Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

A Ty Smile gdzies poszla?????? Dopiero byla a juz jej nima!! Oj Goga!! Ja tu pisze dla.. Was a Ciebie nie ma!! Bedzie foch!!!;))0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyłozgięcie macicy to nie powód do zmartwienia. Nie jest to ani choroba, ani poważna wada. Po prostu taką „urodę” ma ok. 25 proc. kobiet. Nietypowa budowa macicy nie wywołuje bezpłodności ani kłopotów w ciąży i podczas porodu. U ciężarnych kobiet macica wraz z rozwojem płodu zaczyna się powoli prostować, a po porodzie powraca do poprzedniej budowy... to wyczytalam Marto.. i nie tylko operacja to koryguje;)))))) Glowka doo gory;))))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zaś ginekolog stwierdzi u kobiety tyłozgięcie macicy, "najskuteczniejszą" pozycją jest taka, w której partnerka unosi w górę ugięte nogi lub obejmuje nimi partnera. Plemniki łatwiej docierają wtedy do tylnego sklepienia pochwy.- troche jeszcze poszperalam.. zawsze sie przyda Martuń;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki agnes i wogole dzieki wszystkim. Wszystko juz powiedzialam, a w zasadzie napisałam wam. nic wiecej mi gin nie powiedzial. powiedzial ze mam zrobic badanie nasienia meza, ze to podstawa, no i to ze jesli w ciagu 2 cykli nie zjde w ciaze to - klinika leczenia nieplodnosci mnie czeka. sama nie wiem juz co o tym myslec. Ostatnio mialam okres tylko 2 dni, a zawsze mam az 3! hehe. Troche to krotko. moze cos jest nie tak ze mna. Mam tylko nadzieje ze poprostu mialam cylk bezowulacyjny, a takie moge byc max. 2 razy w roku w moim wieku. Z drugiej strony o sie zastanawiam - na usg powien byc chyba pecherzyk graffa, a nie cialko żółte, bo ciałko żótte jest potym jak pechcerzk peknie? Ale moze sie nie znam. Ja na usg widziałm jaks plamke czarna w jednym jajniku. lek ktory dostałam nazywa sie clostilbegyt :-) i jest na stymulowanie jajeczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sie uda;))))0 Tylko napewno musisz sie wyluzowac.. to podstawa!!! Idz do fryzjera, na basen.. Musisz sie uspokoic..;)))) Chwila na poczecie dzidzi musi byc wyjatkowa;))))))))0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta tylozgięcie to nic takiego i pierwsze słyszę żeby sie posuwać z tego powodu do tak radykalnych posunieć jak zabiegi jakieś, ja slyszalam że jak się jest w ciązy to dobrze jest lezec na brzuchu jak się ma tylozgiecie oczywiscie chyba w tych pierwszych miesiacach co na tym brzuchu lezenie nie przeszkadza ;) jeśli chodzi o clo to dosyć sporo dziewczyn je bierze i rzeczywiście jest to na jajeczkowanie, więc uszy do góry zaczniesz brać clo i pęcherzyki będą pękać jak oszalałe, w ogole wydaje mi się że ten twój lekarz trochę niepotrzebnie paniki zasiał, że niby już na bezpłodność się leczyć i takie tam.... ja na twoim miejscu przeszłabym się jeszcze do jakiegoś innego dobrego specjalisty w twoim mieście i zobaczyła co on powie, nie można tak ślepo wierzyc jednemu lekarzowi, uszy do góry, wierze że będzie dobrze :) 🌻 a ja dziś się wybrałam do lekarza i okazało się że guzek który miałam na plecach to jakiś tłuszczak który przeszedł w stan zapalny (podobno nie często się to zdarza ale ja przecież szczęściarą jestem ) no i mam przepisany antybiotyk na to a później mam się udać z tym do chirurga.... po prostu same szczęśliwości mnie spotykają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Banmon!!! Pozbedziesz sie go i bedzie ok;))))))))))))Nie martw sie.. Bedzie dobrze;DDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musi mi ten stan zapalny ustać, jutro się chyba zapiszę do chirurga no i niech mi to wycina, ja wiem, że to nic takiego ale że akurat musiało mi się takie gówno przypałętać.... no ale dziewczynki żeby nie było, że mam tylko powody do smęcenia to powiem wam, że w czwartek po pracy idę se tipsy walnąć i wieczorej będę już do was pisała z nowymi pazurkami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie laseczki za wsparcie :-D Naprawde to dla mnie wazne. juz mi lepiej. Ten gin co u niego byłam to taki lekarz, do ktorego chodze na cytologie i usg raz na rok ( panstwowo ). Nic specjalnego ;-P W to tyłozgiecie to nie bardzo mu wierze, bo chodze od niego od wielu lat i nigdy do tąd tego by nie wypatrzył??? Mało mozliwe. Poza tym byłam tez u innych ginekologow i tez zadem mi tego nie wypatrzył. Jesli chodzi o całą reszte co powiedzial - to mam mieszane uczucia ;-( Na wstepie powiedzialam mu ze staram sie długo o dziecko, a on mi w sumie powiedial ze monitoring to nie jest super rozwiazami i ze on w zasadzie nie zajmuje sie nieplodnoscia tylko bardziej leczeniem nowotworow , chorob i prowadzeniem ciaz. I od razu powiedzial mi zeby lepiej bylo zeby mnie prowadzil ktos z kliniki leczenia nieplodnosci, bo on sie tym nie zajmuje. Wiec w sumie to jest przynajmiej szczery. Aha i kazał mi koniecznie zrobic badanie nasienia! za dwa tyg. mam umowiona wizyte u fajnego gina, zobczymy co mi powie.znowu nasciemniam ze sie długo staram o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon tłuszczakiem sie nie matrw to nic groźnego, pewnie połowa ludzi takie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie dzięki :) Marta nie płacz i nie stresuj się bo może ten Twój gin nie jest specjalnie dobry :o udowodnij mu że zajdziesz w ciąże :) albo może idź do innego lepszego gina. Jesteśmy z Tobą i mocno Ci kibicujemy :) Nie możesz sie załamać teraz, głowa do góry bo musi być dobrze. Ściskam Cię mocno 🌼 🌼 🌼 Banmon napewno pozbędziesz sie tego gówienka :) jakieś dziadostwo zawsze musi się przyplątać :o Dobrze że idziesz robić te pazurki bo takie rzeczy odstresowują :) mi wizyta u fryzjera w tamtym tygodniu pomogła ;) Ciociu Agnes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a powiedz mi jak się załatwia takie badanie nasienie? tzn do kogo trzeba się udać? ile się za takie coś płaci? bo jesli się nam nie uda do końca roku to i ja i mój M wybierzemy się na badania no i chciałabym byc zorientowana troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dobrze, że ustawiłas sobie wizytę u innego gina :) zobaczymy co on powie ale już teraz ci powiem, że pewnie nie będzie roztaczał przed toba ciemnych scenariuszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to dobrze że się umówiłaś do innego gina bo ten widać jakiś nie za bardzo :o Musisz iść do konkretnego lekarza a nie jakiegoś takiego do dupki :o Już zaczynam trzymać kciuki choć idziesz za 2 tygodnie ;) będzie dobrze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle ci lekarze to powinni się zastanowić dwa razy zanim coś palną a nie klepią co im slina na język przyniesie a później się człowiek stresuje i kmini ciemne scenariusze !!! no na całe szczęście można znaleźć też porządnych lekarzy :) dobrze że ten ci powiedział, że się nie zajmuje takimi sprawami ale jak już się nie zajmuje to niech się przynajmniej nie wypowiada i nie stresuję biedne kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie, nie zastanowi sie tylko naopowiada jakichś głupot, nieważne czy się zna czy nie, a przeciez kobieta to wrażliwa istotka i bierze sobie zaraz do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom dokładnie :) a gdzie reszta dziewczyn??? no i co z Marta???????????????????????????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to już nas zaniedbała na dobre :o ciekawe czamu :o Mam nadzieje że nic sie nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESTEM... Banmon- nowe pazurki super sprawa;)))))))))))0 Az milo slyszec!! Marta jak mowilam grunt to spokoj;)))))))) Jestesmy z Toba Goga;DD nO NARESZCIE JESTES;))))0 Jejku chyba cos zlapalam albo cos ze mna nie tak!! Blee.. glowa zaraz mi peknie!! I tak mi niedobrze.. Prawie zwymiotowalam.. Chyba sie zatrulam... Oj dziewczyny niech moj J. szybko wraca bo strasznie sie czyje a nie mam telefonu przy sobie jak cos.. mi sie zawsze cos dzieje wtedy kiedy nie trzeba;))))))))))))))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Goga gratulacje!!!!!!! jak ja ci zazdroszczę ;) Sorki że tal długo się nie odzywałam, ale postanowiłam trochę sobie odpuscic i unikac tematu dziecka. Postanowienia niestety tylko postanowieniam a mózgu nie da sie odłaczyc, i tak co chwile o tym myślę :( No i podczytywałam was regularnie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a wzięłaś coś na ten ból głowy : :o Ja mam tak że jak mnie głowa boli i nie wezme tabletki to później tez robi mi sie niedobrze :o dlatego już wiem że jak mnie głowa boleć zaczyna to musze coś wziąść bo samo nie przejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olka;))))))))))))00 ]Co slychac??????? Nie opuszczaj Nas na tak dlugo.. Nie wolno;)))))) A na kazda ciaze przyjdzie kolej.. Teraz Goga a kto nastepny????????? Moze Ty..;)))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agnes zawsze coś zmajstrujesz :p jak nie wrąbiesz całego amaretto to teraz głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a propos twojej wizyty u gina. Nie sądzisz że sama go naprowadziłaś na ta klinikę leczenia niepłodności? W końcu ściemniłas mu że już od dawna staracie sie o dzidzię, dodał do tego cykl bezowulacyjny (który mógł sie akurat przypadkiem trafić) i wyszła mu bezpłodność . A że na tym sie nie zna to wolał cie odesłać do specjalistów. Także głowa do góry! Wszystko będzie ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lykam tabsow tytlko czasami jak mam te giganty bole podczas okresu..:))) Poza tym nie bo kiedy sie uzaleznilam od przeciwbolow3cow.. i nbie bylo za Ciekawie..;((((((((((99 Pewnie cos zjadlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×