Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

spróbuję zrobić tak jak podałaś Hope czyli bez żadnego spodu, kupię sobię blaszkę i będę działać, co by nie wyszło to i tak zjemy bo nie będę planowała kupować ciasta żadnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigam pod prysznic, mam nadzieję, ze jeszcze ktoś będzie na topiku jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę spadać bo kumpela 3 tyg temu pozyczyła mi film i ciągle pyta czy juz obejrzałam, az mi głupio ale jakos nie mam ochoty na niego :( Ide zobaczyć go po łebkach i będę miała świety spokój :P Dobranoc i życzę znośnego poniedziałku , bo żeby był miły to raczej niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda poniedziałek miły być nie może :o ja idę se włosy suszyć i spadam do wyrka :) przyjemnej nocki dziewczyny do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to wszystkie śpią jeszcze? ja dziś jednak nie idę do firmy, teoretycznie mam pracować w domu.... już mi ręce opadają ale za dużo by opisywać całą sytuację i moje 'położenie' w firmie. Generalnie dziś zostałam na chacie. I niech się dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to masz fajnie nie idziesz nigdzie. Ale z drugiej strony trzeba dużego samozaparcia żeby zdziałać coś w domu. Ja bym wolała siedzieć w domu niż w pracy. Standardowy poniedziałek, ciemno zimno i leje i jak tu się zmotywować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też okropnie, i tez pada :( mam dziś pomóc zrobic prezentację lek wet na której zupełnie się nie znam..... aż mi się smiać chce :D nie mogę nic sensownego znaleźć na necie, a najlepsze jest to, że mogę się konsultować tylko telefonicznie z lek, czarno to widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Hope na którą zmykasz do pracy? czy może już jesteś tylko masz na tyle dobrze, że z netu możesz korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja wczoraj nawet czasu przez dzień nie miałam żeby na topik wejść bo ciągle gdzieć jechaliśmy, a wieczorej jak wróciliśmy to już sił żadnych nie miałam i po prostu padłam... Banmon znowu pracujesz w domku :) fajnie :) A ten robot to zajebista sprawa :D mam taki i jestem z niego baaardzo zadowolona :) tylko kurde piekarnika nie mam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a ty chyba powinnaś leżakować a nie jeździć ;) nie kuście z tym robotem bo rzeczywiście se go kupię ;) a ja piekarnik mam ale prawie jakby go nie było ;) mam nadzieję, że podoła ciastu i pierniczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale mikołaj był i trzeba było dieciom prezenty dać :) Ja dostałam tego robota w prezencie ślubnym od koleżanek z pracy :p naprawde super rzecz :) Brak piekarnika coraz bardziej odczuwam :( ciasta przed świętami pojade piec do mamy ;) już się umówiłyśmy na wspólne pieczenie :) Banmon zaczęłaś już prezentacje ? czy nabiera mocy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza prace zaczynam o 8 do ok 12 ale dziś skończyłam o 9:15 takie nienormowane godziny w hotelu. Przygotow śniadań dla gości i ogarniecie tego później. Druga praca od 14-22 codziennie od pon-pt. Więc jadę teraz do domu i mam chwilę dla siebie. Pisze z komórki bo mam neta w niej więc nie muszę kompa włączać i nawet w autobusie podczytuje :) ale w tym tyg kupuje małe autko dla siebie bo mam dość autobusów i straty czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010.. .........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ty nadal te dwie prace masz..... rzeczywiście autko to bardzo dobry pomysł przede wszystkim zaoszczędzisz duzo czasu na dojazdy :) prezentacja jakby tu powiedzieć..... :D materiały są ale muszę teraz odpalić power pointa i jakoś to zlepić w jedną całość, plus jest taki, że w zasadzie mam to mieć zrobione na środę ;) okropna pogoda u nas, muszę na chwilę do sklepu śmignąć a okopnie mi się nie chce wychodzić, znając mnie to długo się będę nastrajała do tego wyjścia ;) z robotem kuchennym muszę się zastanowić bo nie wiem do czego mogłabym go używać ;) bo przecież ciasta codziennie nie robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mówiłam Agnes żeby spadała z naszej górnej tabelki na sam dół :D a tak swoją drogą to ciekawe gdzie ta nasza Agnes się podziewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj całe szczęście nie musze nigdzie wychodzić bo pogoda nieciekawa :o dopiero wieczorem do gina ale to mnie mężuś autkiem zawiezie ;) Ale ten robot to nie tylko do ciast :) można też np. robić koktajle, siekać warzywa :) ja często go użwyam do siekania cebuli bo to dla mnie masakra :o zawsze sie porycze przy tym jak przyjdzie mi ją kroić ręcznie :o Banmon to znaczy że jutro tez pracujesz w domku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
chcesz trochę zarobić? zaloguj się na tej stronie i codziennie klikaj w płatne reklamy, to się opłaca http://imperiumreklamy.com/pages/index.php?r efid=nowamary www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes może śpi jeszcze :) mi sie dzisiaj tak fajnie spało i mnie sms obudził po 9 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro prawdopodobnie będę w domu ale to jeszcze nie jest pewne.... ja do koktajli mam taki mikser naczynie przydałoby mi się bardziej do ugniatania, ubijania piany, może szatkowania, no bo do jednej cebuli to nie chciałoby mi się tego wszystkiego brudzić a później myć..... urządzenie jest fajne i kiedyś sobie je kupię tylko się zastanawiam czy to jest teraz rzecz niezbędna dla mnie no i chyba raczej nie jest, póki co w tym m-cu masa wydatków będzie a po nowym roku powinny byc wyprzedaże i może wtedy się zastanowię :) no i gdyby dzidziuś był to pewnie bym sobie fundnęła wtedy bez zastanawiania :) Agnes może do babci po bigos pobiegła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się do tego sklepu wybrałam, i juz po bólu :) teraz mogę sobie siedzieć z tyłkiem cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zaraz za rogiem mam sklepiki osiedlowe, a ja tylko chlebek miałam kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ogromne ogromne gratulacje. A nie mowiłam, zebys powtorzyła test, bo na poczatku ciazy jest małe stezenie hotmonu i moze wyjsc jedna kreska???? No i widzisz - ja tak czułam, ze tym razem Ci sie udało. Tyle wyczekałas na dzidziusia, ale było warto. Teraz dbaj o siebie i maluszka ;-) i trzymaj sie cieplutko. Hope - ja na poczatku myslałam, ze bede miała chłopca, ale teraz coraz czesciej mysle ze to bedzie córeczka. W sumie to nie chcemy z mezem znac płci, wiec pewnie dopiero przy porodzie sie dowiem czy to chłopczyk czy dziweczynka? Agnes - a ja ciaze licze od dnia zapłdnienia. Jesli liczy sie od dnia ostaniej @ to ciaza trwa 40 tyg. jesli zas od dnia zapłodnienia to 38tyg. Lekarze licza od ostatniej @ bo tak im łatwiej, bo ciezko z reguły ustalic dokładnie date zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pamiętaj żeby mi na ten miesiąc rozpisać plan rozpłodowy :D serie mowie :) Marta a ja czuję, że będziesz miała chłopca :) zobaczymy czy się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż stwierdziłam, że teraz zaczynam starania od 11 grudnia i tak co drugi dzień przynajmniej do 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×