Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Wi8dze ze dzis pisanie idzie jak kreqw z nosas;))))))) Ja wlasnie zakonczylam bardzo dluga kapiel;)))) Ale bylo mi tego trzeba no i musialam o siebie troche zadbac jutro albo dzis ide do fryzjera;) trza sie odchamic;D Amerie ja Ci mowie ze jak pojedziesz do Polski to juz zobaczysz fasoleczke;p Goga.. tego bylo mi trzeba;) trylko ostatnio jak pisalam robimy to caly czas ale po dzi8siejszych zabawach naprawde czuje sie souper;p Marzenka normalne ze panikujesz bo kochasz swoje malenstwo;) my- ciocie z topiku tez je kochamy;pppp ale dzisiaj fajnmy dzien... a;( jutro mam pogrzeb i slub w jednym dniu.. na pogrzeb mam zamiar isc na wesele nie... a umarl mamy kolezanki maz.. raka mial.. biedna.. zostala sama z dwiema corkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mam weekend!!! :D :D :D Amarie dobrze że nie dostałaś :) i nie dostaniesz ;) Agnes dawno nie byłaś taka wesolutka :) ale to dobrze tak trzymaj :D i nie puszczej męża za wcześnie do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedl juz kawalek temu;) musial bo dwa dni chorowal a dzis na dodatek bylismy z babcia u lekarza i spoznil sie.. a spoznil sie jeszcze bardziej bo..;ppp wiecie;))))))))) A Aty co poraboiasz poza tym ze cieszysz sie weekendem? Ja zaraz zabieram sie za robienie plackow ziemniaczanych z pieczarkami i sosem czosnkowym;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten piękny, słoneczny i ciepły dzień :) Byłam dzisiaj u mojej gin i potwierdziła ciążę, 4-ty tydzień, mam pierwsze zdjęcie mojej kropeczki, a raczej pęcherzyka, bo tylko pęcherzyk narazie widać. Mam skierowanie na badanie krwi, które zrobię w środę, a za 2 tygodnie znów do niej jadę, już pewnie widać bijące serduszko :) Dzisiaj do południa było mi niedobrze, mam nadzieję że jutro tak nie będzie bo to nic miłego :( Poza tym czuję się znakomicie :) Amerie, wiem, że w UK opieka nad ciężarną jest od 12 tygodnia, ale jeśli okresu nie masz a testy są negatywne, to jak pójdziesz to powinni Cię przyjąć i zbadać... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jakie robisz pyszne placuszki :) daj troche ;) A ja wlaśnie zrobiłam kompot :) i chyba troche posprzątam bo ostatnio nic tylko śpie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś ja już sie nie moge doczekać kiedy pójde do swojego gina :) ale musze czekać do 5 października :o terminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam dam Goga;)))))) Tylko je zrobie;) jeszcze troche;) Dagus no niestety ciaza to bylby stan idealny gdyby nie te dogodnosci;) ale co to w porownaniu z tym kiedy zobaczysz swoja kruszynke;) Ja dzisiaj chyba sie nie doczekam na meza bo ma w restauracji wieczor panienski jakis facetek po 60 i bedzie chyba do rana.. szkoda;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm no to bedziesz miala pyszna kolacyjke...szkoda ze tak daleko bo bym wpadla na jednego placuszka z nadzieniem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sobie pichcisz a ja staram sie wstac od kompa i zabrac sie za sprzatanie bo jutro chce jechac do mamy na weekend wiec jakis porzadek musze zostawic w tym moim zamczysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstawaj;) popiszemy;) a tam sprzatanie;p jakby bylo blizej to sama bym Ci go podrzucila;) nawet dwa;p dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja caly dzien sie zaieram za to sprzatanie ale jakos mi nie wyszlo...totalny len... ja dzis na kolacje bardzo zdrowo=> bialy serek ze swierzm szczypiorkiem;) Ale takimi placuszkami nie pogardzilabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie moglam sie doczekac kolacji ze uleglam..;( wcinam kanapiore zv pomidorasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zdrowo, potwierdzam;) wszystko co ma pieczarki w sobie jest ukojeniem mych ust;) ubostwiam;) a jako kobieta przy badzieji masz prawo do lenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie jak moj facet jest to tez tylko jak cos tam robi w domu to zerkne na forum i nie pisze...taka mala sekunda...a jak go nie ma to ciagle siedze na tym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz mezowi ze masz zachcianke;) niech przyjedzie dam mu i Ci zaniesie;p pokarmi Cie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam pieczarki....a najlepiej mi wchodza takie od mej mamusi...jak robi pieczarki w sosie smietanowym....mmm... ale ja nawet potrafie zjesc pieczarke na surowo...wiem ze tak nie mozna ale ja je lubie...mi smakuja...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no musze sie ruszyc...ide lazienke uprzatnac i kurze poscierac no i umyc podlogi ale jak tylko to zrobie to wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dobra jestes!! Ja na surowo nie probowalam;) Ale ja to tez mam takie wydziwianki.. ser z czekolada czy wedlina z ciastem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok poczekam;) tylko Ty Amerie nioe uciekaj bo ja sama zxnow zostane;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym miesiacu to za duzo tych przytulanek;) wiec dzi8dzi raczej nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda;( ja nie lubie kawy ale czasami mam przzeblysk i pija tyle ze szok!! a 3w1 to moje uwielbienie.. moglabym ja pic non stop;)))))) Amerie pojdziesz do tego gina jak zawitasz do P[olski???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie!! Sakoro do tej pory nie mialas takicvh problemow to jedynie mozye byc ciaza!! JUa nie widze zadnego innego wyjscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) troche si enie odzywałam ale miałam ciezki okres za sobą. mam juz za soba 2 wizyty u gina i potwierdzona ciaze :)) to juz 7 tydzien :) musiałam miec dwa razy robione usg bo pierwsze nic nie wykazało i moj gin martwił sie ze to moze pozamaciczna ale po tyg powtórzyłam i juz wszystko jest ok :) mam nawet pierwsze zdjecie;) narazie tylko czarna kuleczka ale juz jest... zreszta ostatnio nie zabardzo sie czułam bo jakies choróbsko mnie dopadło... cały tydzien w łóżeczku.. jeszcze troche mnie zołądek pobolewa ale daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............duzo................2 5.25.09 malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ 01/ 03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............... .ok 02.10 banmon..............26................4................. 07.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2..................ok .16.10 stokrotka987.......30.............6.................. ok .22.10 SmileEveryday......22............4.....................o k.26.10 amerie9.............23.............5.................... ...??????? ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ...... Natalya123.......2............7.............07.05.2010...........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×