Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Agnes uwielbiam pomidorówkę :) masz jeszcze? to dam Ci pare krokietów za pomidoróweczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci ale krokieta wezme jednego dla J... bo tak to onzje.. a jakby bylo wiecej to jeszcze bym sie skusila;)))) Bo to co robi Goga.. ehh;))) palce lizac!!;) Pomidoroweczka kwaskowa taka jak lubie, a Ty ???????????? Dasz rade zjesc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka poszla po pieczaki i zginela;pppp kilogramami kupuje te pieczarki:dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem;) wrocilam;) Wiecie co....KUPILAM PIECZARY;P;P;P i kubeczek na mocz;p Teraz bede obierac pieczareczki i smazyc,ale sobie pojem hahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde siedze i sie smieje sama do siebie... Tak to mi sie nigdzie nie chcialo wychodzic bo deszcz pada ale jak mi powiedzialyscie o pieczarkach to w 3 minuty udalo mi sie ubrac i wyjsc.... Ale wy tez jestescie dobre...kazda cos gotuje albo robi ale na forum rowniez pisze...Goga obiera cebule i pisze=> to dopiero trzeba miec wprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka wcale bym się nie zdziwiła jakbyś wróciła z samymi pieczarkami a bez kubeczka ;) :D aaale Cię wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam smaka na camember z ziolami;))) mniam mniam;p Ale jeszcze nie jest moja godzina jedzenia;) i pasztecik z dzika;p ale se pojjem za dwie godzinki;ddd Goga a jak sie zgubimy w krakowie to moge Ci glowe zawrocic i dzwonic??;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarki sie smaza...ja jem granata i czekam...juz nie moge sie doczekac az beda gotowe;) Moj Krzys wraca prawdopodobnie w czwartek moze uda mi sie go wyciagnac na jakas wycieczke za miasto...tak bym chciala gdzies sie wyrwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ kulinarnie się dzisiaj zrobiło :) Marta a gin to jescze by ciąży nie zauważył ;) bo zarodek może sobie właśnie teraz w jajowodzie smiga i szykuje się na zagnieżdżenie.... nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!! Weszla i poszla!! Amerie.. nieladnie;( Dzieki Goga;) Ale Marzenka mnie zarazilas tymi pieczarami.. tylko ja do najblizszej biedrony mam 20 km;((( i po ptokach;/// A Goga jak cos to tak sie postaram moze sie uda;) Kupilam dzisiaj bluzeczke dla coreczki kolezanki;))))) fajniusna;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejciu chyba pekne...najadlam sie tak ze szok...pycha pieczarki...wszystko zjadlam nic nie zostalo:) teraz ide wziasc prysznic i pozmywac naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze to się nazywa zaspokajanie zachcianek w ciąży ;) Marzence się pieczarek zachciało to poszła, kupiła, zrobiła, zjadła i szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytalam Ciebie cos zjadla??? Bo jak nafaszerujesz fasolke czyms nie zdrowym to zaraz tam lece do Ciebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... arabski klimat ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×