Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No ogromny jest ten chlopczyk Banmon;) ale najwazniejsze ze zdrowy;p Amerie co u Ciebie slychac??? Mialas dzisiaj robic test;) i obiecalas ze popiszesz w niedziele;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w tą słoneczna niedziele :) Ja dopiero niedawni zwlekłam sie z łózeczka :) jak to fajnie czasem tak poleniuchować do południa ;) Natalya Gratuluje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie co u Ciebie bo mi to normalnie spokoju nie daje ??? Agnes ale sobie "krótką" stopkę zapodałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom stopka agnes baaaaaaardzo króciutka ;) takie leniuchowanie w niedzielę to piekna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No krotka;) ale jak przeczytalam ten wierszyk to... nie moglam tego nie wkleic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zakończyłam pisanie mojej pracy :D :D :D teraz musze wysłać swojemu promotorowi :) wreszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Goga obrona mgr będzie? na kiedy chcesz termin? jakie to piekne uczucie jak się napisze całą pracę ;) taka ulga na serduszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Banmon obrona ale licencjata.... Na mgr narazie nie ide z wiadomych powodów ;) może później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A termin to jeszcze nie wiem kiedy chce :o chyba jak najszybciej :) żeby mieć to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No smutna.. ale piekna.. to ja trzymam za Ciebie kciuki Goga!!! Co bedziecie dzisiaj robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ja nie tak dwano bo w lutym broniłam inż i powiem ci więcej stresu było niż to warte ;) i myslę, że w twoim przypadu też tak będzie :) pochwalisz się oczywiście mam nadzieje na kiedy termin obrony żebysmy mogły trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że Wam powiem :) może jak będziecie kciuki trzymać to mi łatwiej pójdzie ta obrona ;) Agnes no jak narazie to siedze w domku....później może coś wymyślimy... A Ty jakie masz plany na dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to też dziś siedzę w domku, rano poszlismy na taki godzinny spacerek żeby ostatni raz pokazać okolicę znajomemu a teraz nie planuję się nigdzie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.. Sama samotna;( Moje kochanie w pracy od rana.. spalam jak wyszedl a wczoraj przyjechal bardzo pozno.. po drugiej...;( Ale we srode ma mnioe zabrac na romantyczny wypad do karakowa na caly dzien;) jako prezent;) a wieczorem mamy odebrac jakiego kolege z lotniska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes fajnie by było :) Nowe zdjęcia :) ja też chce zobaczyć!!! Już tam właże :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na forum to Ci nie moge napisać gdzie pracuje ;) sama rozumiesz... za dużo ludzi to czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no;) 3w1.. poznam osobiscie Ciebie, kolege J i spedze romantyczny dzionek z mezulkiem;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×