Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Banmon no ja to raczej mam terminowo co 25 dni. Ostatnio tylko coś tam mi się spóźniło ale przeważnie mam co do dnia więc aż się boje jutra :o To Ty od soboty będziesz czekać :o Dobranoc dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jesli nie dostane w sobotę to będę jeszcze czekać no chyba że nie wytrzymam i zrobię wtedy test w niedzielę ......ale raczej nie spodziewam się zobaczyć dwie kreski w tym miesiącu dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek;))))) Ale mam limo obok oka! O lol!! Wczoraj tak wyglupialismy sie ze az wpadłam na Jego kolano.. Boli;( Oj.. Czeka mnie dziś wielkie sprzątanie, bo wczoraj z domu nie wyychodziłam i.. stos naczyń.. itd. Ehh... Chyba już koniec mojej @... Jakoś minęło... Ale mi śię spa chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy wszystkie jesteście?????????? Nie ma nawet z kim porozmawiac:( smutno sie tu zrobiło!! Jak tam nasze mamusie??? Jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam;) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Ale mam dzisiaj humorek :o już się z mężem zdążyłam posprzeczać :o ale cale szczęście jest dla mnie wyrozumiały i wie czemu jestem taka podrażniona... Banmon ja tez się nie spodziewam niczego dobrego w tym miesiącu :o jakieś takie przeczucie mam :o Ale jakby co to testu już tak szybko nie zrobie ;) Agnes to zaczynasz nowe staranka :) powodzenia :) Tylko jak będziesz z domu wychodzić to nie zapomnij włożyć ciemnych okularów :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah;) Dzieki za rade Goga;) A jak tam te placki???? Co w koncu upichcisz?? Ja zaraz zabieram sie za robienie ciasta;) ...cyganka sie zwie;D Zobaczymy co wyjdzie;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie nakrecaj sie na @@@@@.. Niewiadomo czy przyjdzie!! Trza byc dobrej mysli- ja wierze ze ona wroci dopiero za kakis rok Hhahahahah;DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jednak ostatecznie bigos robie :p bo nie chciało mi sie jeszcze iść na zakupy a na to miałam składniki :) Ale smaczura na placki po węgiersku tez sobie narobiłam więc pewnie wkrótce zrobie bo będą za mną chodziły ;) Ojej lubie piec placki i mam nadzieje że niedługo kupie rweszcie piekarnik :) co to za cyganka? dobra? mniam mniam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dostałam juz @ nawet jakoś doła nie mam, wszystko mi jedno.... przyszedł trochę szybciej jak dla mnie ale może to przez to że wczoraj zostałam wyprowadzona z równowagi i zdenerwowałam się na maksa tak się ze swoim M okłóciłamże nigdy tak nie mieliśmy.... juz dziś jest zgoda ale za to ta piprzona @ przyszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. banmon........26................3...................07. 10.09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tAK MI PRZYKRO bANMON.. aLE TA @ minie szybko.. tylko czyms sie zajmij... to zleci i nowe staranka zaczniesz- Głowka do gory!!!!!;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga!! Jesli chodzi o ta cyganke to sama nie wiem czy dobra bo bede ja robila pierwszy raz!!! Ale jak bedzie smaczna to Ci napisze przepis;)))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, moj humor się juz poprawił bo... moj M dzisiaj wraca, dzisiaj dowiedziałam się że moje 2 koleżanki ze szkoły urodziły dzieciaczki... i jak tu nie myśleć. Dziewczyny wiem jedno kiedys i my wszystkie zobaczymy te 2 kreseczki na tescie a wtedy będziemy najszczęśliwszymi kobietkami na świecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon rozumiem cię, bądz dobrej myśli i nie przejmuj się bo nie warto. Ja jak dostałam ostanio @ to byłam tak strasznie rozczarowana płakałam przez kilka godzin, miałam taki straszny żal w sercu, oczywiście nikomu nie powiedziałam dlaczego płaczę moj kochany M myslał ze bardzo boli mnie brzuch az biedactwo kupiło mi nospę /teraz z tego chce mi się smiać/ ale ten zal był silniejszy odemnie. Wytłumaczyłam mu wszystko i ma rację WSZYSTKO W SWOIM CZASIE, TRZEBA BYĆ CIERPLIWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor nie mam taki zły .... tylko brzych mnie strasznie boli i juz mi się w pacy nie chce siedziec marze o tym żeby się polozyc a musze siedziec przed kompem do 16,30 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze humory to mamy podobne :) ja mam zły bo jadę do pracy a jest tak ciepło dziś :( rano posprzeczalam sie z moim, nie zdążyłam nawet zjeść obiadu a mój mąż wczoraj nie umył nawet naczyń nie kupił pieczywa i wogóle :-o za to powiedział ze mi obiad przywiezie jak będę mieć przerwę, pewnie wymyśli mcdonalda :-o W pracy rano też miałam nerwa bo niektórzy myślą że mogą sie obijac a ja za nich będę pracować Wrrrrr ale mam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minie szybciutko i bedziesz w domku;) Polozysz sie i odpoczniesz:))))))))))) Witaj stokrotko;) na kazdego przyjdzie kolej:::)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh HopeU--- nasi M. tacy sa.. moj wczoraj mial posprzatac, umyc, obiad zrobic... nic nie zrobil tylko jeszcze nabalaganil..;))) Ale i tak go kocham;D A co do McDonalda to tez to znam.. Moj J. tam by jezdzil bo szybko i nawet dobre!! .. wg niego;)))))))) Ja nie nawidze tego swinstwa!!!!!! A obibokami w pracy sie nie martw.. opr im daj i niech sie wezma do roboty.. posozyty jedne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga!!! Ta cyganka jest super!!!!!!!!! To babka cytrynowa;) Własnie sprobowalam... mniam;DDDDDDDD I przepis prosty jak chcesz to Ci napisze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga gdzies Ty poszla??????????/ Kobito.. Daj no troche tego bigosu bo nie chce mi sie robic obiadu.. Hihih A mam piec rybsona..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu weekend :) trzeba się zrelaksować :) ja w ramach relaksu zaczynam dzis od piffka ;) a skończę na winku :) jesli chodzi o staranka na nastepny cykl to odpuszczam sobie tzn nie będziemy się zabezpieczać ale nie będe wnikala kiedy mam dni plodne i takie tam pierdy, powoli zaczyna mnie ten temat wkurzać ;)jesli do końca roku się nie uda to wybiore się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pisz jak zrobisz test ;) trzymam kciuki ;) 🌻 może tobie sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 banmon........26................3...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? poukładałam tabelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon szkoda :( ale dobrze że chociaż Ci humoru nie zepsuło, tylko tem ból :o fuj... A ja dalej czekam... Agnes nie było mnie bo skorzystałam z Twojej rady i poszłam poprawić sobie humor :) solarium, fryzjer...i od razu lepiej :o Ej jak dobra ta cyganka to wrzuć przepisa ;) napewno kiedyś zrobie bo lubie piec takie wynalazki ;) tylko narazie musze czekać jak się piekarnika dorobimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga humor może trochę zjebutany ale to chyba bardziej przez ta minioną kłótnię tyle mnie to nerwów kosztowało że już nie miałam siły sie denerwować na @. Jasne że nie jest mi najlepiej na sercu, czuję się chyba bardzo niesprawiedliwie i mam żal do losu.... ;) takie tam pierdy, przejdzie mi a przy następnej @ znowu wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon też się dzisiaj rano ostro pokłóciłam z mężem i też mi nadszarpnęło sporo nerwów :( Wierze Ci że czujesz sie nienajlepiej bo pewnie jak dostane @ to też będe miała żal do świata i wogóle :( Ale głowa do góry wkońcu napewno się uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×