Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

banmon na wczoraj juz miałam termin a tu dalej nic.Nie wiem,boje sie zrobic bo jak zobacze 1 kreske to juz sie dzisiaj totalnie załame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile jeśli @ nie nadejdzie to zrób sobie jutro rano teścik :) i może te upragnione dwie kreski będą :) uszy do góry i bez załamywania się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to Ty mozesz już testować sie :) jak masz regularnie @ ...bo u mnie to w sumie niezbyt regularnie te @ sa jak Widać :O Malutka trzymam kciuki aby chemia nie była konieczna 🌼 Ja to olej lniany dodaje rano do sniadanka , to podobno tez dobrze na płodność działa :) moze kupie ten wiesiołek :) a to można łaczyć z folikiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika fajny ten olej lniany, własnie przeczytałam co nieco na ten temat na necie. A ty jak go łączysz z jedzeniem? trochę droga jest taka buteleczka ale jesli warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja to go dodaje do sera białego i miksuje , dla smaku dorzucam jeszcze np pokrojony koperek :) w sumie to taki smaczny serek biały wychodzi :) podobno własnie na płodność to pomaga :) ale buteleczka sporo kosztuje, a czasem tez do ryzu np pare kropli dodaje tego oleju, albo do sałaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja własnie wedle tej diety sie odżywiam :) To jest po prostu zdrowe odzywianie :) :D Mój M na szczeście nie pali, ale za dobrze sie nie odżywia...a facet jednak tez powinien o siebie zadbać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam że takie ryby jak tuńczyk to raczej nie jeśc za dużo bo zawierają rtęć a ta jest nie wskazana przy staraniu się o bejbika jak i będąc w ciąży, oczywiście mowa tu o jakiś dużych ilość tej rybki bo tak od czasu do czasu to można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy mi te przeciwciała na rózyczkę wyjdą , oby tak było :) Bo inaczej staranka na 3 miechy trzeba odłozyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie chodzi o ryby drapiezne takie jak miecznik, rekin, marlin, szczupak, tuńczyk ale tak raz na tydzień 100g można zjeść :) marika a jeśli nie będzie tych przeciwciał to co wtedy? szczepienie jakieś?powiem szczrze że niegdy nie myslałam o tym, żeby sprawdzić sobie te przeciwciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co sobie przypominam to my chyba byłyśmy w szkole szczepione na tą różyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak szczepienie trzeba zrobić wtedy :O I na 3 miechy staranka odłozyć :O wiesz moze kiedyś byłysmy szczepione...ale właśnei trzeba te przeciwciała sprawdzić , bo może ich nie być , ale moga tez byc :O A jak w ciąży nie daj Boże Ci się rózyczka przyplącze to jest ogromne zagrozenie dkla dziecka :O:O:O Lepiej dmuchać na zimne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o szczepionke na różyczke to szczpienie było obowiazkowe w podstawówce. Wiadomo, ze warto sie zaszczepic p[rzed planowaniem ciąz, ale wtedy trezba odłozyc starania na 3 miesiace ;-( bo absolutnie nie mozna po szczepieniu zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a ten wiesiołek to ty bierzesz tylko do owulacji ? czy przez cały cykl non stop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn szczepić to się trzeba jak nie ma przeciwciał bo jak sa to jest spoko i nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek gdy sie stara o dziecko bierze sie w 1 fazie cyklu, bo w drugiej moze powodowac skurcze macicy, a to nie wst=akzane w przyp. ew. ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wiesiołek - ja miałam ostatnimi miesacami bardzo mało sluzu, a teraz pływam, tak wiec, bez problemu rozpoznaje dni płodne :-) Akurat mi sie zaczynaja, tak wiec staranka zaczynam znowu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJj to niedrogo kupiłas ten folik :) ja mam za niecałe 13 zeta 60 tbl ale jakiejs innej firmy :O Jeszcze musze sobie cholerne podpaski kupić bo nie mama w domu, tylko podkładki miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dokładnie wyliczyć ta pierwsza faze cyklu ?? Bo ja nie wiem przez ile dni go brać ?? I od kiedy zacząć ?? Dzisiaj juz czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile juz cykli Ty bierzesz ten wiesiołek? Bo tak sie zastanawiam kiedy będą efekty namacalne tego sluzu ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×