Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Wiesz jak sie ciesze ze tak od wczoraj czesto piszesz???????????? Jeszcze tak dlugo nie widzialam Cie na topiku.. A teraz jest super;)))))))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o ktorej bys rano wchodzial????????? To nastawie sobie budzik i bedziemy pisac;))))))))))) A potem pospimy;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam takiego bzika ze pisze ksiazke tylko oparta na swoim zyciu z watkami zaczerpnietymi ze zmioerzchu i dalszych czesci;))))))))))))00 Dobra jestem, co???????? Moj J. wie ze jak to pisze to mam swoj swiat;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to przez pierwszy miesiaC PO przeczytaniu snilo mi sie ze edward mnie przemienil w wampira.. normalnie wariacto!!!!!!!!!!!111 A darlam sie w nocy.. hahahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta dziewczyn????????????/ Goga wraca do domu to bezie pewnie ok 176.... A pozostaki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani goga ani dagus nie byly u gina wiec dlatego.. okaze sie jak napisza po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mnie już brzuch prawie boli, wiec na pewno @ przyjdzie. Nie przejmuję sie, na prawde bo za nie długo wylatuje do kraju gdzie jest zupełnie inna flora bakteryjna i z tego względu co dzień rano trzeba wypić kieliszek wódki:) A jak bym była w ciąży to to jest nie do pomyślenia:) Więc widocznie tak miało być i akurat dobrze ze teraz dostanę a nie tam:) Ja nie mam niestety nk, bo całkiem nie dawno zlikwidowałam. Po prostu denerwował mnie ten portal już, calkowita komercja :/ I szkoda ze nie moge zobaczyć jak wyglądacie:( Ale mam konto na fotce, więc mogę wam podać linka: www.kasiaj1987.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem;))))))))))) Nie za ciekawie sie czuje.. w glowie mi sie kreci... masakra.. nie pamietam ile dokladnie jak goga napisze to zapytamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominasz mi kolezanke z liceum;)))00000000 na serio a gdzie miedzkasz Smile?????????? Zrob sobie konto fikcyjne na nk i zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez trzy ostatnie lata mieszkałam w Kielcach nie daleko Galerii Echo. Teraz mieszkam w Busku-Zdroju, ale mój R. jest z Kielc i nie długo znów tam powracam na jakiś czas a potem może znajdziemy jakąś działkę na wsi pod Kielcami:) Ale zakręciłam. Ok, założe takie konto na chwile zeby was zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny ale mi głowa pęka, wcale się dziś nie wyspałam :o :( Goga wysłałam ci zaproszenie na nk ;) amerie no ale może ten test to jeszcze za wcześnie ..... smile ależ ty młodziutko wyglądasz :) agnes zakup sobie jakieś tabletki bo cie ta choroba wykończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×