Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

a tak średnio co ile masz @ ? ja to mam między 25-28 dni ale zdażało się i 30 dniowe cykle... Goga pomyśl sobie że już ostatnie poprawki i KONIEC :) mnie to mobilizowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że bym chciała :) ale póki co raczej mi to nie grozi agnes a ty już dosyć daleko z tym cyklem zaszłaś, myslę, że powoli można zastanawiać się nad zrobieniem testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ci Goga kazał promotor poprawek zrobić? ja się chyba powoli będę musiała umówić na pazurki :) i tak się zastanawiam jakie kolorki chcę, co chwila mi jakieś inne pomyśły do głowy przychodzą :) jedno wiem na pewno, nie mogą być nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki agnes żeby żadnego rozczarowania nie było a zamiast tego niech będa dwie kreski :) piękny prezent na rocznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie dużo mam tych poprawek ale jakieś głupie rzeczy mi kazał dopisać w zakończeniu :o już prawie kończe, może to nie jest dokładnie to o co mu chodziło ale może mu to wystarczy :p chce juz to wreszcie wydrukować, oprawić i złożyć no i obronić ;) Masz racje zrób sobie pazurki, odstresujesz się troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Banmon fajn e sa szachownice z stapelkami;ppp albo jakis wzorek i do tego naklejka;ppp ja teraz zdarlam zel bo juz koncowka zostala.. pojde za jakies 3 tyg niech odpoczna paznokcie;)) ale nie powiem uwielbiam te 1,5 godzinki u mojej kosmetyczki;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumieto obie powinnyście dostać taki supr prezent bo Wam obu sie należy szczególnie ze względu na Wasze rocznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zawsze sie dostaje taki prezent jaki sie chce Goga;( Ty dostalas Szkrabika w miesiac miodowy czy jak sie tam to zwie;ppp Banmon jest jakas ionna w tym m-cu.. Inaczej do tego podchodzi, nie taka panikara jak jas;p ja zycze jak najlepiej kazdej;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jestem pewna że to już ostatnia poprawka i niebawem będziesz oprawiać swoje wypocinki ;) piekne uczucie ;) agnes a ja właśnie się tam wybieram i wybrac nie moge na te Galerianki, może w weekend w końcu pójdę jeśli jeszcz będą grali. Z tymi pazokciami to jest tak, że nie mogą byc nudne ale też nie moge się aż tak bardzo rzucać w oczy ;) myślałam nad czarno białymi ale nie tak na całym paznokciu lub nad takim jasym błękitem z domieszką białego.... No a powiedz ty mi jakie masz plany na rocznicę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robi;am rozne kolorki.. niebieskie, zielone, rozowe pomaranczowe ale takie gustowne;) pasowały mi do wszystkiego teraz mam chrapke na czarno biale ale takie dorazne;pppp ale mam jeszcze czas na zastanowienie;pp galerianki to.. wg mojego M pedofilia.. na serio lesbijki sex i wg mnie to Ci aktorzy to nie sa pelnoletni... ogolnie lubie realia Polski bez sciemy ale to za duzo jak na mnie... a rocznica?????????????? Ja chcialabym isc na mecz Polska Holandia bo dawo nie bylam na meczu;p ale Janusz stroni od meczy wiec zobaczymy,,, a tak w ogole to bedzie cos na ostatnia chciwe bo chcielismy zakopane ale kasy nie ma;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda w Zakopanem w chuj kasy idzie za przeproszeniem ;) mecz w rocznicę-oryginalnie ;) a może romantyczna kolacyjka w jakiejś restauracji i winko do tego lub szampanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a kiedy twój M jedzie do Anglii bo ja sobie ubzdurałam, że na poczatku października ale chyba cos mi się popieprzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w przyszlym roku bedzie Hiszpania;)))) to moje marzenie;ppp Chyba ze dzidzia bedzie..;p licze ze J cos wymysli.. niech sie wysili nie zawsze ja!!! Ogolnie to mamy msze w Kosciele za Nas od mamy i od tego sie zacznie!! Trzeba podziekowac Panu Bogu za ten rok;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mial w ten piatek ale musi kase dozbierac.. wyplaty jeszcze nie doistal od kolesia u ktorego pracowal wczesniej a nibty kolega.. szkoda gadac!! A ja mam nadzieje za pojdziemy na mecz Banmon bo to moj zywiol.. pilka!! Kocgham ja;p A tak daleko mi do niej... tesknie za tym jak choplera!! Ale bym sie wyzyla;p Uwielbiasm taka atmosfere!! Walka o kazdy punkt o sukces.. Pot, bolace nogi, ale determinacja i chec wygrany!! Oj Dziewczyny!!! Pil;ka!! To cos czego potrzebuje!! Ale.. to przeszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie dorzucę do trzymania kciuków za dwie kreski jeszcze ten mecz :) a twój M ma juz pracę nagraną czy tak na żywioł jedzie? sorki, że się tak wypytuję ale tak na żywioł to byłoby bardzo ryzykowne szczególnie przy takich problemach z zatrudnieniem. Ja już się nauczyłam, że interesów ze znajmomymi albo rodziną się nie robi bo najczęściej się na tym źle wychodzi.... tak prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nigdy nie bylam najlepsza ale najbardziej uparta!!!! Z bieganiem np.. zaczynalam biec jako ostatnia, a dobieglam jako pierwsza!! Ale najgorsze bylo to ze nie moglam grac z chlopakami.. Wole niz z dziewczynami!! Od malego zamiast zajmowac sie babskimi pogawedkami ja zdzieralam kolejne trampki na boisku z chlopakami;p ]Piekne wspomnienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma dostac prace w tydzien.. i zakwaterowanie.. przez znajomego.. Janusza wybor.. ja bede sie modlila zeby wypalilo!! on wierzy ze bedzie ok, ja tez mam taka nadzieje;p czasami tyrzeba zaryzykowac.. w Polsce na dzien dzisiejszy nie ma tego co nam jest potrzebne.. ponadto J powiedzial ze jesli nam sie uda teraz z dzidzia to tam urodze bo w Polsce nie dbaja tak o noworodki jak w P[olsce.. mam na mysli to Polskie becikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki za Ciebie;p mam nadzieje ze to Twoj czas na dzidzie;)))))))))))) Bardzo Ci tego zycze!!! Bys w domku siedziala i pieska miala;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Goga coś ostro działa albo poszła spać.... :D u brzuchatek to norma :D :P agnes oby wam się udało wszystko tak jak sobie tego życzycie :) lecę pod prysznic wpadne później jesli jeszcze ktoś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego szorowania;p i dzieki;p oczywiscie takze zycze Ci dzidzi i samych dobrych rzeczy!!;) ja napewno bede bo duzo nalesnikow narobilam i zejdzie mi z tym smazeniem to to trzeba na małym ogniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło mi ze dwadzieścioa tych naleśnikow;p bede smazyła do północy;)))))))))))) przynajmniej bede miała zajecie;)))))))))))) znowiu brzuch mnie boli...;(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany skończyłam i wysłałam promotorowi :) teraz czekam na odpowiedź :o Agnes ale tego nasmażyłaś :) będziecie to chyba jedli tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty!;p Musze mamie dac, babci i dziadkowi no i pieskowi i reszcie;p i Marzence obiecalam;p jeszcze Wam moge dac;p i widzisz, po robocie!;p teraz tylko obrona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×