Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość Joanna Joanna Joanna
Hej. Ja generalnie nie zabezpieczam się z mężem... ale... od tego cyklu chcemy się postarać o powiększenie rodziny. Czytam Was i czytam i wiecie co? Ja nie mam bólów jajników nie mam żadnych objawów owu niby śluz mi się zmienia ale ja tego praktycznie nie zauważam przeważnie to jestem sucha... mam cykle 29-32 dniowe... kocham --> kochałam się do końca do 13 dc a i mimo to nie zachodziłam w ciąże dziś mam 11 dc czuje się wilgotna i głupieje bo jeżeli 13 dc nic nie daje a czuje się wilgotna już 11 dc jakaś masakra dla mnie :( kompletnie nie potrafie siebie rozeznać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od ginekologa. Całe szczęście, że podkusiło mnie, żeby iść do innego !!!!!!a przecież tydzień temu byłam !!!! Okazało się że w prawym jajniku mam torbiel krwotoczną, jest powiększony !!! a poprzedni tego nie widział !!!! masakra, nie skomentował tego !!! mam brać luteinę i przyjść w styczniu. I jeszcze powiedział, że jak się nie uda do wiosny to uruchomimy wspomaganie !!! .....jeszcze się trzęsę ...mam nadzieję że dobrze się wszystko skończy !!! Także Banmon, na nic nie czekaj, idź do lekarza nie odkładaj wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. niestety nie mam dobrych wiadomosci... smile wrocila od lekarza.... serduszko przestalo bic.... jezeli do poniedzialku sie wszystko nie oczysci bedzie miala zabieg.... niech Aniloeczek odpoczywa w pokoju:( kazdy kto chce niech zmowi zdrowaske za tego Anioleczka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. dzisiaj same zle wiadomosci przynosze.. Goga jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdzie.. dostala silnych bolesci brzucha.. to przez tego miesniaka.... na szczescie z Dzidzia ok widziala fasolinke na usg:P Joasia dobrze ze zmianilas lekarza.... ach.. same zle rzeczy ostatnio sie dzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok :( nie moge w to uwierzyć :( biedna Smile :( takie dobre były wiadomości w tym miesiący i tak nagle wszystko się popsuło :( Smile brak mi słów 🌻 trzymaj się dzielnie nie cierpię listopada, chujowy miesiąc na maksa :( Joasia dobrze że poszłaś, tamta ginka od razu mi się nie spodobała.... ja badania porobię w styczniu, cykle mam normalne, żadnych bóli więc najwyżej może być problem w hormonkach.... 23 idę na cytologię więc może sobie zrobie d razu usg... Hope jeśli chodzi o strzępy to ne bardzo moge ci pomóc, ja osobiście mam przeróżne krwawienia, raz strzępy duże, raz normalna krew, raz cholernie cierpię z bólu jak mam @ a innym razem zapominam kompletnie o tym bo nic mnie nie boli..... wydaje mi się, że ta twoja @ jest normalna ale znawcą nie jestem Joanna może kup sobie testy owulacyjne.... albo najpierw idź do gina żeby zobaczył czy jajeczko w ogóle jest uwalniane, generalnie jest taka zasada że owulka jest zawsze na 14 dni przed @ bo 14 dni trwa faza lutealna, za to faza przez owulką może byc różnej długości, dlatego jeśli masz cykle np 32 dniowe to owulkę prawdopodobnie będziesz miała ok 17 dc ..... najlepiej jednak przy nieregularnych cyklach wybrać się na monitoring :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga....... nie moge w to uwierzyć......... 😭 dobrze, że z dzidzią wszystko ok :) 🌻 w szpitalu jest pod fachową opieką i na pewno wszystko będzie dobrze :) takie mam przeczucie, a że może większość ciąży będzie leżeć.....najważniejsze, żeby z dzidzią było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie może co u Marty?? kurde jak tyle złych wiadomości to aż zaczynam się niepokoić, że Marta nie daje żadnego znaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma nadzieje ze jest wszystko ok.. z marta nie mam kontaktu.... az sama dzis nie moge sie pozbierac a co mowa o innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Goga szybko wyjdzie ze szpitala:P miesniak jest coraz wiekszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widzę, że dziś czarna środa :( Smile, tak bardzo mi przykro...Trzymaj się , pamiętaj jesteśmy z Tobą... Goga, całe szczęście że z dzidzią wszystko ok. W szpitalu napewno dobrze się Wami zaopiekują :) Joasia, dobrze że zmieniłaś tego lekarza. Ja nie wiem jak można nie zauważyć takiej torbieli :/ Ważne, że teraz jesteś w dobrych rękach :) U mnie na szczęście wszystko ok. Mierzyłam sobie w aptece ciśnienie i prawie mi się unormowało :) Ale ciągle chodzę taka przymulona i śpiąca...Na szczęście dziś drugi dzień kiedy nie wymiotowałam, mdłości miałam tylko chwilę...Niech tak zostanie... Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze u Ciebie ok Dagus:P moze juz wymioty Cie opuscily na zawsze:) trzymam za to kcuki:0 dbaj o Was kochana:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam mięśniaka na macicy ale po zewnetrznej stronie i każdy gin mi mówił że to nie ma wpływu na ciążę gorzej jest jak mięśniak jest po wewnetrznej stronie.... pewnie Goga tak właśnie ma, ale najważniejsze że jest pod fachową opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi powiedział, że ze względu na to że mam 27 lat, to jeżeli nie uda się do wiosny to od marca się leczymy, nie czekamy standardowo roku gdy starania są bezowocne..mam kochanego męża, mam mieszkanie, mam cudownych rodziców, pracę, teraz chcę dzidziusia...czy to takie dziwne, dlaczego nam się nie udaje, dlaczego tym którym się udaje tracą to co mają najcenniejszego...dzisiaj chyba oka nie zmrużę w nocy, i jeszcze niech ktoś się mnie spyta kiedy dzidzia, planujemy czy nie to nie wiem co mu zrobię chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, że na porządnego gina w końcu trafiłaś :) oj tak, tego typu pytania są najgorsze, zaraz mi się agresor włącza jak coś takiego słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes no jeszcze nie dawno pisałaś że kochany jest..... :) ach ta burza młodości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes co coś ty 🌻 co się stało? nerwy przejdą i zanim się obejrzysz będziecie się godzić ;) w końcu nie ma co się na siebie gniewać bo tu czas na staranka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ostatnim cyklu się obraziłam na mojego M, tak na maksa i akurat w dni płodne i powiedziałam, że nie interesują mnie staranka a później żałowałam do końca cyklu że przez głupotę zmarnowałam szansę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie jakieś wkurwienie ogarnęło...... 😠 😡 chyba mam jakiś nędzny dzień cyklu i do głosu dochodzą nerwicowe hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily... bleeee. dzisiaj ide spac.. caly dzien spalam a terz znowu.. jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile tak mi przykro... Wiem że teraz żadne słowa cię nie pocieszą, ale pamiętaj że jesteśmy z Tobą :( Goga mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, trzymam za was kciuki Beznadziejny ten listopad :( Niech już będzie grudzień i Święta , błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam u lekarza-jestem wciazy.Wszystko w porzadku-nastepna wizyta za 3 tygodnie.Idę spać jutro napiszę więcej.Smile współczuje-ja też przez to przeszlam-bedzie dobrze.Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×