Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam czy nie

Czy mam prawo?

Polecane posty

Gość Mam czy nie

Dziś dowiedziałam się od kobiety mego ojca, że od 2 lat są małżeństwem. Mam prawo być zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligientnyinaczej
zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czy nie
jestem wsciekla, do tego stopnia, ze nie ide jutro do ojca na impreze na ktora mnie zaprosil tak mi zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligientnyinaczej
po zastanowieniu sie glebszym mysle ze masz prawo byc zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligientnyinaczej
masz prawo byc jaka sobie tylko chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisz dlaczego ci nie powiedział? Miała byś coś przeciwko temu ślubowi?? Może się bał twojej reakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwerwr
Skoro myślisz o tej sprawie wyłącznie w kategorii swojego żalu i złości, to właściwie potwierdza to że mieli rację nie mówiąc ci o ślubie. Zastanów się dlaczego ci nie powiedzieli, jaki masz do nich stosunek i co im okazujesz skoro nie mają chęci mówić ci o czymś tak dla nich istotnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwerwr Skoro myślisz o tej sprawie wyłącznie w kategorii swojego żalu i złości, to właściwie potwierdza to że mieli rację nie mówiąc ci o ślubie. Zastanów się dlaczego ci nie powiedzieli, jaki masz do nich stosunek i co im okazujesz skoro nie mają chęci mówić ci o czymś tak dla nich istotnym chęci i przyjemność przeprowadzenia takiej rozmowy są mało istotne, ojciec udowodnił dziewczynie, że jej nie szanuje a jej stosunek do nowej partnerki może być nawet negatywny, bo to w końcu nie jej rodzina. Ojciec powinien być lojalny wobec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dochodzi do tego
ze dzieci beda decydowac co ma robic rodzic......zenua.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czy nie
Ojciec prawdopodobnie nie powiedzial mi bo bal sie, ze powiem matce. Ale nie rozumiem po co to ukrywac? I tak predzej czy pozniej to by wyszlo na jaw, bo to jest wazna sprawa. Nie akceptuje jego zwiazku, choc staralam sie byc ok wobec niej. Normalnie sie do niej odnosilam, bylam wrecz zyczliwa. Co innego, gdyby ona byla Ok. A to jest alkoholiczka, bedaca na jego utrzymaniu. Nie ma zadnych pieniedzy. I wczoraj do mnie mowila, ze jej matka i moj ojciec kupia maly domek i wszyscy razem tam beda mieszkac. Szlag mnie trafil. Tez sobie ojciec wybral rodzinke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czy nie
I po co z nia w ogole sie zenil? Ma 61 lat, pewnie boi sie byc sam na starosc. A ona miala parcie na slub, wiem to od innych. I zapewne mu powiedziala, albo sie ze mna ozenisz, albo odchodze. A sa ze soba dlugo, kolo 10 lat. Wiem od innych, ze to zla osoba, oszukuje ojca, jest tez przeciwko nam, dzieciom, jej wlasne dzieci sie jej wyrzekly, nawet nie przychodza do niej na swieta. Isc czy nie isc do ojca dzis na impreze? Jestem zla i jak pojde to i tak bede nie zadowolona, bo nie umiem udawac. Zlosc mi minie po kilku dniach. Z drugiej strony boje sie, ze jak nie pojde, to moje relacje z ojcem mocno sie pogorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czy nie
Ja nie pytam sie o to, czemu mi nie powiedzieli, ale czy mam prawo byc zla i czy isc do niego dzis na impreze? Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś wyjątkiem
wiesz, że ten babsztyl jest zły ale jesteś dla niej życzliwa... co ty pierdolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czy nie
Robilam to ze wzgledu na ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się kończy
wchodzenie w doopę tatusiowi, który se znalazł inną rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×