA2
GOGA dzięki❤️ za pierwszym razem to był złoty strzał hihih:D powiedzieliśmy że chcemy i się udało :) Ale wiecie przerabiałam już teraz wszystko chyba, wiesiołek, mierzenie tempki,badanie szyjki itd:O I moja ginekolog powiedziała że mam odpuscić to wszystko no i zobaczymy 24.08 powinna być @ ale mam nadzieję że jej nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika wtedy tez myślałam że to będzie raz dwa i już :o ej no jestem dwa lata starsza od Ciebie :o i być może to tak z wiekiem przychodzi... :o Ale jest to widać wykonalne bo ciężarówki to ja ciągle widze :) stadami chodzą normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XLANDERRKA2
MARIKA- a sprawdzałaś sobie hormonki??? bo tabletki zanizają poziom LH,FSH a bez tego i progesteronu to a ni rusz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak jest wszystko dobrze to bejbik powinien być od razu tak jak u Ciebie xlanderkaa :O Trzymam kciuki,zeby @ nie przyszła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×