Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No proszę jakie wieści:) Agnes gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Bardzo się cieszę:) Przepraszam ze nie pisalam ale przez przeprowadzkę tak mi jakoś zeszło i nie miałam kiedy pisać. Od środy mieszkamy juz z R. razem i strasznie się z tego cieszę. A jak któraś chętna to baaardzo zapraszam do mnie:) Banmon z kotkiem to jest tak że przynajmniej nie trzeba z nim wychodzić i wyprowadzać. Żwirek w kuwetce też nie trzeba co dzień wymieniać wiec to nie problem taki duży.A jakie takie zwierzątko jest pocieszne to brak słów. Nasza Nalka to ma normalnie pory swoich szleństw:) 23 to nas woła do sypialni spać a 6 rano budzi Roberta lizaniem po włosach:) i tak to już od srody dzien w dzień:) A całymi dniami grzecznie śpi, np. teraz tak ślicznie sie ulożyła:) Ja sobie troszkę pracuję teraz przy komputerze bo wczoraj mi się nie chciało. A R. pojechał zakupy zrobić i jakieś zamówienia do sklepu. A ja wpisuję faktury:) Agnes proszę mi tam dbać o siebie:) Pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to w ogóle nie potrafię tych suwaczków wklejać ..... wstyd aż się przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnki pozmywane teraz reddsika sączę :) zdrówko dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile super że już na swoim jesteście(no prawie ) ale w kazdym razie razem :) planujesz robić Święta czy do rodzinki zmykacie? ale nawet na weekend zostawic kota tak tak nie bardzo, bo jedzenie i kuweta..... a jak przyjdzie dłuższy urlop taki dwu tygodniowy... chyba się wstrzymam ze zwierzakiem dopóki dwóch kresek nie zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Smile:Pa mi sie przez Ciebie Banmon tez zachcialo!!!! A ja tez nie umiem janusz probowal wkleic zeby bylo widac ale dupa!!!!! trza wejsc oddzielnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Smile ze juz razem:) wiem jak to jest bo tez od niedawna sam na sam!!!! Teraz to robcie dzidziusia na nowym mieszkanku?P pewnie ze wpadne kiedys!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to Agnes o % zapomnij :P za rok będziesz się mogła napić ;) ale i tak warto czekać Ola a nawet nie zapytałam jak tak na bibie przedświątecznej było ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze warto:P wreszcie mam tego suwaczka:) Banmon czyli mam liczyc ze to 4 nie 2tydz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Agnes koniec z amaretto :P banmon jednak nie poszłam, wstyd sie przyznac ale trochę się przytyło i nie za bardzo miałam w czym, bo w dzinsach nie wpuszczaja a nie bede wariatki z siebie robić i w kiecce nie pójdę :O Za to m osobiście zrobił kolację przy świecach :) zrobił strudel grzybowy , aż mnie zatkało. Wypiłam łącznie 2 lampki wina ;) Ale coś czuję że za tydzień wypiję znacznie więcej :( mam doła i nerwa, trochę brzuch mnie pobolewa a cycki bez zmian, czyli czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile fajnie że już mieszkacie razem, i kotka macie :) taka mała rodzinka, dobry początek ;) Agnes a kiedy miałaś ostatnią @, pierwszy dzień, i ile zazwyczaj trwały twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes według mnie licz od pierwszego dnia ostatniej @ Ola już cię pesymistyczny nastrój łapie? nie za wcześnie ;) nie mam pojęcia co to jest to co twój M zrobił ale brzmi pysznie :) ja w piatek też wino wypiłam ale tylko lampkę bo jakoś ochoty na więcej nie miałam, wczoraj reddsika przechyliłam i dziś też :) i chyba winko dokończę co by się nie zepsuło ;) a kwasu foliowego to już od kilku dni zapominam brać, chyba muszę się poprawić w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten strudel to pieczarki duszone w winie z ziołami potem dodał fetę , zawinął w ciasto francuskie (kupione gotowe ;) ) i upiekł w piekarniku. Pomysł niezły ale troszkę kwaskowate grzybki wyszły i troszkę za dużo rozmarynu ;) ale ogólnie smaczne , no i wyglądało nieżle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi się nie chce jutro iść do robotki :o w ogóle na Święta chyba przyjedzie moja mama z młodszą siostrą :) cieszę się i denerwuję, chcę żeby te Świeta mi dobrze wyszły, nie mam jeszcze pomysłów na wszystkie potrawy, nie wiem kiedy je porobię, i w ogóle kompletnie jeszcze nie jestem zorganizowana z tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ale super, że ci się udało, w zasadzie Wam :) gdzieś pewnie w połowie sierpnia będzie rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zrobiłam rybkę po grecku :) i już sie mrozi. A zaraz zabieram się za pierniczki :D na razie tylko upiekę i wstawie do puszek a ozdobie w ostatni weekend przed Świętami ;) Banmon super masz że mama z siora przyjadą, może coś ze soba przywiozą :P Agnes wychodzi na to ze termin masz 12-13 sierpień (przy cylku 28-29 dni) czyli będzie lew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę że coś przywiozą :) muszę się tylko zastanowić nad zamówieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:p no wychodzi na 12 sierpnia:P wiecie!!!!! Jakby nie patrzyc to juz miesiac liczac od miesiaczki:) we czwartek pojde do gina:P juz sie nie moge doczekac!!! tylko ja w maju poprawiam mature.. z brzuszkiem pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta beda fajne i dacie rade Wszystkie!!!! a ja licze na Ciebie Banmon ze w sylwestra to mi napiszesz ze i ja u Ciebie ciocia bede:P bo Ty Ola to do urodzinek juz tuz tuz😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzdąc ci skrzydeł doda i poprawisz maturę śpiewajaco :) za jakiś czas powiem mamie co ma przywieść ze sobą ;) ja to raczej się szykuje na krwawy Sylwester :o idę se winka nalać-szkoda, żeby się zepsuło :P Agnes oczywiście napiszesz jak wrażenia po wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie:P napisze wszystko:) jak ostatnio bylam u gina to z goga nawijalysmy, a propo iej w poniedzialek ma ona wizyte:) moze dowiemy sie co tam sie ukrywa:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nas goga poinformuje co tam się ukrywa w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pewna koncepcje ale nie zdradze:P okaze sie!!!!!!! A Ty tak mowisz o blizniakch u mnie, sama predzej bedziesz miala parke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×