Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

no śmiesznie by było ale z tego co wnioskuje po rozmowach to raczej ja nikogo z was nie znam w realu , tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a nie myślałaś żeby w leeds zarabiac własnie jako kosmetyczka czy wizażystka? powiedz mi ile kosztuje taki kurs i jak długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tym angielskim też mam problemy :o no ale będąc tam szybciej można się nauczyć i oswoić z językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tam sie urodzilam;))))00 juz wchodze na nk tak mi wilno net chodzi;((((((((((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak dziewczyny znacie się? a z kolei agnes myslałam, ze jest blondyneczką a tu czarnulka :D własnie tak cos mi się zdaje, że te kury to troche kosztują, ale jakbyś mogła to zapytaj się koleżanki ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajno, fajno :) tak sobie własnie myslałam, że dobrze jest mieć jakiś fach w reku ;) a że ja trochę mam artystyczną duszę to ciągnie mnie do takich rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez sobie uzmysławilam, ze agnes to jednak mlodziutko za mąż wyszła, pewnie przez te zdjęcia, bo wy tak młodo wyglądacie..... ja pamietam, że mi w twoim wieku małżeństwo ani dzieci po głowie nawet nie chodziły ale może to kwestia dojrzałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przeszkadza jak się jest w ciąży?? nawet bym nie pomyślała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie Wy sliczne;;;))00 Ja przy WQas to szara myszka.. Niestety nie znamy sie Amerie;( Ja mieszkalam obok Tykocina;) Banmon ja jestem bladynka tylko przefarbowalam, sie bo moj kolor znudzil mi sie;))))))))))0 Ale fajnie Was zobaczyc;) juz wyobrazam sobie reszte kolezanek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka bylam ale teraz nie i nie zaluje;))))))))000 juz wracam moj net tak szybko chodzi ze szok!!!! Sliczne suknie dziewuszki mialyscie;)))))))))) Twarze mamy za soba teraz rozmowa na zywo???? Co Wy na yo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci chodzi o zdrowie to nawet ok tylko nic nie czyje i mam wodospad wiktorii w nosie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze mlodo ale zycie mnie sporo nauczylo i pochopnie tej decyzji nie podjelam;))0 Zawsze chcialam wczesnie wyjsc za maz i miec dzieci, uczyc sie i byc dobra zona i mama!!! Lubie robic wiele rzeczy naraz;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo się agnes znacie ze swoim M? dziewczyny muszę wam pomarudzić ale astrasznie mi się nie chce jutro wstawać i iść jechac do tej cholernej pracki :o chyba leń ze mnie jest :) muszę się powaznie zastanowić co chcę robić w zyciu bo mimo mojego wieku jeszcze tego nie wiem :( ale może metoda prób i błędów się dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu minie dwa lata;) Jak juz pisalam u7 nas wszystko szybko poszlo:) 13 styczni8a- zaczelismy byc para 22 maja zareczyny 11 pazdziernika slub;)))))))))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon rozumiem Cie kazda kobieta potrzebuje odpoczynku.. ja jak pracowalam to tez miewawal takie dni z leniem u boku;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja mialam 4 października ślub więc blisko siebie będziemy obchodzić nasze pierwsze rocznice :) masz już jakieś plany? i co ty w ogóle z tą szara myszką łobuziaro wymyśliłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co wiem to to, że chcialabym mieć wolny zawód tzn taki z nienormowanymi godzinami pracy, gdzie nikt nade mną nie stoi i mi się na ręce nie patrzy, pani własnego losu, i w sumie ten doradca by mi pasowal tyle tylko, że ja się jeszze nie czuję na siłach a nie lubię kichy odwalać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez o spa myślę :) probuję coś znaleźć ale nic jakos nie mogę, muszę się chyba porzadnie do tego zabrać i przysiąść któregoś dnia :) najchetniej pojechałabym do spa gdzieś w Zakopanym bo tam mój M mi się oświadczył i pomyśleliśmy, że byłoby miło tam uczcić piersza rocznicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz tez mialbyc 4 ale balam sie ze dowodu nie odbiore bo przeciez urodziny dopiero ostatniego mam;)))))))) ale fajniusnie dziewuszki:)))00 Amerie spa mowisz, cudownie ale w tym roku nie bedzie nas stac bo ten glupiu remont bardzo duzo nas kosztowal;(( moze po wyjezdzie do Anglii troche odzyjemy;)))))) My na noc poslubna pojechalismy do Lysogor- kojarzysz Banmon;) i tam spedzilismy dwa dni;) skromnie ale cudownie!! W przyszlym roku planujemy Hiszpanie i dwa tygodnie odpoczynku moze juz z dzidzia w brzuszku;)))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Banmon moze na roczniczke moze jakis szkrabik sie przyplata;););):)!!!!!!111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam o Banmon Amerie;)) Ty to masz jutro tesciora zrobic i9 pochwalic sie cioci Agnes;))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ikiedy dokladnie sie pobraliscie Amerie????? Bo nie wiem czy mowilas;( skleroza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×