Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Równie dobry jest, lecz inny jest tytuł "złodzieje niebios" naprawdę, nie kłamię :) zapamiętajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem , nagrałam jej sie na sekretarke. Aż mi sie przykro zrobiło, miało być tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba mon moge sie zapytac kiedy miałaś zbieg? Jak nie chcesz o tym mowic to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam herbatkę no i serniczek pałaszowałam oczywiście kupny :P ostatnią @ miałam 26 lipca 2007, 26 sierpnia robiłam test i okazało się że dwie kreski, 26 wrzesnia miałam zabieg ...... dziwnie prawda? jakoś tak somo wyszło z tą datą starania zaczelismy od lipca tego roku.... u gina byłam po zabiegu już kilka razy, miałam robione badanie na tarczyce, cytomegalie, toxoplazmozę, kilka razy usg dopochwowe niby wszystko jest ok, owulacje tez mam co potwierdził ostatni monitoring, nigdy nie mialam badanych hormonów.... ale zajmę się tą sprawą na poczatku Nowego Roku tak jak sobie postanwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już świeża i pachnąca :) No Banmon z tymi datami coą jest... Ale chyba masz racje ze to musiał być jakiś błąd genetyczny, bo wszystko ci przebadali...Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie tak to sobie tłumaczę...... lekarze sami nie wiedzą czemu tak się stało może coś jest z hormonami nie tak..... ale to sprawdzę dopiero za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet połowy tych badań nie miałam :( Boję się tylko że jak teraz nie będzie nam wychodzić to nikt tutaj mnie nie przebada, Bo w końcu już nam się udało i mają to w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba ich naciskać i walczyć o swoje i na pewno przy odrobinie cierpliwości-z twojej strony-badania ci porobią ;) ale wydaje mi się, że nie będzie już takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że wszystko się uda :) tym bardziej że, szczerze mówiąć, w ostatni cykl po raz pierwszy przytulanka były planowane z "głową" . Zawsze to było jak nam sie chciało, niby wiedziałam kiedy mam owulke ale nie za bardzo o tym myślałam.Wierzę że dla nas wszystkich teświęta będą naprawdę cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieję :) a ja dziś mam owulkę całą parą, podbrzusze mnie boli prawie cały dzień ale dziś przytulanek nie będzie bo mój M juz sił bidulek nie ma ;) chyba znowu nic mi z tego nie wyjdzie, może do następnego cyklu podejdę bardziej odpowiedzialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam samochod z m sprzedac bo mamy trzy:) i zobaczymy bo ma ddzwonicP ciekawe co ze smile??????Niepokoi mnie to ze nie pisze:( mialam do niej nr zaraz poszukam i napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne jak ważne że były ;) wczoraj czytałam jak to kiedyś w Polsce robiło się testy ciążowe :) Trzeba było zanieść próbkę moczu do przychodni i po 2 tyg !!! już był wynik :) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że Smile poszła do tego szpitala w ciąży nie można lekceważyć nawet lekkiego brudzenia a co dopiero mówić o krwawieniu, wiadomo może to nie być nic groźnego ale niech to oceni lekarz a nie nasz intuicja i nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do Smile:0 zobaczymy czy odp:0 u mnie przytulanka tez wczoraj byly i dzis beda:P a Ty Banmon nie narzekaj bo wczoraj ostatkami sil bylo ale moze jeden zolnierz dotarl tam gdzie powinien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes napisz do Smile koniecznie bo tez się martwię, oby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tam w ogóle jakieś żołnierze jeszcze się zostały, po tych naszych ostatnich hercach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi to prawda:0 w filmie kon trojanski jest to pokazane:) ale jak sie mialo znajomosci to na drugi dzien byly:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile odpisała, jutro idzie do lekarza, dzisiaj była w szpitalu. Musi leżec, nie powiedzieli Jej nic konkretnego tylko że jest ok, więc wszystko jutro się okaże:) Podziękowała za pamięc i pozdro !! :) w pisaniu pomagał Mąż :D ( sam napisał ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całe szczęście że wszystko jest dobrze, mam nadzieję, że pofatygowali się chociaż żeby zrobić usg bo w tych szpitalach to czasami różnie bywa..... jeden odeśle do domu a inny położy na patologi i da lekarstwa.... tez trzeba sobie dobry szpital wybrać :o co za kraj niech odpoczywa jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kamień z serca...trzymam kciuki żeby lekarz jutro potwierdził że to nic poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×