Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Mysl ze jestem ciocia nie pozwala mi sie dolowac!! Trza odpowiedzialnym byc;)))))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to pewnie po 24.. bo dopiero po 14 by6l w pracy a ma odpracowac 10 godzin;(((((((((((((((( Bidulek;)))))))))0000 Ale ja kochana zona.. zajmuje sie nim jak wraca;))))) A ostatnio to juz w ogole;)))))))))))) Hi8hihihj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd wróciłam z pracy to jest u nas taki chłopak co nam meble do kuchni robił i jeszcze cos tam montują :o i rozwalili sie po całej kuchni i nawe nie mam jak iść sobie coś do jedzonka zrobić :o mam nadzieje że zaraz skończą bo inaczej z głodu padne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba!!! Ty za to masz przerwe Kochana;))))))))) Bidny Twoj M... Niedawno slub a tu juz przerwa;))))))))))))))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo najpierw zapomniałam a potem nikt nie odbierał :o jutro będe dzwonić to sie umówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za...!!! Tos Ty Mamusia... NIE WOLNO wAS GLODZIC;(((((((( chesz ogonoweczki Kochana??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta dzieki za info :) jak bedzie potrzeba to przynajmniej będe wiedziała w które drzwi uderzać ;) Goga ptewnie ci się zaczął 5 tydzień bo to się liczy od pierwszego dnia ostatniej @ ;) ja uciekłam ale tylko na chwilkę, pod prysznic musiałam wskoczyć ;) Olka fajnie, że się odezwalaś :) dokładnie jest tak jak mówisz niby człowiek chce odpuścić sobie myslenie o dziecku ale takie mysli tak same z siebie przychodzą, pragnienia sie nie da oszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Musiałam zrobić M kolacyjkę, taki handel wymienny he he za umycie mi samochodu ;) Witaj banmon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon fajnie że jesteś jeszcze :) no właśnie nie wiem jak to sie liczy :( i policzyłam od dnia kiedy chyba owulacje mogłam mieć :o Chłopaki twardo cos tam majstrują :o udało mi sie jakieś ciacha tylko porwać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handel wymienny mowisz??? Dobra zes;) Goga!! Nie ciacho tylko cos pozywnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Jadę w październiku na 3 dni (robocze + weekend) do Polski i chciałabym zrobić sobie badania ogólne i pod katem powodzenia w starankach. Macie pomysły co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ tak gin liczą, a datę porodu to odejmujesz trzy miesiące i dodajesz 7 dni.... albo dodajesz 7 dni i odejmujesz trzy miesiące jakos tak ;) ale na necie pisze dokładnie ;) no i na gazeta.pl w dziale dziecko jest kalendarz ciąży i tam ci pokazuje dzień po dniu i wylicza przybliżoną datę porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes narazie dobre i to :) jak skończą, a mam nadzieje że już wkrótce bo jakby późno już, to pójde po coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie mam pojęcia niby można te hormony zrobić ale nie wiem dokładnie jakie.... no i badanie nasenia tylko przypuszczam, że na wyniki się trochę czeka.... no ale zadzwoń może do lekarza jakiegoś i apytaj się co on by radził.... a tak w ogóle to może już ci te badania potrzebne nie będą bo jak widzę w tabelce to wszystko możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idz pierwszego dnia do gin tylko prywatnie powiedz co i jak ze tylko chwile w polsce jestes i takie tam.. i zobaczysz;))))))))))))) Takie moje zdanie;)))))00000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Banmon już tam wchodze i sobie policze :) bo ja naprawde nie wiedziałam jak to sie liczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będziesz jakoś blisko dni płodnych to możesz się na usg dopochwowe wybrać i zobaczyć jak się twojej jajniki sprawują ;) no i jak już będziesz w Polszy to cytologię se zrób bo raz do roku trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×