Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

a no jestem blondynka ale dzis wpadlam na pomysl zeby sie przefarbowac na taki czekoladowy ze zloymi pasemkami -widzialam dzis taka laseczke i swietnie wygladala ale nie wiem co na to moj M. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos cisza zapadla dzis... Ide do sklepu kupic troszke michalkow bo chodza za mna i juz nie wytrzymuje tego smaku... Mam nadzieje ze za chwile ktos sie pojawi na tym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Amarie to co się dzieje u Ciebie to baaardzo dziwne :o normalnie cały czas mi to po głowie chodzi... mam nadzieje że ten gin do którego się wybierasz jest dobry... Marzenka wysłałam Ci linka :D Ja byłam u rodziców ale juz wróciłam bo mi jakoś tak dziwnie :o chyba dlatego że kawe wypiłam po południu :o chyba nie będe już kawy piła...fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prywatnie idziesz? To może już sie zapisz bo jak będą terminy... Kiedy masz zamiar następny test robić? Bidulko masz teraz rozmyślania 🌼 ale napewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka bardzo fajnie usłyszeć wiadomość, że już wszystko dobrze :) uważaj na sibie i oszczędzaj się jak tylko możesz ;) wielka niewiadomo nie mam pojecia co mogłabym ci poradzić bo zwyczajnie się nie zanm na takich sprawach, może najlepeij zadzwoń do swojego gina i się zapytaj jego o radę.... amerie a może i ty zadzwoń do gina i zapytaj się co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, on przecież wie, ze jesteś na obczyźnie i może by ci pomógł przez telefon.... marta pisz od razu jak tylko wrócisz od gina a tak w ogóle to żeście pięknie to sobie obmysliły z tym moim zejściem do tabelki ;) ale ja wam powiem, że mam przeczucie, że się jednak nie uda, poza tym w weekend idę moczyć tyłek z okazji rocznicy i to pewnie też za dobrze nie wpłynie na ewentualne dwie kreski....ale jak na razie nie martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz rację i rzeczywiście ci tak powie, z tego co wiem to i w Anglii zdarza się że zajdzie się jakaś prywatna praktyka ale to w cholerę pieniędzy kosztuje :( strasznie dziwna sprawa z tym twoim @ sama się zastanawiam o co może chodzić..... no i dziwne, ze te testy tylko jedną kreskę pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc wróciłam od gina :classic_cool: Pi pierwsze nie na darmo lekarz ma super opinie! To że jest rewelacyjny to mało powiedziane! Jest super super super! Ma niesamowite podejscie, jest przesympatyczny, spokojny miły, wszystko powie wytłumaczy. No normalnie nie sadziłam ze tacy lekarze istnieja. jak do tej poy to nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Myslałam ze tacy lekarze to tylko w filmach wystepuja. Wiem jedno na pewono bede do niego chodzi :classic_cool: Niestety kolejki do niego masakryczne. ja czekałam 3 miesiace. on przyjmuje tylko panstwowo. Ale ma zamiar otworzyc gabinet prywatny. Oczywiscie okłamałam go ze staram sie o dziecko od stycznia. On powiedziała ze spokojnie, jestem młoda!!! i to nie jest długo. powiedział mi ze po roku staran ( min. 2x w tyg ) 80% par zachodzi w ciaze. zrobił mi normalne badanie , i usg dopochwowe. wszystko u mnie jak w najlepszym porzadeczku. wybardał mi macice jajniki i wogole wszystko na tym usg. strasznie dokładnie to robił. powiedział ze coś tam mam idealne jak do zapłdonenia, chyba szyjke na 9 mm, dokładnie nie pamietam z wrazenia. Niestety troszke za pozno przyszłam po jajeczkowaniu, ale powiedział ze mam jakis płyn, kory wystepuje po jajeczkowaniuwiec raczej to jajeczkowanie było. w przyszłym cyklu ( dla swietego spokoju ) dal mi skieowanie na badanie pogesteronu po jajeczkowaniu, zeby sprawdzic czy ono wystapilo. Generalnie dziewczyny jesten super pozytywnie nastawiona - i do zajcscia w ciaze i do tego rewelacyjnego lekarza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze. nie potrzebnie poszłam do tego konowała 2 tyg temu, ktory mi wymyslił to tyłozgiecie, i brak owu. i kazał jechac od razu do kliniki leczenia niepłodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 mam nadzieje ze nie dlugo zejdziesz w tabelce do nas;) No i Amerie rowniez;) a tak na marginesie dostalam od was 2 zaproszenia na NK i nie wiem kim to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslilam sie... Goge tez juz mam Ale...ta jedna osobka...hmmm...tak slicznie wyglada w pieknej sukni slubnej...w ogole piekne zdjecia....ale kto to;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu ale nie moge sie napatrzec na twoje zdjecia...piekne.... Ale nadal brakuje mi jednej osoby...nie wiem kto to jest;( Moze Agnes? ;> nie wiem....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba ona... bo jej wiek mi tylko do niej przypasowal...droga dedukcji moze doszlam do celu... Wszystkie jestescie fajne starajace sie mamuski i te noszace juz fasolki mamuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogolnie nie jest najgorzej...dzis mnie tylko caly dzien glowa boli...i chyba mam jakas infekcje bo pokazal mi zolty sluz...no ale za 3 dni mam wizyte wiec pewnie przepisze mi jakies globulki dopochwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta no i baaardzo dobrze, że się wybrałas do porządnego lekarza, niepotrzebnie tylko kase traciłas na tamtego i nerwy !!! takie głupowty ci nagadał a okazało się że wszystko w jak najlepszym porządku, trzeba się tylko starać i cierpliwie czekać ;) i samo przyjdzie :) mam nadzieje, że w owulkę nie próżnowałaś ze swoim M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane;) Tak to ja marzenka;) przepraszam ale dzisiaj tylko zdarzylam wyslac a nie napisac z e to ja;( mialam goscia- przzyjechala przyjaciolka ktora wrocila z Anglii i wiecie co mi kupila????????? Ubranka dla dzidziusia;) mowila ze nie mogla sie opanowac;p ale bylo mi milo! Takie slodnie body, sliniaczek, czapeczke buciki i rekawiczki!!! Ach!! A przy okazji zaiwezlismy jej rzeczy do domu po tacie, a nastepnie na zakupy nie mogla wytrzymac;pp Hahahha!! A moj J. byl cierpliwy i taki kochany;p a ja ciagle nie to tamto!! Ale sie ostatnio zrobila,.. i takiego zawiasa ciagle lapalam ze szok;( i mialam nieproszonych gosci.. niby rodzina sobie o mnie przypomniasla.. musialam prosic zeby za prog weszli;(( ehh!!! ale fajny dzionek! Ciesze sie ze juz wszystko z Wami dobrze Xanderko;) Marta no wodisz? Po prostu lekarz zly byl.. Banmon Ty sie wymocz za wszystkie czasy bo jak zaciazysz to nici;))) goga zafasolkowala w miesiac miodowy, Ty daj czadu w rocznice;) wtedy bardziej sie chce i marzenia sie spelniaja!! Taki prezencik na rocznice;) Amerie!! Ja zlikwiduje wszystkie sklepy z tymi testami!! Co za dziadostwo!!! Jak tam pojade rto dam o sobie znac!!! Co tam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale musisz czekac;) juz nioedlugo pojdziesz do gina i sie wszystko wyjasni;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o moje zafasolkowanie w rocznicę to musztarda po obiedzie bo już teraz po terminie owulki jestem ;) niezlą masz tą koleżankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty skad wiesz ze nie jestes w ciazyh???? Nie bylas u lekarza wiec nie gadaj takich glupotek Amerie bo po pupie Ci sie oberwie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mow sobie co chcesz ja tam nadal trzymam kciuki! Nie poddam sie.. Za Ciebie tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Kochana;) Powoli zafasolkujemy cala dolna tabelke;) potem nazwiemy topik.. "9 miesiecy" potem "rozpakowanych swiat" aaaa! Przypomnialo mi sie..;) Dzisiaj bylam w szkole w sprawie matury;) wycalowalismy sie razem z przyjaciolka z naszymi nauczycielami;p no i w drodze poerotnej spotkalysdmy nasza Pania sprzataczke!! Oczywiscie smiala sie ze mnie co ja tu robir i czemu jeszcze niezapakowana a nawet rozpakowana;) Ale sie smialam;p stwierdzila ze my z mezem spimy oddzielnie!! Hahahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać hormony bawią się z tobą :( pójdziesz do gina i jeśli się okaże że to nie ciąża to pewnie dostaniesz jakieś tabsy na wyregulowanie cyklu, może luteinę albo duphaston.... sama nie wiem bo się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×