Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej!!!!!!!! Dawno tu nie zaglądałam;( A bo moj J. wrócił i nie miałam jak;( Ale miałam wczorajszą noc... Obudziłam się z płaczem... Tak mnie ząb bolał!!!!!! Potem apteka i jakoś usnęlam... Ale bolało!! Nie życzę nikomu takiego bólu! Ostatnio zjadłam obiad i cały wyrzygałam... Bleeeeee... Goga--- po ślubie jesteśmy prawie rok... ja chcę synka- Gabriel Piotr. a moj J. coreczkę- Anna Maria;) ale ja mysle podobnie... oby tylko było zdrowe.... Malutka-- piękne imiona;) a przepraszam, że pytam, ale dlaczego nie donosiłaś ciąży???????? Co się stało?? Bardzo Ci współczuję... Ale kiedyś spotkasz Swoje Aniołki;)0 Olka-- nie przejmuj się tesciowa.... One zawsze plota trzy po trzy!!!!!!!! Moja to powiedziala do siostry ciotecznej mojego J. ze my to nie wspolzyjemy jeszcze bo dopiero po 2 albo 3 latach zaczniemy.. i wtedy pomyslimy o dziecku... smiechu warte..... Amerie-- współczuje koleżance... mojego brata siostra miala dwa tyg przed slubem z mezem wypadek... wpadli pod dwa tiry... nikt nie odniosl powazniejszych obrazen tylko Iwona trafila po tygodniu do szpitala i.. okazalo sie se byla w ciazy z blizniakami.. i poronila... ale dzisiaj... po dwo i pol roku ma juz dwoch synow... Banmon-- nie smutaj sie:))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus 83 w moim przypadku nic nei da sie zrobic bo mogli mi nie rzedluzyc umowy bo ja bylam na okresie probnym i umowe mialam do konca miesiaca wiec jak najabardziej mogli tak postapic. Ale wiesz co nawet i dobrze sie stalo bo ostatnio nie za dobrze sie czuje i nie wiem czy bym dlugo popracowala jeszcze....nie najlepiej sie czuje w ciazy ale gin powiedzial ze to tak moze byc przez pierwsze 3 miesiace potem powinno byc tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pamiętacie mnie jeszcze ?? cały czas Was podczytuję :D :D Nic nie pisałam, bo strasznego doła łapnęłam (po tym jak przyszła wredna @) Poza tym tak się pożarłam z moim R. że juz prawie tydz. nie gadamy! To okropne, dobrze że nie mogę się starać, bo w środę jadę na badanie (więc musiałabym się pogodzic) , a potem operacja i pewnie tak jak Malutka będę musiała zaprzestać starań :( Widzę, że powróciły stare staraczki :D Kurcze, w pracy jestem i nie mogę każedj odpisać :( Dziewczyny bądźcie twarde, nie martwcie się ciężarówkami, teściowymi i innymi wścibskimi babami, co nie mają co robić i pllotkują :) Przecież muszą o czymś gadać, przygotujcie sie na to, że jak pozachodzicie to dopiero będa gadały :D :D :D A o pracę też sie nie martwcie, nie ta to następna. Pozdrawiam Was wszystkie i odzywajcie się koniecznie :) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczymy :) Jakie tu pustki ostatnio :o Banmon ja też uwielbiam spanko i mam jeszcze urlopik do środy :) a w czwartek to nie wiem jak ja do pracy wstane :o to bedzie dramat :o Guzia zdrówka dużo i powodzenia i jak tylko będziesz mogła do pisz co u Ciebie :) 🌼 Marta robiłaś może teściora? Co tam u Ciebie? Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki!!!!!!!!! Ale źle się czuję... Zjadłam chyba wszystko co miałam w lodów3ce!!! I brzuch mnie boli... Ale jeszcze nie mam odwagi zrobić testu... Boję się że będzie 1 kreska!!!!!!!!!! Tak mi jakoś dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnes :) Ja też cosik mialam atak głodu przed chwilą :o nie wiem czemu :o może to ta pochmurna pogoda.... Cierpliwości przecież masz jeszcze troche czasu do @, w sumie to tyle co ja... jakby co to razem będziemy robić testa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu pusto :( gdzie są wszyscy..... ? Amarie a Ty gdzie sie podziewasz? Śpisz jszcze :p A co z Mariką :o wieki już jej tu nie było... A to ide sprzątać... może później ktoś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Goga ty się nie przemęczaj zanadto, przed Tobą jeszcze całe życie bycia żoną :)) Agnes ty cały czas takie makabryczne historie opowiadasz, ale i tak twoja teściowa ma lepszą wyobraźnie ;) Na szczęście humor mi się już poprawił, bo @ się kończy niedługo ;) W tym miesiącu postanowiłam sobie trochę odpuścić z liczeniem dni , obserwacją itp. Idziemy z M na żywioł he he A w przyszłym miesiącu pojedziemy na tydz do Polski to wtedy sie przebadam. taki mam plan! Guzia trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze, musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) padam na twarza :o Marta co u ciebie ??? agnes ty na razie nie myśl o żadnym teście ani sobie objawów nie wkrecaj ;) masz jeszcze przecież sporo czasu do terminu @ czekaj cierpliwie ;) no i co z Mariką?? już tu wieki nie zaglądała :o amerie się nie czepiam, niech się tam relaskuje ze swoim M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja sama nie wiem co pisac, nie mam co, jakiegos dola taz mam :( jutro mam na szczescie caly wolny dzien. Zmykam spac pa pa Dobranoc, pewnie nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja sama nie wiem co pisac, nie mam co, jakiegos dola taz mam :( jutro mam na szczescie caly wolny dzien. Zmykam spac pa pa Dobranoc, pewnie nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co tak wszystkie ostatnio doły łapią :o to jakieś zaraźliwe chyba :o Jest sobota więć pewnie jeszcze śpicie :) U mnie dzisiaj wstrętna pogoda :( leje, zimno wrrr...wlasnie wybieram sie na zakupy i przez tą pogode sie zebrać nie moge. No ale trudno ide.... To narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Co tak cicho????????? Ja sobie czekam na łóżko;) Wreszcie będę miała na czym spać... AAAA! Mój J. wyjeżdża za granice czyli od października nici ze staranek................................. No to po dzidziusiu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes moze odreagujesz jak znajdziesz prace i troche zapomnisz o starankach, jestes bardzo mloda i napewno bedziesz miec dzidzusia, a zawsze to lepiej zalapac sie na macierzyski poza tym praca daje wewnetrzna satysfakcje :-) U mnie leje codziennie, no dzis moze nie ale jest ponuro wiec dla mnie to nic nowego, lata nie bylo jak zawsze i juz w sumie jest jesienna pogoda. Coz zrobic... ide sobie humor poprawic, (czyt. na zakupy) :-) Buziole dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes moze odreagujesz jak znajdziesz prace i troche zapomnisz o starankach, jestes bardzo mloda i napewno bedziesz miec dzidzusia, a zawsze to lepiej zalapac sie na macierzyski poza tym praca daje wewnetrzna satysfakcje :-) U mnie leje codziennie, no dzis moze nie ale jest ponuro wiec dla mnie to nic nowego, lata nie bylo jak zawsze i juz w sumie jest jesienna pogoda. Coz zrobic... ide sobie humor poprawic, (czyt. na zakupy) :-) Buziole dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes do października to może już zdążysz zafasolkować ;) Jaka to pogoda złośliwa :o wróciłam z zakupów to słońce wyszło :o a tak to lało cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas pogoda nawet w miarę, niebo zachmurzone ale poki co nie pada więc nie jest źle ;) właśniej wróciłam z miasta bo byliśmy z M na kawce, lubię sobie wyjść raz na jakiś czas na jakąś cudaczną kawkę ;) w ogóle wkurzyłam się bo sąsiad z góry jakiś remont chyba robi i o 9 rano zaczął cos wiercić i nici ze spania :o agnes tak ja Goga mówi do października może już zafasolkujesz albo juz zafasolkowałaś ;) a jeśli teraz się nie udało to do końca września powinnaś mieć jeszcze owulkę ;) a na ile twój M jedzie? a jeśli się nie uda to będziesz miała czas żeby sobie porobić wszystkie badania ;) a mnie już biersi bolą na @, zawsze tak mam na tydzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota i nikogo nie ma :o mój M będzie dzis oglądać mecz a ja się chyba zanudzę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to ja widzę, że ty się baaardzo intensywnie starasz :D bidulko wyspij się chociaż z raz porządnie żeby ci sił starczyło ;) :P pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) widzę, że dziś znowu nikt nie będzie tutaj zaglądać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke bo już zapominam co i jak ;) amerie dziwne te twoje brązowe niteczki, nie mam pojęcia co to może być...... dobrze, że już nie myslisz ciągle o starankach ;) to najlepsza metoda na brzdąca ;) mi powoli co raz częciej przychodzą myśli czy nam sie teraz udało.... @ mam dostać w sobotę ale moge tez później..... boję się że z dnia na dzień będę we mnie rosły coraz większe nadzieje :o STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 AsiaAaK.........19...............duzo.............ok.2.0 9 Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37,1 to raczej spoko ;) a ja dziś do godziny 15 w łóżku przeleżałam :) za cholere nie chciało mi się tyłka ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny no nie mówcie że szystkie spędzacie romantico niedzielę ze swoimi M ;) co u Mariki? juz się wieki do nas nie odzywałaś ..... :o Marta co tam u ciebie? robiłas teściora? ja mam dziś płaczliwy nastrój, mój M mnie wkurza i może normalnie bym na to nie zwracała uwagi a dziś jakoś mi się ryczeć chce!!!!!!! i sama w zasadzie nie wiem z jakiego konkretnego powodu.... :o hormonki szaleją ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Amarie kuruj się i nie daj sie żadnej chorobie:) Banmon mnie też już zaczyna nosić :o pewnie dlatego że termin @ się zbliża i chąc nie chcąc zaczynam się denerwować :o U mnie dzisiaj pododa dziwna, nie leje ale jest zimno i wieje :o a myślałam że może będzie ładnie bo miałam ochote przejechać się gdzieś nad wodę ;) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×