Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

jak ja nie lubię listopada :o już się tak szybko ciemno robi. Pogoda jest u nas do d..... i wcale nie przesadzam ;) może macie dziewczyny jakieś fajne przepisy na salatki albo na jakiś dobry obiad, ciasto lub deser..... muszę zdecydować co robić na Święta - bo chyba będziemy u nas :) mam taką nadzieję przynajmniej :) i chciałabym zrobić coś fajnego, oczywiście takie typowo tradycyjne jedzenie będzie w Wigilię ale już na pierwszy dzień świąt czy drugi chciałabym coś fajnego, smacznego, efektownego no i fajnie żeby było łatwe przy robieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stokrotka zupełnie zapomnaiłam że nie ma twojego M, myślałam że jeszcze na dni płode był..... coś mi się nieźle pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam trzy przypadki gdzie ciąża była wynikiem 'okresowych staranek' więc może jakiś jeden żołnierz zahaczył się ;) no chyba że dokładnie wiesz keidy miałaś owulkę ;) w ogóle pomyślałam sobie że tego kwasu foliowego co teraz łykam to chyba na całe zycie mi starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie pamiętam dokładnie kiedy to było.. gdzieś między 6-8 dc a owulację miałam w 16 dc. Mój M będzie dopiero na święta, nie mogę już się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeta już niebawem, szybko zleci, jak go zobaczysz to zapomnisz że musiałas tyle czekać ;) ja tak miałam :) w sklepach juz pełno choinek i ozdóbek :) ale postanowiliśmy z M ze zakupimy takie rzeczy dwa dni przed Wigilią, ceny powinny być mniejsze a wcześniej i tak nie ma po co kupować i trzymać w kartonach ja chcę Świąt :) tylko niech beda fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdybym dowiedziala sie ze jestem w ciazy to bylby najcudowniejszy prezent w moim zyciu!!!!:):):) i zadnego innego juz bym nie chciala:) i lal mojego faceta tez...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dla każdej z nas staraczek byłby to najcudowniejszy prezent, każda z nas o ty marzy, i mam nadzieję że nie trzeba nam będzie długo czekać na ten wspaniały dar jakim jest nowy człowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak...:):):) mi jest tak trudno bo bratu mojego M urodzilo sie niedawno dziecko, drugi brat jest zakochany w dzieciach i mimo ze krotko jest z panna to tez juz chyba cos planuja a ja nie moge teogo zniesc ze innym sie udaje tylko nie nam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, właśnie wróciłam z pracy, w moim przypadku listopad jest już spisany na straty, biorę tą luteinę do niedzieli a jutro idę do innego ginekologa spytać o co tu chodzi?! Martwię się o Smile. Hej dziewuszki !!! Niedługo Fakty, mycie, książka i tv:) a jutro...znów do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wydaje się że wszyscy wkoło co mają dzieci, to: niedawno się poznali, zupełnie niedawno był ślub i bez żadnego przykładania się specjalnie do ciąży..dzidzia!!! Tempo ekspresowe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam jakiegoś dołka dzisiaj, może to ta pogoda? Mam nadzieję że u Smile wszystko będzie ok, ale niestety coś mi to przypomina :( Trzymam za ciebie i fasolkę kciuki. Postanowiłam sobie że daję nam 3-4 miiesiącey a potem jade do Polski na badania. A w tym czasie postaram sie nie wpadać w histerie przy każdej @. Postaram sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo.:( ...znikam BUŹKA, trzymam za nas kciuki, za te którym się udało i oby wszystko dobrze się skończyło i za nas...Staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam doła i faktycznie ta pogoda jest dobijająca. Latem to byłby środek dnia, tyle można by było zrobić, a teraz już myślę o myciu, spanku i kołderce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia trzymam kciuki za wizyte u gina, mam nadzieję, że okaże się bardziej rozmowny i wyjaśni czym taki cykl może być spowodowany Ola czyzbym słyszała nutkę pesymizmu...... ej jakie badania, raz się udało to uda się drugim razem, wiem że to głupio zabrzmi ale pewnie zarodek był źle rozwinięty i organizm sam usunął, myślę, że w moim przypadku tez tak było a nawet powiem, że mam taką nadzieję, że to nie jest wina mojego organizu tylko jakiś błąd przy podziałach komórkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M jest fanem Faktów i wszelakich programów informacyjnych...... :o ja nie bardzo. dziś miałam wolne ale jutro z powrotem do robotki :o umowę mam do konca listopada ciekawe co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz banmon też mam nadzieję że to jakiś genetyczny niefart, jakkolwiek to brzmi. Ale po głowie chodzą mi też problemy z hormonami bo taka też może być przyczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słodkiego...a ile razy może być w ciągu dnia :), małe co nieco już było...ale może jeszcze się usprawiedliwię:) Jeżeli mowa o książkach musicie przeczytać "Złodzieje niebios" Jakiś czas temu przeczytałam tą książkę i do tej pory jestem pod jej wielkim wrażeniem, "Cień wiatru" C. L. Zafon -SSUUPPEERR lekturka...jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam u siebie na genetyczną wpadkę.... ale za to te moje bezowocne starania przypisuje hormonom albo błędowi lekarza który mi robił zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mogę oglądać teleekspres, wydarzenia, fakty, wiadomości ..jedno po drugim, zawsze inne wiadomości mogą coś dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa "Cień wiatru" czytałam , powod naszej wycieczki do Barcelony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś pochłaniałam książki ale teraz nawet nie mam sił żeby się za jakąś wziąć..... po pracy nie mam ochoty a w weekendy wole robic coś innego, ale jesli polecasz te książki Joasia to może zerknę czy są na allegro i sobie sprawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a po zabiego byłaś u jakiegoś gina żeby sprawdzić czy wszystko ok? Cholerka przypomniało mi się że musze zadzwonic do midwife odwołać wizyte, zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon przyczyn może być b.dużo. Moja koleżanka mieszkająca za granicą po 3 poronieniach poszła w końcu do super gin. bardzo d.specjalisty i taki wywiad takie badania ma zrobić, że szok!! M.in. tarczyca, pytał się o trądzik, choroby serca w rodzinie, krew, od a do z a pozostali mówili..proszę czekać, działać, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×