Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

I kazda czesc jest ekscytujaca!!! Ponad miare!!11 A ich slub, zareczyny?????? I zakonczenie.. Zanim dokonczylam czytac wylalam tone lez... Uwielbiam.. Mam inna ksiazke tej autorki ale nie mam czasu przeczytac tego intruza.. Ale mama czytala i podobno fajn e tez o moilosci ale to nie to samo.. A wiesz ze w przyszlym roku wyjdzie ta sama ksiazka tylko to edward bedzie opowiadal??????? Bo ta jest z perspektywy Belli.. Super co????//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wsi to jest Edwardomania a moj J. zawsze ze mnie sie smieje i mowi ze gdyby robert mnie wybral to nawet na piechote bym do niego poszla i zostawila meza;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się zastanawiam czy pic czy nie ;) ależ mnie te mięśnie bolą aż mi się jakoś słabo robi, czuję się jakby mnie ktoś nieźle poturbował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Leeds nie ma?????????/ U nas kosztuja ok 39 zl w miekkiej oprawie a w twardej o 10 zl wiecej poruwnaj ceny i kupuj;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to Twoj M. w nocy Cie tak wymaglowal? Co? I nie chcesz sie przyznac;PPP??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mamy wanny tylko prysznic, już się wykąpałam i myślałam, że ciepła woda trochę mi rozgrzeje te mięśnie ale nic to nie dało, dlatego myślę, że najlepiej mi organizm rozgrzeje żołądkowa gorzka :) a później M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie wracaj do nas!! Tak rzadko jestes z nami to pracka;( Daj nam sie Toba nacieszyc;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob mu w nocy to samo co on Tobie wczoraj;)))))))))))))) Niech ie popamieta!!!!!!!!!!! Zemsta bedzie slodka;ppp Hihihi!;d Jak po angilsku to niefajnie;((((((((( Pozyczylabym Ci jakbym byla tam obok;)) Moj M ma mieszkac podobno w Leeds wiec moze sie spotkamy;)))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nalałam sobie kieliszeczek, ale ze mnie alkoholik paskudny :D no to za nasze zdrowie dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
należy się należy :) tylko już w niedzielę to mogłabym nie szaleć ale to na rozgrzanie :P inaczej by mi ten pomysł do główki nie przyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tu nawet jakaś pomarańczowa się zjawi i powie, że nieodpowiedzialne z nas siksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opilam Wasze zrdowko Kisielkiem;pp pysniutki!!!!!!!!!!!11 Widze ze Banmon na nk jestes????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam z pomaranczowymi;))))))))))))))) Kazdemu sie nalezy:))) TYrzeba opic tesciora Amerie i rocznice Banmon;)))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rocznicy to nam jeszcze agnes zostało ale co do teściora to się muszę zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche tylko zostalo;))))))))))) pijemy przyszlosciowo Banmon;))))) Za Twoj roczek!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a ja myślałam, ze ty zostajesz w Polszy a twój M tylko jedzie, a tu proszę :) a do jakiego miasta jedziecie? macie już jakąś pracę nagraną? sorki, że tak pytam ale ciekawska jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty agnes jak tam pojedziesz to się obydwie z amerie brzuchami stukniecie-taki substytut kieliszków będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzialam tak; Dziecko kochanie!! No i zobaczymy czy dotrzyma slowa;) Powiedzial "ok" Jedzie J. sam a potem chce zebym ja dolaczyla.. nie chce ale nie wytrzymam tyle bez niego!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam i końca nie widać... Co wy o wampirach tu już piszecie :) i oczywiście drinki :) ja padlam obejrzelismy filmik i już leze w łóżku i brzuch mnie boli słaba jestem. Jutro uzupelnie tabelkę :-o Ja nie mam konta na nk, zlikwidowalam już dawno bo mnie to denerwowało :-o Dziewczyny ja już chce dzidzie :-o dziś mam taki brzuch wywalony przez @ i wyglądam na 3 miesiąc i pokazuje mojemu jakbym wyglądała mmmm bardzo mi się podobają brzuszki i też chce :( boję się ze nie zajde szybko a przez te wczasy dopiero w maju zaczniemy chyba znów. Jedziemy w czerwcu więc mysle ze w maju zaczniemy, a może wcześniej sama nie wiem. W sobotę idę do koleżanki zobaczyć małego Filipka już się nie mogę doczekać :) Ok idę spać bo ledwo żyje a jutro znów praca :( Dobranoc kochane Ciekawe co u Malutkiej i Guzi? Czemu nie ma ich w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Banmon ale Ty najpierw stukniesz mnie swoim inaczej ja nie chce brzucha;( We dwie razniej..;)) Bo Amerie to juz przesadzona!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×