Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

te tabsy to na uregulowanie cykli są, ale pewnie ci zleci zbadanie hormonów w każdym razie powinien, możesz też sama sobie zrobić badanie progesteronu i iść do niego już z wynikami, tylko tylę chyba mogę ci poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam, że progesteron powinno się zrobic około 7 dni po owulacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokpoałam się w na tym drugim topiku na którym piszę, że dziewczynie której tak się @ spóźniał lekarz zalecił wykonanie badania prolaktyny, że podobno ten hormon jest odpowiedzialny za nieregularne @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze jak wrocisz to dluzej sie przespij;) Biedulko Nasza;( Jestesmy z Toba;) Bedzie dobrze Kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmiar prolaktyny powoduje zaburzenia cyklu miesiączkowego. Miesiączki mogą się wówczas pojawiać się częściej niż co 25 dni, albo rzadziej niż co 33. Oprócz tego mogą być bardzo skąpe, lub w ogóle mogą zaniknąć. Zdarza się też, że cykle są bezowulacyjne – co jest często przyczyną niemożności zajścia w ciążę. to tyle co znalazłam na temat prolaktyny, więc może ten hormonek sobie chociaż zrób, no sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest napisane którego dnia cyklu w końcy ta @ przyszła ale z tego co patrze w tabelce to miała przyjść @ do tej dziewczyny 8.08 a przyszła 27.08 !!!! no więc chyba to baaaardzo długie spóźnienie niezależnie ile by te cykle nie trawały normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milej prac\y Amerie;) Banmon oby to co mowisz nie dotyczylo naszej Amerie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno.. dzisiaj zmykam spac nie czekam na M. zle sie czuje mialam dwa dni spokoju a tu wrocila.. zgaga i i nudnosci... mam bole w podbrzuszu choc juz po owulce a gdzie jeszcze do @... padam na twarz ostatbio jestem gorsza niz zolw... masakra.. sorry ze tak narzekam ale myslalam ze bede miala spokoj z tym dzidowstwem... rozbiore wyrko i pa dziwczyny.. w glowie mi sie kreci.. zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a ty w ogóle to coś jesz? bo może ci tak słabo bo się źle odzywiasz? a ja ci powiem, że takie objawy jak ty to miałam i się okazało że mam wrzody, było mi niedobrze, słabo, dwa razy zemdlałam no i porobili mi w końcu badania wyszły te wrzody wziełam tabsy i jak ręką odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki;) Wlasnie wstalam...oczywiscie ranny ptaszek;) Teraz jakies sniadanko wypada zjesc i zastanawiam sie czy nie jechac do Urzedu Pracy sie zarejestrowac,bo ciagle to odkladam na nastepny dzen i w koncu nic nie zalatwie...ale dzis mi sie tak nie chce...bo nie zbyt pogoda jest...hmmm...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon oczywiście ze nie próżnowałam w tym cyklu. Ale @ na pewno dostane, bo gdyby było inaczej to by gin mi powiedziała.Kurcze ale sie ciesze ze wszstko jest u mnie wporzadku. Teraz musze moje mezulka wyslac na badania nasionek, bo ostanio zapomniałam go wysłac. Trzeba go zmobilizowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka koniecznie jedz do Up bo nie bedziesz mial nawet ubezpieczenia zdrowotnego. Z tego co pomietam to nie jestes mezaka, wiec nie przysługuje ci ubezpieczenie, wiec musisz sie zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem...ale ja mam ubezpieczenie,bo ja mam rente po ojcu i ZUS mi placi ubezieczenie ale tak czy inaczej musez jechac do UP poniewaz chciaabym jeszcze poki mam sily isc na jakis staz ,jak dzwonilam do nich to powiedzieli ze jesli mam zasw od lekarza ze ciaza nie jest zagrozona to spokojnie moge isc na staz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole apropos "mezatki" to chyba cos sie bedzie kroilo;) ale na pewno nie w tym roku...tylko jak urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ubezpieczeniem przez ZUS tak mi powiedziano telefonicznie...ale musze tam jechac bo cos mi sie to nie podoba ,bo nawet nie mam ksiazeczki ubezpieczeniowej... Zjem sniadanko i jade wszystko zalatwiac nie ma na co czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Przepraszam że nie mam dla was czasu ale ostatnio byłam wykończona. Amerie oszczędzaj sie bo nie wiadomo może to byś ciąża :) Marta dobrze ze ok u ciebie, co lekarz yo lekarz najgorzej jak sie trafi na konowala Ja jadę do polski za 2 tyg na kilka dni to sie przebadam z każdej str ale do staranek jeszcze z pól roku więc jakby co mam czas na szczepienia. Zmykam bo jestem w pracy. Pozdrawiam was wszystkie i pamiętam jestem z wami tylko u mnie wszystko ustawione jak w zegarku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;) Ja wrocilam z zakupow;p Kupilam sobie zolty plaszczyk i bluzeczke, w krakowie reszta;p Goga? To widzimy sie jutro?????????????? A wiesz gdzie w galerii krakowskiej sa jakies fajne ciuszki??? Jak cos to pisz;) Bo ja pamietam ze Ty w domu jestes..;) spotkalam sie z Ta kolezanka.. nic sie nie zmienila.. duze dziecko i pstro w glowie;( Ale chodzilam przymulona... masakra.. jak wsiadlam do samochodu to.. lol.. usnelam.. spiaca krolewna ze mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej HupeU zwolnij troszke tempo ;) Agnes tak jestem w domku dzisiaj :) ale Ty mi pamietasz :p Jasne daj znać jutro jak będziesz w pobliżu :D Oj jak sie wybierasz do galerii to Cie tam zejdzie troche czasu ;) Ja właśnie robie obiadek na jutro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj też lubie udka z piekarnika mniam... :) tylko jeszcze piekarnika nie mam :( Robie krokiety z pieczarkami :) tylko zaczęłam od dupy strony bo od barszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki!! Ja sie nie wyrobie.. tyle roboty..;( Obiadek, sprzatanie, piesek.. masakra!! Musze chyba sobie motorek do d.. doczepic;p Napisze wieczorkiem;) Albo jak znajde chwilke;p Goga.. krokiety.. mniam;) ale mi smaka narobilas;( Chyba sie zaslinie a ja nie moge bo w koncu powrocilam do diety;((( z pieczarkami???????????? Gdzie Marzenka?? Ona tez kocha pieczary;) Udka Ameriwe!! A mi sie nowy puiekarnik popsul.. musze na gwarancje oddac.. i nawet torta na jutro nie upieke.. ehhh..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udka, obecnie, bleeee, tak samo krokiety. Dziewczyny, normalnie szok. Gusta smakowe mi się zmieniły, na mięcho patrzeć nie mogę :/ W sobote robiliśmy udka z piekarnika i tylko skubnęłam, a zawsze tak je lubiłam. Teraz o ile na obiad nie jest zupa, to zjadam tylko ziemniaki i surówkę... Od wczoraj kiepsko się czuję, wszystko mnie wkurza i ciągle bym płakała i spała...wrrrrr.... Niestety muszę siedzieć w robocie i się wkurzać na klientów-idiotów.... Wiem, że mało się odzywam, ale ciągkle Was czytam. Jakoś tak ciężko mi sie mobilizować do klikania :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przerwe na pomidorowke:) Dagus no niestety poczatki sa najgorsze jak widze u innych osob;( ale uwierz to Malenstwo wynagrodzi Ci to;pp! Stokrotnie;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jestem;) pieczary mmmmmmmmmm....chyba jutro sobie zrobie...pieczarki w sosie smietankowym bo o tej porze raczej nigdzie pieczarek nie dostane;( chociaz...moze w biedroneczce;) Ja dzis na obiadek mialam zupke ogorkowa...zrobilam sobie caly garnek taki sredni i ja cala wsunelama sama;) A teraz wybieram sie do apteki po kubek na mocz bo jutro musez isc oddac...no i podskocze do tej biedronki zobaczyc te pieczarki bo mi smaka narobilyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to juz mam dwie chętne na moje pieczaty ;) O Agnes skróciła stopke :p Amarie odpoczywaj :) ja tez przed chwilką wstałam bo się kimłam na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×