Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-marcin-

Najgorsze w moim rozstaniu.

Polecane posty

sexy 24 masz racje powiem ci ze keidys jak bylam silna psychicznie poprostu baba z jajami nei dalam sobie na glowe wejsc nigdy sie nie prosilam go to on byl dla nie milutki zalezalo mu bardzo to on sie wtedy za mna uganial a teraz keidy moja psychika siadla mam nadzieje ze chwilowo to ja sie plaszcze przed ni bo wyczul mnie ze zawsze za nim polece jak piesek ... kurwa az mis ie wierzyc nie chce ze ja tak robie oj chrakter jest inny niewiem co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
jestes w ciazy kobieta wtedy inna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko ja cie prosze nie rob tak jak ja....!!!!!!!!! bedziesz zalowac do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie nauczylo mnie jednego nigdy nie pokazac ze zalezy ci na nim bo oni to wykorzystuja tak samo jak kobiety ich tok myslenia zdobylem i rozkochalem i teraz moge robic co chce bo ona i tak mi wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poradzcie mi na co mam uwazac, czego nie robic. Interesuje mnie opinia doswiadczonych. Z gory dzienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei moj chloapk powiedzial tak:" noo jak urodzisz to juz taka nie bedziesz powiesz mi wypierdlaj co ja wogole jeszcze z toba robie ,ale to dobrze lepiej tak niz masz ciagle plakac "... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej nie dawac wogole znaku zycia niech zateskni i zastanowi sie co stracil i wiem ze jezeli naprawde mnie kocha to zrobi wszystko aby byc ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
no masz buraka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
sorry ale ja tak swojej kobiecie w ciazy nigdy bym nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlewanie najbardziej go zaboli niech zauwazy ze juz nie jestes na jego kazde zawolanie ze potrafisz zyc bez niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze bys zrobila wlasnie teraz gdy go najbardziej potrzebujesz jego czulosci itd to on ma wyjebane i tak samo bym mu powiedziala jakbym juz urodzila wypierdalaj!!! proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie powinien tak mowic, okazuje brak szacunku do Ciezarnej i Swojej Kobiety. u nas jest teraz super w zwiazku mimo roznicy wieku ( 7 lat starszy), mowi ze chcial by miec kochajaca sie rodzine, ze bedziemy razem, ( obiecuje a ja w to wierze) ale wiem ze to sie zmieni i boje sie tego bardzo bo wiem ze bedzie na mnie przeklinal mial pretensje, NIE CHCE TEGO!! a myslicie ze wychowanie przez rodzicow ma wplyw na jego przyszle stosunki w malzenstwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
ewela1777 nie masz przyjaciol czemu szukasz porad itp. na necie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy24 ma racje, ja popełniłam ten bład, ze za bardzo pokazywałam ze GO kocham, a przez to wybaczam mu wszystko, kiedys bylo inaczej, to on sie starał,a ja to wykorzystywałam... nie wiem kiedy to sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
mirel a nie zawsze tak jest czasem facet stara sie naprawic bledy swoich rodziców i relacji rodzinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tak sie sklada moja przyjaciolka jest hu... warta gdyby nie szkola wogole starcilaby z nia kontakt teraz sa wakacje szkoly nie ma a ona nnawet mnie nie odwiedzi zobaczyc jak sie czuje ...zal no jeszcze gdyby nie nasza klasa nie napisalaby nawet bo by jej bylo skzoda na smsa..... zal poprostu zal... zaczelo tak byc od kad a chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
rory_88 tak samo jest z facetami tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tez nie chce rozmawiac z kims kto mnie zna mialam juz nauczke wiec teraz trzymam jezyk za zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze jak facet traktuje swoja matke ta bedzie traktowal kiedys swoja zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
nie zawsze uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko przedemna... ale jak myslicie czy to dobrze: byla juz sytuacja w ktorej mial prawie odejsc odemnie mi to bylo obojetne, uwazam ze dala bym rade bez niego, aczkolwiek brakowalo by mi wspolnego spedzania czasu z kims ( chodzi o to ze caly dzien mam zawsze zajety a tak to bym miala wolny) Czy obojetnosc to dobra cecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie napoewno kogos moglaby skrzywdzic mnie wlasnie krzywdzi moj chlopak obojetnoscia a jemu podczas roztsania bylo by latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie smiejemy z amerykanow... a polacy tacy sami kretyni... co widac po tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
tak jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za Ciebie Ewela, a znasz plec dzidziusia? Jak ogolnie sie czujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakjgorsze jest to w rostaniu ze zostaju pustka czego brakuje kogos brakuje.... przyzwyczajenie to tak jakby nam ktos bliski umarl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazo stal i pył
marcin wreszcie z sensem komiczne odpowiada prosto i treściwie i zgodnie z rzeczywistością relacji międzyludzkich jestem z kobietą, inteligentną, wrażliwą (na serio wrażliwą a nie emocjonalnie rozchwianą), dumną (nie chce być z kimkolwiek z łaski), uczciwą i bezinteresowną (nie oczekuje od swojego faceta czegoś więcej niż prawdziwe zaangażowanie), która jest atrakcyjna i przez mężczyzn adorowana, więc ma w czym wybierać opisałem ją aby Ci nie przyszło do głowy, że jest pustą lalunią bez rozumu wybrała mnie bo przyszedłem, dobrze oceniłem jej naturę, która była dla mnie wyjątkowo pociągająca, spodobałem się jej i wziąłem to co chciałem i tu jest ten najistotniejszy element przecież jej nie zgwałciłem ona sama dała mi siebie z niecierpliwością i radością bo całą swoją postawą pokazałem, jesteś dla mnie, ja nie czekam tylko biorę kobiety uwielbiają być zdobywane a zdobywanie nie opiera się na błaganiu tylko działaniu głównie w sferze psychologicznej czyli postawy działanie to tylko naturalna konsekwencja a ryzyko niepowodzenia w działaniu nie zraża silnych, wręcz ich nakręca i stanowi kolejny argument dla kobiety, by ulec urokowi mężczyzny bo kobieta myśli: mogłam go spławić, tak jak wielu innych, wiedział o tym, ale się tego nie bał, przyszedł jak po swoje, niezły z niego samiec! oczywiście ludzie bywają rozmaici, mają zróżnicowane potrzeby, priorytety ale podstawowe mechanizmy psychologiczne dotyczą wszystkich mężczyzna, który prosi o czułość jest automatycznie odbierany jako słaby i słusznie bo tylko słabi proszą o coś o co nie można poprosić co można jedynie dostać lub nie kobieta, która trwa w takim związku ma zapewne jakiś powód, często materialny ale także i emocjonalny, po prostu lubi manipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qes
komiczne nie jestes smieszny jestes zalosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×