Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

do tego kogos co zwracal sie do mnie; To moja sprawa gdzie i z kim rozmawiam o moich problemach, Ciebie one nie dotycza, wiec nie rozumiem dlaczego sie wtracasz. Osoby nalezace do tego forum sa mi bliskie i to na ich odpowiedzi czekam nie Twoje. To tyle. Nie mam zamiaru Cie linczowac ani wdawac sie w dyskusje, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz i swoje zdanie zachowasz dla siebie. A tak w ogole witam Was dziewczynki- wlasnie wstalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadka koniecznie daj znać jutro jak test wyszedł ;) Agnes!!!!! powinnas dostać lanie, przestaw sobie te pory spania, niepotrzebnie męczysz swój organizm a przecież musisz mieć siły dla dzidziusia i ułatwić mu zadomowienie się w twoim brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za cieple slowa. Goga tak sie ciesze, ze wrocilas ze szpitala. mam nadzieje, ze juz do niego nie wrocisz i jedynie lezec bedziesz musiala, ale to we wlasnym, wygodnym lozeczku:P A dzidzia ma sie dobrze, wiec dalej tak ma byc:) Banmon- wiem, ze musze sie wziac za siebie, tylko jeszcze nie mam sily, poczekam na Smile:) az na stale w Kielcach zagosci:P Stokrotka- buziak dla Ciebie za to, ze jestes wspanialym czlowiekiem:) I oby wkrotce to nasze spotkanie mialo miejsce, bo kazda z Was chcialabym przytulic, pogadac, bo to naprawde wspaniale uczucie. Wierzcie mi, bardzo ciesze sie, ze moglam poznac Marzene. A tak w ogole jest tu kto??????? Dawno nie gadalam z Wami.. Ostatnio tylko czytam i odpisuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jakos mi to ostatnio nie wychodzi:) A ja kiedys dostane te zdjecia Twoich pazurkow Kochana Moja Banmon???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz lepiej, jak tam starania??? Bo moje stanely w dniu owulacji:( i jak narazie nie moge sie zebrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dostaniesz tylko musimy sobie aparat zakupić, mam nadzieję że na Święta juz będziemy miec więc jak tylko aparacik będzie to zrobię zdjęcie pazurków ;) przed Świętami będę miała nowy wzorek tylko jeszcze nie wiem jaki ;) w pon mam wizytę u gina i dentysty ale musze odwołac bo doszłam do wniosku że do tentystu pójdę przed owulka bo teraz to nie wiadomo ale lepiej nie ryzykować i do gina też tak pojdę jakoś przed owulką bo może lepiej żeby on mi teraz żadnej cytologi nie robił i niszym tam nie mieszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a pisałaś, ze starania trwają..... najważniejsze że do owulki były :) to i tak starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo miałybyc wczoraj, ale nie wyszło..:( Wiesz, jacy ludzie sa bezczelni????? Nasz samochód ten drugi stoi juz długo przed blokiem i nic mu sie nie stalo, a po tym, jak ten gostek zmienil zdanie i stwierdził, ze nie kupuje- wczoraj ktos porozbijał światła i cos tam jeszcze.. Dosc, ze tyle klopotow to na dodatek teraz do nie sprzedamy na bank, bo trzeba to naprawic... i nie chce nikogo osadzac, ale mam przeczucie, ze to ten gnojek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wez zaufaj ludziom????????? A niestety nas nie stac na naprawe samochodu przed swietami. Za przeproszeniem, ale chyba.. Pech przyczepil mi sie do.... I tak lazi za mna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to nie musi byc staranek najważniejsze że były wtedy kiedy powinny być ;) a zgłosiliście to na policję? no masakra ! nie znam się kompletnie na tych sprawach ale może naprawę mozna pokryć z ubezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jeszcze, gdzie sobie kupilas ten zestaw obiadowy??? W realu moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dobrze że stary rok się kończy a z nowym rokiem może byc już tylko lepiej :) i pewnie tak będzie :) a najważniejsze żeby ten cholerny listopad się już skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu albo tesco, to jest zestaw 18 części z Luminarca Carina biało czarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem jakiś znawca, ale żeby to pokryli to chyba trzeba miec AC, a my nie mamy. Tylko to drugir ubezpieczenie. jak narazie J pojechal wypytac sasiadow, jak wróci to okaze sie, co dalej zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba widziałam:p Nie pamiętam z jakiej firmy, ale był kwadratowy, biały z dodatkami czarnymi, takie fajne wzorki- to ten czy nie???? Bo ten bardzo mi podobał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ten, mój ma całe czarne talerze płytkie duże i małe a białe ma głębokie, ale też jest kwadratowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twojego nie widzialam:( A obeszłam cały real, bo ciekawoś mnie zżerała:P Bo tak zachęcająco je opisałaś:p Ale powiem Ci, ze gdybym miała kase to ten bym wzieła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz te zestawy są w dość przystępnych cenach Święta się zbliżają i promocje walą ale najlepiej jest kupić coś już po Świętach wtedy są bardzo przyzwoite ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czytam i własnym oczom nie wierzę !!! Marta - dyżurna pesymistka topiku opiernicza inne za pesymizm :) Zakupki udane, kilka nowych szmatek :) ale najwazniejsze że mam już prezenty świąteczne dla większości rodzinki :) Jeszcze tylko rodzice i 2 szwagrów ;) dzielnie omijałam dział dziecięcy i maternity ( brawa dle H&M za umieszczenie go na osobnym piętrze ;) ) Może jak pojadę na posezonowe wyprzedaż to będę już mogła buszować po tych działach zakazanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym sie napila Ola, ale za malo ostatnio jem i wole nie ryzykowac:( A mam chęc na amaretto:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie nie linczujcie, ale od wczoraj wieczor do dzisiaj wieczor wypilam chyba z piec kaw:( nic innego mi nie wchodzi:P A co sobie Ola dokladnie kupilas?? pochwal sie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola też bym sobie z chęcią pobuszowała po sklepach :) ach..... rozmarzyłam się ;) a ja sobie piwkuje ale tak delikatnie wczoraj jedno dziś też jedno, kupiłam sobie Desperados i musze wam powiedzieć, że świetne piwko :) dobrze smakuje :) a czym dokładnie się Ola delektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 5 kaw a później się zastanawiasz czemu źle śpisz i w brzuchu muli, oj Agnes, Agnes niech się ta Smile za ciebie weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×