Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Następna wróżka ;) to już jesteście dwie :) ale macie nosa :) bo ja po tym swoim falstarcie jakoś straciłam nadzieje... niepotrzebnie się wtedy rozpędziłm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wie :) nie wytrzymałam przeciez i powiedziałam :) i tez sie cieszy :) Agnes a co takiego nie może dzidzia słyszeć????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi slina na jezyk przyniesie;)))))))) A teraz nie gniewaj sie na mnie Kochana ale moj M. wrocil... i prosi zebym nim sie zajela;)))))))) Tez Ci gratuluje;)))))))))) i pozdrawia;DD Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ale nie możesz się tak odrazu źle nastawiać no co Ty 🌼 wierze w Ciebie :) Do jutera Agnes :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tak samo z siebie wychodzi, nie potrafię pojąć czemu nam sie nie udaje, eeee tam zobaczymy do końca roku jesli nic z tego nie wyjdzie to idziemy na badania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Magda cześć :) dzięki :) no mam nadzieję że będziesz częściej bo oststnio to cosik malutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmileEveryday napewno przyjdzie i może już niedługo :) czego z całego serducha życzę :) Banmon tak masz racje z badaniami i dobrym lekarzem nie należy długo czekać, ale może nie będzie Ci to potrzebne bo do tego czasu już zafasolkujesz :) trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tak zmykam lulu od jakiejś godzinki i zebrać się nie mogę :o a mąż agnes to chybą ją zamęczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ty szczesciaro :-D 3 tyg po ślubie już w ciąży. Owocna była ta noc poślubna :-p A tak swoją drogą to ja też chyba jestem wróżka bo wiedziałam ze będziesz następna, czułam ze te 3 dni to jest znak i proszę :) Gratuluje! Ale ci zazdroszczę :-o jesteś dziś najszczesliwsza kobieta na świecie :) Ja muszę czekać kilka mcy :-( i będę ostatnia w tabelce chyba jeśli wogóle będę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki HupeU 🌼 O następna wróżka ;) ale takie wróżby to lubię :) :) :) A Ty sie nie martw bo te pare miesięcy minie szybko i może już z podróży wrócicie w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Goga gratulacje ale musisz być szczęśliwą osóbką, wyobrażam sobie jakie to musi byc piękne móc zobaczyć 2 kreseczki. Kochana trzymam za Ciebie kciuki. Mój M. znowu w delegacji a ja samiutka jak palec ale w piątek znowu wraca. Marto uważam podobnie jak Ty, nie można się zamartwiać ale nie zgadzam się z tym że nie zostaniesz mamą, dziewczyny wszystkie bez wyjątków zostaniemy mamami, popatrzcie nasza tabeleczka powolutku, powolutku zmienia się..... to dobry znak. Miłego dnia kochane, trzymajcie się....buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka dzięki :) faktycznie to fajne uczucie :) jak minie pierwszy szok ;) Zgadzam się z Tobą ze wkrótce wszystkie będziemy mamuśkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga - wielkie ogromne gratulacje szczęściaro. Moja siorka zaszla w ciążę tak samo jak ty , 3 tyg. po ślubie hehe. Buziaczek dla maluszka lub maluszki 👄 Ja dzisiaj ide do gina, mam 11dc, mam nadzieje ze zrboi mi monitoring cyklu. oczywiście będę musiała jak zwykle skłamać, ze sie dłuuugo staram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze denerwuje sie dzisiaj ta wizta u gina, nie wiem czemu. Mam nadziej e ze wszystko bedzie u mnie ok. Denerwuje sie nbo ostatnio miałam @ tylko 2 dni. W sumie to zawsze mam tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marta 🌼 Nasze wróżki są niezawodne :D Nie denerwuj się wizytą u gina :) będzie dobrze :) musi być :) Na którą idziesz? Jak wrócisz to daj znać co powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu Agnes pobudka ;) !!! Gdzie jesteś? :) No nie mów że znowu masz zamiar cały dzień w łóżku spędzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ;))) NIEDAWNO WSTALAM A TERAZ ZMYKAM PO SZAFKE DO KUCHENKI I OKAP;)))))))) NAPISZE JAK WROCE;))))))) BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH A SZCZEGOLNIE DLA Twojej Kruszynki Goga;)))) Jak wroce to masz byc;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas bo w pracy siedze do 15.30 ;) i nie mogę się jeszcze rozkręcić po urlopiku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta powiedz że sie długo starasz i tyle. Napewno wszystko ok z tobą czasem organizm plata figle i trzeba go sprowadzić na ziemię :) i bez takich proszę ze to nie ten czas że zajmiesz sie czymś innym bo w dupke dostaniesz! Najwyższa pora na dzidzie i to jest ten czas!!! Chyba że chcesz sie zająć wedkowaniem albo szydelkowaniem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×