Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Ale dobrze wiesz ze wcale nie musi Cie bolec na okres:P nie nakrecam Cie, ale taka jest prawda:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez boli a owulke mialam we czwartek i boli coraz bardziej nie smuc sie:P przetrzymamy wszystko:) jestesmy silne kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzisiaj spac w nocy nie moglam:/ do 3 sie krecilam i jakos zasnelam...u mnie wszystkie objawy jak przed @ wiec bedzie napewno:( juz troche oserwuje swoj organizm i wiem jak jest przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnuś kochana rocznik 79, już troche stara jestem ale wszyscy dookoła dają mi 23-25 to po mamie on tez młoda wygląda jak na swoj wiek. @ -kończy się własnie, ale mojego M nie ma -tak dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie Ciebie Asia ktory jestes rocznik, kiedy sie urodzilas:P Jak sie jest w ciazy to hormonki robia co chca i wtedy organizm moze zachowywac sie calkiem inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a kiedy bedzie w koncu??? Tak zeby zdarzyl na dni plodne:) i czemu taki smutasek z Ciebie ostatnio?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamietaj Stokrotko:P nie oszczedzaj go jak wroci:) gwalc ile wlezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a jesli moge spytac dlaczego tak wczesnie slub byl?:) my tez wczesneij planowalismy ale oczywiscie gadanie moich rodzicow: poczekajcie jeszcze troche szkola pozniej praca i dopiero mozna myslec o tym...:/ ale w nastepnym roku planujemy wziac slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopoty...troche w pracy, i taka zazdrośc jak u Oli i Banmon -dzieciaczki jeszcze jego nie ma mam wrażenie że wszystko staneło w miejscu. Niech ten cholerny miesiąc się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starania a Ciąża
Z doświadczenia własnego i obserwacji innych -> najlepszym środkiem antykoncepcyjnym są... STARANIA :) A kiedy po prostu ludzie doświadczają przyjemności w łóżku... wtedy szanse rosną do prawie 100% :) Nie raz były przypadki, kiedy pary, u których lekarze stwierdzili niepłodność, po adopcji dziecka, zachodziły w ciążę po 2, 3 miesiącach.. Medycyna konwencjonalna tego nie potrafi wyjaśnić, ale.. psychologia już tak:) To co myślimy o sobie, nasze stresy, i problemy - słowem psychika - wpływa na nasze ciało i jego sposób działania... Dlatego warto wyluzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mi pęka chyba pójdę się położyć, Ty Agnes nie spij bo biedactwo znowu nie będziesz mogła w nocy spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz wiedziec:P powazna rozmowa, decyzja o slubie- nasze marzenie...:P moja mama nie miala nic przeciwko, rodzice J robili wszystko, zeby nie doszlo do niego, ale dopielismy swego i od 11 pazdziernika 2008 jestesmy malzenstwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ten listopad jest beznadziejny:( ale myslac o dziecku i starajac sie trudniej jest:p a my tego tak pragniemy jak powietrza do zycia i wez tu wyluzuj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam też taki przypadek, nie mogli mieć dzieci i naprawde po kilku latach staran powiezieli dośc bo byli poprostu wykończeni psychicznie, i okazało się po miesiącu że jest w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje:):):):* my tez juz musimy sie zebrac i ustalic konkretna date-planujemy wlasnie na pazdziernik 2010:) a sam slub robiliscie czy i wesele? bo u mnie moj M chce koniecznie wesele ale ja jestem przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Asi- w szkole wielu mnie linczowalo.. i ciagle patrzylo czy przypadkiem brzucha nie mam.. ale dalam rade:P dzieki mojemu Mezowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że same ranne ptaszki sie zebrały :) Ja wstałam tylko zrobic siku i już zasnąć nie mogłam... A teraz robie bułeczki na śniadanie i wstawiłam bigosik :) Do "starania a ciąża" - szczerze mówiąc nic nowego nie odkryłaś/ eś , tylko powiedzieć wyluzować jest bardzo prosto , gorzej faktycznie to zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×