Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

A co do samotności , to te czasy już dawno za nami ;) Mieszkamy z bardzo absorbującym kotem Tizerem, dla znajomych Rudolfem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jak najszybciej musisz iśc do lekarza bo to nie ma juz żartów. Koniecznie!!! Dziewczyny mam nadzieje że którejś z Was sie uda w tym miesiącu :) Olka udanej i owocnej podróży życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie nasze kilka dzieci w jednym: domaga się jedzeni i krzyczy jak niemowlak, chce wszystko wiedzieć i wszędzzie być jak kilkulatek, strzela fochy, pyskuje i nie wraca na noc jak nastolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam w takim razie 3;p Kajtka- psa Janka- chomika i Nataniela ktory okazal sie byc Gabrysia- krolik baran;P i wlasnie poznalam dwojke cudzych!! Dwie myszy wlasnie mi wyszly na powitanie!!!! Co za bezczelnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kocur ma juz zamówiony pobyt w hotelu. Jak wrócimy to z tydzień będzie trzeba go przepraszać ;) Agnes zazdroszce, w moim domu rodzinnym zawsze było pełno zwierząt. Ale tutaj mogę mieć tylko kota :( Chociaż w tym przypadku to aż ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem.. To bedzie 7 mioro na dwa pomieszczenia;( Fajnie Ola.. Ja marze o hiszpanii.. jeszcze nigdy niue bylam za granics;((((((((((((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnes dobrze :) Ale to nie ja śpioch tylko dzidzia ;) jak ono chce spac to co ja mam biedna zrobić, musze iść spać ;) dziecku nie odmówie przecież :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie goga , leż i odpoczywaj a młody żonkoś niech skacze wokół i pełnia twoje zachcianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na odwrot i teraz to zmieniam!! Ale te myszy.. trza je wychowac.. dzieci rodzxicami rzadzic nie beda!!!!! Ale gabrysia jest kochana.. biega po pokoju i mnie lize:PPPPPP przytulanka mala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola tylko jakoś tak dziwnie malutko tych zachcianek mam ;) Agnes to w takim razie masz racje niech myszki szukaja innego lokalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty goga widocznie dobra i wyrozumiała żonka jesteś ;) Może z czasem się zaczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kotow nie lubie... nie wiem czemu ale omijam je... Chcialabym jeszcze dwa psy, wiewiorke;p rybki ale te rekinki, papuge tylko ta mowiaca;p i.. sama nie wiem ale najpierw musze dom wybudowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ola a ja Cie mam na nk??? chyba nie :o jak to sie stanęło :o już Cię szukam u Agnes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie udanej podróży życzę :) a ja wam strasznie tych zwierzaków zazdroszczę :( tak bym chciała miec psiaka ale teraz nie mogę bo po pierwsze nie ma nas calymi dniami w domu a po drugie mieszkanie wynajmujemy a wiecie przecież jak to jest ze szczeniakiem.... więc lipka na razie. Postanowilismy, że jak będę w ciąży i będę siedziała w domu to kupię sobie psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes postaram sie bywać częściej :) To wiesz co ZOO sobie lepiej kup ;) bo gdzie to pomieścisz :) Uwaga łaże po Tobie na nk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie Gabrysia przyszla..;p Ola chcialam dzisiaj ale nie moge zdjecia zrobic i czekam az m wroci bo tez chcialam wkleic;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wysłałam Ci zaproszenie ( mam przynajmniej taka nadzieje że to Ty :o ) Banmon ja tez nie mam zwierzaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ostanio że dzieci wychowywane ze zwierzętami mają żadziej alergie i ogólnie są zdrowsze :) Więc bamnon pomysł jest dobry. Też mi się marzy jeszcze piesek ale brak czasu no i nie nasz domek niestety :( No i chciałabym też konika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie czyje;ppppppp Banmon mozesz zawsze wpasc do mnie i pobawic ta bande lysego;PPPPPPPPPPPPP Bo kazdy z nich to pieszczoch i bu Ci rak zabraklo;))))))))))) A ja mysle o schronisku;))))))))) Takie ciche marzenie;p wtedy to bym sobie koze i konia kupila;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba wszystkie się zmyły w tym samym momencie, więc ja tez spadam do wyrka. Miłego dnie jutro zyczę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie nie gadajcie że już spadacie :( w takim razie ja też się chyba powinnam do łazienki wybrać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×