Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noel*

Zosie-Samosie, Zołzy, Wiedźmy, Zimne Suki, Samotne, Oszukane, Nimfomanki!

Polecane posty

Pogadajmy, łączmy się. Pieprzony samotny dzien, nuda jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym byc wredna
mogę się dołączyć, co prawda nie jestem jakąś straszną zołzą czy puszczalską, ale gdyby była pewniejsza siebie - pewnie bywałabym od czasu do czasu podła :-) gdyby ktoś mnie wkurzył, oczywiście. jestem za to cholernie samotna. Pomimo tego, że otacza mnie wielu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym byc wredna
kurczę, pozjadałam masę literek. No albo klawiatura mi pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz miec kazdej cechy ;) Tzn nie musisz byc "wszytskim na raz" :P Ja jestem Zosia Samosia, wiedzma, zimna, oszukana, lubie seks,ale nie obsesyjnie. Zostalam okrutnie oszukana,ale czystego sumienia tez nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamkieł, a moze jestes suka,bo jestes samotna? Ja juz sie k** pogubilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dałam wykiwać wielu facetom przez dobre serce i teraz mam co mam czyli nic. Wróicłam z pracy i słucham zwałującej muzyki... Podobnie jak koleżanka czystego sumienia nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym być wredna
ja przez całe swoje życie mam wrażenie, że ktoś mnie oszukuje chyba rzeczywiście zawiodłam się już na wszystkich, z których zdaniem się liczyłam i którzy byli dla mnie ważni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo popadamy ze skajnosci w skrajnosc. Albo bezgranicznie ufne, dobre, naiwne, albo wredne, podle i bezwzgledne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że idzie się przyzwyczaić, przynajmniej ja tak mam, tylko niestety co jakiś czas dopada mnie zwała jak np. dzisiaj no i masz babo placek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadinne
o, placek :) w koncu cos na temat gotowania, domu i ogrodu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od niedawna jestem sama,ale wole to niz klamstwa i przemoc psychiczna. A gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehehe, za chwilę zejdzie na temat dzieci i tego jaką suknię ślubną wybrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieklam dzisiaj ciasteczka maslane, wiec o wypiekach tez mozemy pogawedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki tam rodzinny biznes, bardziej pomagam niz pracuję :) ja jestem sama od 2 lat i trochę już samotnośc zaczyna doskwierać... A Ty co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym być wredna
ale kto powiedział, że popadanie ze skrajności w skrajność jest złe? jak dla mnie przywilejem dorosłości jest próbowanie nowych rzeczy :) czasem warto zrobić zwrot o 180 stopni, zostawić to co było i spróbować czegoś nowego :) nie trzeba być przez całe życie grzeczną, miła i ułożoną kobietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje i studiuje.Obecnie sie nudze, troche pracuje. Ulozona dziewczynka? Prosze Cie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja, tez studiuję i pracuję :) obecnie się zajebiscie nudzę i nie mam co robić, wróciłam z wakacji i zwałuję, że musiałam wrócić do domu... Ale wieczorem jakies balety się szykują więc nie jest aż tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to na co Ty narzekasz? Boshe, ja si enudze i dzisiaj nigdzie nie wychodze nawet buuuuuuuuuuuuuu? Chyba oszaleje z nudy. Gdzie bylas na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad Soliną ze znajomymi, bosko było! No wiem wiem, ale powrót do szarej rzeczywistości jest równie bolesny :( a tam były prawie same parki więc wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka z krainy Oz
🖐️ Leżę do góry brzuchem i zastanawiam się czy tylko ja sobotnie wieczory - ostatnio - spędzam jak cholerna samotnica bez przyjaciół? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, parki i te sprawy :P Dorota mam to samo.Ano faceta normalnego, ani przyjaciol. No jak zołza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym być wredna
ja też sie nudze jak jasna cholera, chyba zaraz oszaleję, dlatego wyszperałam to forum i ślęczę przed kompem też nie mam dokąd wyjść, za bardzo boję sie kontaktu z innymi ludźmi, jakis straszny lęk przed ich oceną mnie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, Ty sie nie blokuj. Kazdy ma obaw,ale szkoda na to zycia i czasu. No i co tam? Pewnie jeszcze spicie, bo normalne jestescie. Tylko taki szajbus jak ja wstaje o godz 7 w wakacje, w dodatku w niedziele. Cholera, dlaczego ja to zalozylam w przedziale tematycznym GOTOWANIE DOM OGROD? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes az tak szajbnięta, ja tez wstaję teraz bo ide do drugiej pracy :P dziewczęta, zyczę niezamulającego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu
gdzie te Zosie samosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu
Chcialabym byc wredna ,,,,co tam slychac u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×