Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Banmon staram się żeby było optymistyczne ale czasem wpadam w małe dołki niestety, np dzisiaj zobaczyłam an nk ze znajoma ( zadna przyjaciólka, do tego nie za madra siksa) jest w ciąży . Niby fajnie ale trochę jakby zabolało :( Zauważyłam zresztą już wczesniej że tylko zaciążenia dziewczyn z topiku naprawdę mnie cieszą ! Zawsze miałam uczucie jakby kolejne zafasolkowanie na topiku przybliżało i mnie do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobne masz odczucia jak moje.... chyba dobrze bo czasami zastanawiałam się czy ze mną jest na pewno wszystko w porządku ;) mnie tez zafasolkowania dziewczyn z topiku cieszą, jesli chodzi o inne moje znajome to mam pare 'wybrańców' których widoku jakoś znieść nie mogę, i nie wiem czemu tak jest, samo przychodzi i nie moge zmienić tego nastawienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę banmon że nie zmienisz tego, to jest niezależne od ciebie i dopóki nikomu nie życzysz źle to chyba nic złego. Po prostu trochę nas zazdrość gryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle nie życzę tylko raczej czuję straszny żal, że czemu mi się nie udaje, i czemu mi to tak łatwo nie przychodzi.... no ale odpowiedzi nigdy nie uzyskam trzeba się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon ale tak naprawde nie wiesz czy im to tak łatwo przyszło :) Wiele osób nie mówi o swoich staraniach, ja nikomu o tym nie mówiłam poza mężem oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi tylko się ciśnienie podnosi jak wiem ile kto się starał, tak na prawdę mam dwie znajome na których widok mnie krochę kręci, jedna się nic nie starała, pierwszt strzał i poszło a druga za drugim razem-a pamietam jak przezywała, że u niej będzie ciężko..... i jakos cholera nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na przykład wiem że jeśli uda nam się zafasolkować to nikomu o tym nie powiemy przed upływem 12 tyg , poza moją praca bo jest dosyć męcząca a juz wim że będę musiała wyluzowac. Już wiem jak przykro jest powiedzieć najbliższym którzy naprawde strasznie się z nami cieszyli że nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowiłam sobie dokładnie tak jak ty po moim zabiegu że nie powiem absolutnie nikomu jeśli mi się uda byc w ciąży dopóki nie minie pierwszy trymestr, tylko wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem banmon, moja "ukochana " szwagierka też postanowiła i juz była w ciąży...ale może te nasze oczekiwanie też ma sens, czegoś nas uczy? Może pokory? cierpliwości? Może potem będziemy lepszymi ludźmi a co za tym idzie również lepszymi rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak twierdze ze to objawy zblizajacej sie @... zawsze tak na tydzien z kawalkiem przed mam juz bol brzucha itp...tak bardzo zazdroszcze dziewczynom w dolnej tabelce...:) milej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam musisz koniecznie isę pochwalić ! A ja na ten cykl mam plan :) W zeszłym cyklu (bardzo udanym) robiłam notki , kiedy się przytulaliśmy (jak jakas psychopatka , albo mialam intuicje ) i teraz chcę to przełożyc na ten cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie pierwsza ciąża obudziła instynkt macierzyński, a czy czegos mnie strata nauczyła.....? wydaje mi się, że odkryłam w sobie pokłady negatywnych emocji.... nie ma we mnie cierpliwości jest za to coraz większe zniecierpliwienie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiAk trzymam kciuki żeby to jednak nie na @ i miłej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak uszy do góry, więcej spokoju nie ma co analizować ;) Ola to może zdradź swoją metodę, ja np zastanawiam się czy powinnam się starać dokładnie w dniu w którym mam owulację czy lepiej dzień przed.... niby głupota a juz sama ne wiem, no i niby powinno się co dwa dni, ale ja ostatnio mam taka ochotę na przytulanki, że aż sama się dziwię i jakoś nie bardzo wytrzymuję te dwa dni ;) więc może się nie uda mi w tym cyklu bo armia bedzie za słaba, a poza tym jak tak dalej będę sobie drinkowac to marnie to widzę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nauczyła że nie jestem niezniszczalna, że jeśli zafasolkuję to musze naprawde o siebie zadbać a nie tylko zmienić dietę. Pokazala mi że mam cudownego męża, na który mogę polegać i bez którego nie dałabym rady :) A przede wszystkim że ciąża to mały cud :) jeszce nigdy nie czułam się tak ... nie wiem jak to określić?...jak byłam w ciąży , a trwało to tylko trochę ponad tydzień :( Wczesniej niby chciałam być w ciąży ale bałam się tego , teraz już się nie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda to uczucie w brzyszku a w zasadzie na poczatku sama świadomość że coś się tam dzieje to piękna sprawa :) strasznie tęsknię żeby znowu się tak poczuć chociaż wiem, że pewna beztroska i myślenie, że ciąża to cos niejako danego z urzędu została mi odebrana i nie będę się mogła cieszyć tym pieknym stanem tak beznadziejnie naiwnie jak to bylo za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mój plan opieram na tabelkach płodności z piekiełka, na nowy cykl nałożę schemat naszych zeszłocyklowych staranek i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Podaj mi date ostatniej @ i śr długość cyklu to podam ci moją propozycję :) A co do alkoholu , to się nie przejmuj tak bardzo , ile to siks zaszło po pijaku na imprezce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie tak tłumaczę że inne zachodzą i balują i gorsze rzeczy wyprawiają ;) ostatnia @ dostałam 04.11 a dwa ostatnie cykle trawały u mnie 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja caly dzien spalam... czyje sie wykolejona fizycznie i emocjonalnie, bo na dodatek poklocilam sie z m.... nie odzywam sie do niego bo len jest i olewa sobie wszystko znowu powtorka z rozrywki.. ale koniec o mnie.. o tym szkoda gadac.. nawet dzis jeszcze nie jadlam... Ola:) jestem dumna z Ciebie i przede wszystkim z Twojej postawy:) to rowniez zaskuga Twojego meza, wiec z niego tez jestem dumna:) powiem tyle...:p bierzcie sie do roboty i zucze owocnego cylku:) Banmon- juz jestem bo wczoraj oczywiscie poszlam spac po 6:( jestem za tym nie mowieniem nikomu o brzuszku do uk. 12 tyg:) popieram:) Asia zycze braku @:) Magda nie boj sie mdlosci przejda:) Dagus i Smile:) moje depresowiczki i zamartwiaczki:0 dacie sobie rade i bedziecie dla swoich szkrabikow najlepszymi mamuskami na swiecie:) zapewniam Was!!!!! Goga.. cos sie stalo ze Cie nie ma???? Przeciez masz jeszcze wolne:0 pisz co slychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sobei wyliczyłam że dziś powinnam mieć ale nie wytrzymalam do dzisiaj i wczoraj miałam przytulanka :o a teraz tez mi się chce..... nimfomanka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zabieraj sie do roboty banmon:0 trza popracowac nad dzidiza zeby wszystko ladnie wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie ogladnij dziennik nimfomanki to Ci sie odechce tak mowic o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie ogladnij dziennik nimfomanki to Ci sie odechce mowic tak o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon trochę późno na moją plan ale : od wtorku nic , potem piatek działasz, sobota odpuszczasz, niedziela rano i pon wieczór działasz, wtorek odpuszczasz środa i czwartek działasz :) A potem już idziesz na żywioł i czekasz na @ która tym razem sie ni pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×