Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

albo mierz sobie tempkę tak jak lipcowe zdaje się radzi, ja nie mam w sobie tyle samodyscypliny ale może ty tak :) no i uszki do góry :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ale Na razie to zacznę od testów, zobaczymy jaki to rezultat przyniesie. Ten monitoring to pewnie sporo kosztuje, jak testy nie pomogą to na monitoring później tez pewnie pójde. Dobrze,ze mojemu M nic nie mówiłam... Ja już chcę nowe staranka rozpocząć i przyjemność z tego czerpać :)...a teraz muszę czekac te 4 dni na koniec @ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempkę też chyba też będę mierzyć :) Nie zaszkodzi,a moze pomóc :) To moze mnie lipcowe poinstruuje jak to sie robi z ta tempką ;) Wogóle to jestem dziś zła na cały świat Żeby to sie tylko na moim M nie odbiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ważne żeby podczas starań było pozytywne nastawienie :) Oj mają ci faceci z nami...siedem światów ;) Marika szkoda...:( ale przed Tobą nowe staranka i nowa szansa więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam całe trzy tygodnie urlopiku :D w sobote biorę ślub a we wtorek chyba wyjeżdżamy już na Węgry nad Balaton :) Mam zamiar się tam wyluzować i pracować ostro nad dzieckiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 lipcowe_marzenie.28...........1...................17. 08 SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.09 marika.........27................3................ok.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika dobrze że te cholerstwa trwa u ciebie tylko 4 dni bo ja mam nawet i z 7 dni :o tzn trzy ostatnie dni to taka brązowa stara krew od czasu do czasu ale jest i wkurza mnie to na maksa :o z tą tempką z tego co słyszalam to trzeba mierzyć zawsze przed wstaniem z łóżka i o tej samej porze i jak jest skok tzn że prawdopodobnie jest owu tyle tylko, że to trzeba chociaz trochę czasu za nim się w tym połapiesz, no i wiadomo różne rzeczy moga tez wpływać na zmiane temteratury. najlepiej jest badać śluz, mierzyć tempke i sprawdzać szyjkę macicy i wtedy jest pełny obraz. Tyle tylko, że potrzeba trochę cykli żeby się tego nauczyć. No i tempe mierzymy w pochwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ lipcowe_marzenie.28...........1...................17. 08 SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.09 marika.........27................3................ok.12. 09 Jeszcze raz w kleiłam bo nie usunełam sie tam wyżej z tabelki :) Goga gratulacje z okazji slubu :) no i mocno za staranka weź się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie wiem czy ci już gratulowałam jeśli nie to teraz to zrobię :) GRATULACJE :) ale będzie imprezka. Nad Balatonem jest podobno rewelacyjnie także przyjemnej podróży poślubnej :) i dobrze tam majstrujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon no ja spróbuje z ta tempka, połapać to ja na pewno sie w tym sie nie połapie, ale moze któras z dziewczynek na forum mi pomoże :) no kiedys trzeba zacząć zeby wiedzieco co w tym chodzi :) No tak u mnie @ trwa krótko więc to jest pocieszające, dwa dni sa obfite a kolejne 2 juz ubogie :) no czasem 5 dni trwa ale to nie zdaraza się czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale przynajmniej do ślubu ci się to dziadostwo skończy :) marika rób sobie wykresy do tej tempki to bedzie ci łatwiej zauważyć skok temperaturki ;) lipcowe ci pewnie pomoże bo ona się chyba dobrze na tym zna, ja to tylko teoretyk jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykresy, tez słyszałam, ze dobrze je robić :) A to mam zaczać mierzyć tempke jak @ sie skończy ? I codziennie o tej samej porze, Tak ? a ile ten terommetr trzeba trzymać w pochwie ? bo ja gdzieś wyczytałam ,ze 5 minut :O Wiecie Mój M to w sumie nie do końca wie,ze o dzidziusia się staramy. Bo nie powiedziałam mu, ze tbl odstawiłam. Wiem,ze on tez bardzo chce dzidziusia,ale pewnie by mi powiedział, zebysmy troche poczekali bo teraz sa problemy rózne itd...a ja doszłam do wniosku,ze problemy zawsze są i ten okres na dziecko nigdy idealny nie jest bo coś tam awsze koliduje, a wsumie nie wiadomo ile te staranka nam czasu zajma, a ja juz najmłodsza nie jestem . Ale chyba mój M sie domysla, że ten nasz seks to cos ma na celu prócz przyjemności bo ostatnio jak sie kochalismy to tak niby w żarcie powiedział ,ze teraz to juz na pewno dzidzia bedzie po takim seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby prodadzić te obserwacje, mierzyć temperaturkę co rano, zapisywać to wszystko to trzeba sie chyba bardzo zdyscyplinować żeby nie zapomnieć :o hmmm... może zaczne od następnego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajna ta stronka co podałaś :) No tak na to trzeba niezła dyscyplinę :O No ale moze to coś da niz takie strzelanie w ciemno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się końcy @, codziennie po przebudzeniu i nie wolno jeszcze się ruszać z wyrka, temp. mierzymy w pochwie przez 5min zresztą tam na stronce jest wszystko napisane, no i można sobie badac szyjkę macicy i od razu sluz sprawdzać ;) wszystko ladnie notować :) tyle tylko że ta medoda wymaga tak jak Goga powiedziała dużej samodyscypliny, ja takiej nie posiadam więc u mnie odpada. Ale prawda jest, że jeśli się ja dobrze stosuje to nie ma bata, zawsze zauważysz kiedy jest owu :) tylko trzeba te trzy rzeczy najlepeij robić, czyli śluz, temp i szyjka :) to marika niezłą niespodziankę szykujesz swojemu :) to prawda, że jakby człowiek czekał na odpowiedni moment to nigdy go nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem czy to taka niespodzianka jest do końca :) Bo wyczuwam,ze On sie domysla :) Z ta obserwacja sluzu to tez sie postaram cos zrobić , no i jeszcze testy owu dla pewności sobie dorzuce i zobaczymy co to da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to czekanie... może uda mi się dostać na wizytę w piątek, a jak nie, to mam już we wtorek zaklepaną w Poznaniu i... muszę już wtedy z całą torbą jechać, jakby chciał mnie od razu do szpitala na chemię wysłać... po prostu koszmarrrrr... Pocieszam się tym, że to wszystko nie dzieje się bez przyczyny... musi w tym być jakiś głębszy sens... a ja najwyraźniej jeszcze go nie pojmuję... Dziewczynki te zaciążone i te dalej starające się dbajcie przede wszystkim o ZDRÓWKO, róbcie wyniki i jak najczęściej odwiedzajcie swoich ginekologów... Życzę WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 również zycze ci wszystkiego dobrego :) 🌻 oby było wszystko dobrze i nie będziesz musiała zostawać w szpitalu :) może rzeczywiście w tym wszystkim jest jakiś głebszy sens.... nie wiem...zależy w co kto wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ojejku kochana duzo zdrówka dla Ciebie jeszcze raz 🌼 i oby to wszystko dobrze się zakończyło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie no co tu dużo ukrywac kobieta powinna urodzic pierwsze dzieckoe przed 30 , bo wtedy jest najbardziej płodna , a po 30 płodność się zmniejsza...a ja juz mam 27 lat...i nie wiadomo ile mi czasu zajmia te staranka o bejbika...ale myslałam,ze to jest prostsze :) A widze,ze tu trzeba włożyc sporo wysiłku :O A wogóle to musze jeszcze zbadać przeciwciała na rózyczke , bo wszystkie badania maiałam robione oprócz tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 bardzo Ci współczuję z powodu Twoich problemów bo brzmi to strasznie :( szpital...chemia... :( Dużo zdrówka Ci życzę i trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga zdążysz do 30 nie peniaj ;) my wszystkie zdązymy zresztą :) już w przyszłym roku będziemy swoje brzdące trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Goga nie chciałam Cie dobijać 🌼, ale po 30 kobietom ciężej zajść w ciąze , oczywiście różnie to bywa, ale mam kolezankę która ma 35 lat od 3 lat a M o dziecko się staraja i nic , ona zdrowa , on tez , robili badania i nic :O:O:O Trochę się tym martwie :O sama najmłodzsa nie jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×