Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość eeeeeeeetttttttttttt
a czemu nie piszecie na dziale ciąża, macierzyństwo...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kazdego przychodzi kolej:) i uwierz Kochana ze z serca to mowie!! Teraz Ty;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o amerie to tez mozna powiedzieć że świeżynka jesteś ;) wszystkie z nas młode mężatki :) o tym spa to już od dłuższego czasu myśle a z drugiej strony chodzi za mną myśl jak jakiś podły diabełek, że jeśli uda nam się zafasolkowac w tym cylku to nie powinnam grzac tyłka na spa bo nie wiadomo jak to na ciąże wpłynie.... no i jak tu mieć zdrowe podejście do sprawy :( ale chyba nie powinnam się tym przejmować tylko uczcić rocznicę tak jak mi się marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dwa cykle to bardzo szybko, fajnie, nie musiała się Goga długo stresować i glowy bzdurami nie zawracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leci jak... z piczy strzelic;) jak powiedziala jedna z aktorek LEJDIS:)] Trzeba "carpe diem";D Fajna data;)000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon! Mysl o sobie p[oki jeszvcze mozesz;);p NO NAPRAWDE przefilm:)!!!!!!!! A teksty zarabiste;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przechodzilam tego wiec nie zrozumiem.. ale staram sie:(( Bo w taki sposob stracilam brata albo siostre;( I bardzo tesknie za nim/nia chociaz jej/jego nie poznalam!! Ale zawsze pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja też sobie mówię, że laski pija na potęge, ćpają albo chodzą niedożywione i w ciąże zachodzą tylko później sobie tłumaczę że ich organizmy są niejako przyzwyczajone do takiego trybu życia a ja jak robię coś raz na jakiś czas to jest to pewnien szok dla organizmu..... no wiesz takie własnie pierdy mi po głowie chodzą :( a jeśli chodzi o Lejdis to tez uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana!!! Mam wszystkie sountrack^i;))))))00 juz dawno;))))))))))) i ksiazki tez- przeczytabe.. wszystkie czesci opowiedziec Ci?????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę się żołądkowej napić :D odpieprza mi chyba :) ale tak jakos mnie naszło tyle tylko, że chyba se jednak odpuszczę ten pomysł ;) a mój M lezy sobie na kanapie i tv trzaska leciał właśnie jego serial 'Czas honoru" :) a później pewnie siądzie do kompka bo musi nad czyms popracowac ale że każde z nas ma swojego to wojen nie ma, tylko o tv czasami bo akurat dwóch nie mamy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie do rocznicy to jeszcze nie będę wiadziała bo pojechalibysmy się wygrzewać z 2-4 października a termin @ mam na 7 ale w dupce z tym, mam tylko nadzieje, że coś fajnego uda mi się znaleźć no i ceny żeby nie były aż tak kosmiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak przeczytasz to padniesz!! To jak ona rodzi:( Boze!! Oddaje zycie za dziecko i Edward ja ratuje!! Zabiera zycie by mogla zyc na wieki!! Cos cudownego.. Brak slow!!!!!!! Ja czytajac kazde slowo czulam jakbym byla nia.. Moze to smieszne ale porod.. Dziewczyny.. jakl ja plakalam!!! Jejku! A gdy urodzial sie ona.. EmmeResme.. Czulam jakby byla moja.. Moze to glupie ale nie klami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytalam o dwukrotnnej!!!!!!! Ehh.. Ja kilka tygodni temu blagalam jedna 15 latke zeby nie usuwala.. Szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona umrze bo w 3 miesiacu urodzi coreczke.. ktora na pol wampir na pol czlowiek bedzie juz duza i gotowa do zycia.. rozerwie Belle.. zlamie zebra..oj... ale Edward sie nie p[odda.. jak ona bedzie... wstrzyknie jej jad w samo serce!!! przezyje!!! Historia jest piekna i wiecie szkoda ze nie ma kontynuacji!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Amerie ze dwie piosenki ze zmierzchu to wykonanie wlasnie Edwqara??????????? Let me sign i never think:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15-latka no nieźle.... każdy ma swego lapka bo jak M był w Anglii to miał swojego a i ja na studiach też mieć musiałam :) tak to jest, jedne nie chcą a mają a inne chcą i lipa.... a ja bym zrobiła amerie ten teścik jutro :) no i myślę, że odrobinka likierku to jeszcze nikomu nie zaszkodziła tylko krążenie ci się poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety.. Ale nie rozumiem.. Przeciez one zabijaja.. kiedys wlkejilam linka z przemowienoiem kobiety ktora przezyla aborcje, ogladalyscie??????? Patrz patrz!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to bardzo.. Znalazlam na kafeterii... Ale czemu plakuniasz Amerie??????//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe gotowanie po arabsku
Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com zacheca do gotowania w ceramicznych naczyniach do gotowania na ogniu tajin. W naszym sklepie w kategorii sztuka na stole/tagine znajdziecie Panstwo wiele oryginalnych modeli arabskich garnków. Zdrowo i egzotycznie !!! www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie cudowne jest ta ich historia... Bellai EDWARD.. Marzenie nawet za cene takiego cierpienia!!! A ogladalas oficjalny zwiastun????????///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×