Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość Mart82
Ej laski co się z Wami dzieje??? Same smutne posty czytam!? Co to ma być!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ ..03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............ok 03-04.10 banmon..............26................4................0 7.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30.............6..................ok .22.10 SmileEveryday......22............4...................o k.26.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ..........3.........11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! ciesze sie ze mam dostep dp internetu,bo wczoraj poklocilam sie z bratem i myslalam ze mi nie da dzis wejsc...ale poszedl do szkoly i zostawil mi laptopa;) U mnie nadal bez zmian myslalam ze jak K wroci w nocy i zobaczy ze mnie nie ma to zadzwoni albo napisze ale nic...cisza...pewnie teraz spi i bedzie spal do poludnia tylko ciekawe czy sie mna zainteresuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed @.Mam nadzieje ze jutro dostne bo to 28dc. Juz mnie brzuch boli także wielkimi krokami nadchodzi. Musze sie zmóc i zrobic w koncu to badanie nasienia, zebym wiedziała na czym stoje :classic_cool: Miłego dnia dziewczynki. Mój dzisiaj bedzie bardzo nerwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostane dostane na band. Przeciez w poniedziałek bylam u gina i nie powiedział mi nic ze nawet moge byc w ciąży. Ale spoko - moze kiedyś sie uda? Może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeszcze zawsze moglo byc za wczesnie by mogl ci cos powiedziec ja jak zaszlam i bylam w 2 tyg to prawie nic nie widzial:) zajdziesz zajdziesz....na kazdego przyjdzie odpowiednia pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz marzenka ja myśle ze bym to czuła. Ale spoko nie jestem rozczarowan, bo i tam myslałam ze cykl miałam bez ouwlacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A ja miałam taki piękny sen: byłam w ciąży i miałam taki brzuszek mały tj 4 lub 5 miesiąc i czułam jakby to było naprawdę dotykalam go i to było cudowne uczucie. Ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;pppp HopeU ja mialam jeszcze fajniejszy..;d Bo lezalam na lozku w takiej pozycji jak sie obudzilam dzis raniutko;ppp I dzwonil J.. w rzeczywistosci tez;p ale ja bylam zajeta;P wiecie czym?? Lezala obok mnie moja coreczka;p Taki promyczek, malutenka Ksiezniczka;)))))) Lezala na mojej raczce i patrzyla na mnie.. Miala co najwyzej 3 m-ce;p Taka slodka!! Miala biaslo- rozowa sukieneczke;P taka za kolanko.. sliczne skarpeteczki, czapeczke.. Jej twarz!!!!!!!!! Caly J tylko oczka miala po mnie.. Boze!!! Nigduy nie mialam tak realnego snu.. Obie bylysmy takie spokojne.. Ja i Ona.. Moje słoneczko;PPP Malutka istotka ktora kocha mnie ponad wszystko.. Tak slodko przewracala jezykiem.. Chyba byla juz glodna;p Niestety odebralam tel.. I zniknela... Obudzilam sie.. Moj Aniolek;PPPPPPPPPPPP Juz tak bardzo ja kocham;pppp HopeU z tym ze mialam fajniejszy to ofcourse zart;ppp A co najlepsze!! MNie uwierzycie co dostalam od meza a urodziny;P????????????? Nie!! Nie wozek;dd Jak pewnie pomyslalyscie.. Ale ja mam upatrzony wozek i tak go kupie jak bede w Anglii.. Tam mi nikt nie powie ze za wczesnie;PPP A!!!!!!!!!!!!!! Kupil mi puchacza;P To jego imie;PP A zwierze to to krolik baran(taki gatunek czyt. baran) ale milusi..;P tak go kocham!! Juz mam zoo w domu.. chomik Janek, piesek Kajtek i krolik Puchacz;PPPPPP no i J.. hihihi;p Marzenka nie martw sie zee nie odzywa sie, mowilam Ci ze potrzebuje czasu a Ty sie zajmij.. mna;ppppp hihihi!! Ale sie za Wami stesknilam;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez mzina..sorki agnes ze nie odp ale bylam u kuzynki teraz wrocilam...moj K nadal nic...cisza...moja mama chciala do niego zadzwonic ale jej nie pozwolilam,...nie bedziemy sie ponizaly dzwoniac do niego i proszac sie zeby sie odezwal ;(((((((((((( jest chamem i tyle....;(((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego sie smutasz Amerie?:( Glowka do gory;) musi byc dobrze;p Goga gdzie Ty jestes??? Marta co Ci sie snilo??? Banmon.. superowego swietowania rocznicy;p sto lat!!!! Choc to dopiero w niedziele..;) Dzidziusia zycze;) Marzenka, pisz do mnie;(((( bo nie wiem co sie dzieje;((((((((( HopeU.. sen proroczy??????????;p malgosia dlaczego nie piszesz??? Dagus.. zginelas???? Smile jak wrocisz to pochwal sie jak bylo i gdzie Cie zawialo;dd Xanderka, jak tam Kochana??? Co tam u dzidziolka?? Daje o sobie znaki??? Ola to jsak z tymi golabkami???????? Ja czekam na Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj agnes mam dola jak nie wiem co ;((((((((((nie chce juz cie zadreczac tym wszystkim;(((((((((( juz nie radze sobie....jeszcze jutro i w niedziele mam uczelnie caly dzien nie wiem jak wytrzymie to;(((((((((((( nie wiem jak on to odbuduje ale bedzie mu bardzo ciezko;(((( o ile w ogole chce cos naprawiac bo naarzie czuje sie jakbym w ogole nie miala faceta ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam do domu :) Umówiłam sie po pracy z koleżanką i poszłyśmy sie powłóczyć po galerii :D Teraz jakis obiadek zjem i może troche posiedze zamin pójde spać :) bo wczoraj to mnie spanie zmiotło zaraz po obiadku :o Marzenka napewno będzie dobrze, widocznie on potrzebuje więcej czasu... Jak sie wreszcie otrząśnie to zrozumie co zrobił. Dziewczyny ale macie sny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widac ze K.. to duze dziecko.. Musi zrozumiec... Nieladnie z jego streony tym bardzirej ze jest doswiadczony... niech sobie pomieszka sam a potem wroci z podkulonym ogonem.. ale Ty musisz nie myslec.. wiem ze latqwo powiedziec a trudno zrobic ale jestes zmuszona.. dzidzia;) Tym bardziej ze to juz 11 tydzien.. Fasolineczka wlasnie rosnie we wszystkie strony ktore sie da;))) Pisz kochana..;) powiedz co ciekawego robilas u kuzynki;P i nie plakuniaj.. prosze na zas!!! Ja moge poplakac za Ciebie ale Ty nu nu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja nie wiem czy on w ogole wie co ma przemyslec....bo mi sie wydaje ze on nic sobie z tego nie robi......jak sie nie odezwie do pon to jak zajade do domu to wszystko poleci w powietrze razem z nim i nie bedziemy mieli juz o czym rozmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadalysmy,,,poklnelam sobie na K ona razem ze mna na niego poklnela...obejazalysmy BRZYDULKE heheh i poszlam do domu...czyli nic ciekawego ale jakos czas zlecial...;( oczywiscie ciagle spoglalm na telefon ale niestety...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka!! Pisz do mnie caly czas!! Nie zadreczasz mnie kochana,, zle mi jak nie piszesz bo tak samo sie smuce!! Jakbys byla blizej to bym Ci przyniosla mojego puchacza.. Uwierz nawet w takiej chwili spadlabys z krzeselka ze smiechu.. jak mi sie uda mu zrobic zdjecie to wysle Ci na kom.. Ja jestem z Toba.. pisz kochana.. caly czas;p prosze... W takiej sytuacji najlepiej nie miec wizji.. niewiadomo co bedzie.. ale bedzie dobrze..;pzobaczysz!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas go wylaczyc Pieroniku;(((((( Goga powiedz fasolce ze ja prosze aby dzielila sie Toba z nami!! Bo to spanie to nie fair!! Ciocia Agnes prosi..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie mysl o tym co bedzie jak sie spotkacie.. nie moge Ci wyslac tego zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama do niego dzwonila i wyl telefon sobie wiec ja zadzwonil do jego matki i wiecie co sie okazalo ze byl u mamy i powiedzial ze dzwonil do mnie ale ze ja nie odbieram i odrzucam jego pol;(((((((((ale beszczelny typ!!!!!!!!!!!!!klamca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×