Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Ola widzisz a ja zamiast się starać i byc choć troszkę odpowiedzialna to drugiego reddsika sączę ;) to już są szczyty :) agnes musisz to sobie jakos naprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o przecinku! w środę i czwartek działasz :) Witaj Agnes! Masz rację mój mąż to skarb :) A z tym poprzestawianiem dnia i nicy może spróbuj po nieprzespanej nocce ni spac też w ciągu dnia, to wieczorem sama padniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja działałam w sobotę rano i niedzielę wieczorem, wiem że powinno byc tak jak mówisz ale jakoś nei mogłam się powstrzymac, wcześniejszych terminów działan nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszesz mi Ola na następny cykl dokładny plan, może bardziej się ciebie posłucham niż siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja nie wiem czy tak powinno byc, tylko nam sie ostatnio w ten sposob udało :) a powstrzymac sie nie było łatwo ale udało sie głownie dlatego że planowaliśmy zrobiś mężowi badanie nasienia w tym czasie byliśmy w Polsce ) ale jak gin powiedziała że mamy strzelać to darowałiśmy sobie to badanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos musze zrobic:) ale zabieram sie za ciasto bo mi sioe piernika zachcialao:P tylko takie z proszku gdzie dodajesz jeszcze jaJA, MLEKO, maslo:0 zobaczymy co wyjdzie:0 a Ola wez mi powiedz kiedy bo ja to ostatnio sie pogubilam:0 moze akurat mi sie zachce w te dni:) mialam okres 5 a culke trwaja 28 dni tak ok:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :) a może już nie będzie takiej potrzeby ;) A może dzisiaj sobie darujcie przytulanka i dopiero wtorek i środa? Może zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes owulka powinna być ok czwartku. A kiedy ostatnio się przytulaliści? To zaraz coś wymyślimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie agnes jutro będziesz miała owulkę :) więc wieczorem jutro mozecie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak do tego piernika dorzucisz jeszcze orzechów i polejesz czekolada to chyba się wproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes słuchaj się Oli :) ja sobie tylko tak strzeliłam a widac Ola to jakaś czarodziejka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tak zrobic ale nistety mam pustki w lodowce:( ale nastepnym razem sie przygotuje i wpadaj do mnie pierwszym lepszym samolotem:0 najlepiej pod dom:p kiedy ostatnio????? w piatek chyba:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z jednej strony dobrze że w piątek, plemniki sił nabrały :) proponuję działać dzisiaj i jutro , przerwa , czwartek i piątek. Albo wtoerk rano i środa wieczorem, przerwa, piątek i sobota znowu działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i wiem że to brzmi śmiesznie ale szczerze powiedziawszy w ostatnim cyklu trzymałam po wszystkim biodra w górze :) Trochę sie wstydziłam przed m ale wyszło śmiesznie i tylko się z tego chichraliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie wiem czy ten system działa ale w sumie i jest czas na regenerację plemniczków i jest ich sporo, bo w sumie przytulanka śa dosyć często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój M sam mówi żebym trzymała biodra w górze :) czasami trzymam ale nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie zawsze trzymam Ola:) j sie nauczyl zeby ma odrazu cos podkladac:) dzieki ola sprobuje od dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jednak cos Banmon wykminimy jednak na te swieta dzieki Oli:P Co Ty na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko ja miałam jakieś opory z tymi biodrami w górze :) Dziewczyny oglądam program na TVN, masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z tymi przytulankami??? na maksa czy raz dziennie??? i czy wieczorem czy rano????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że na świeta górna tabelka zniknie i tylko dolna zostanie :) chciałabym strasznie tylko nie chce się bardzo nastawiać bo tym razem ciężko przeżyłam przyjście @, baaardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanki co drugi dzień inaczej plemniki są słabe i jest ich mało i ciężko o zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jednak sie uda:P nie nakrecam nas ale mam cicha nadzieje:) jak cos to sie dowiemy w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes myślę że lepiej raz dziennie. żołnierze muszą nabrać sił ;) Jak codziennie to najlepiej najpierw rano a nastepnego dnia wieczorem, tak mi sie wydaje :) A program jest o pedofilach, dlatego taki przerażający :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×