Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Wróżko, Bardzo prosze o wróżbę Kiedy zajde w ciążę? Ile będę mieć dzieci? Marta 07.02.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Dobrze wróżko ... może po prostu jest na wakacjach ... bo jeśli zlikwidował numer ... to marnie to widzę ... Będę cierpliwa ... No właśnie, a mam działać, czy może działać? ... Widać coś, jeśli chodzi o czas w tej sytuacji? Jak tutaj wygląda z czasem? Co mówią karty? Spotkamy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
*czy lepiej czekać? - tam miało być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina 29.09.1980 i Tomasz 30.01.1978 proszę powiedz jaka czeka nas przyszłość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..............
jestem w związku z mężczyzna,który ma bardzo ciężki charakter... chcę wiedzieć co nas czeka,mamy córeczkę i zależy mi na nim bardzo.... czy ułozy nam sie wszystko i będzie ok??? magda 06.01.1975 Darek 29.03.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..............
jestem w związku z mężczyzna,który ma bardzo ciężki charakter... chcę wiedzieć co nas czeka,mamy córeczkę i zależy mi na nim bardzo.... czy ułozy nam sie wszystko i będzie ok??? magda 06.01.1975 Darek 29.03.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga wróżko mam jeszcze jedno pytanie czy on chce wziąć ślub kościelny?? czy zależy mu na tym prosze odpowiedz bo to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..............
jestem w związku z mężczyzna,który ma bardzo ciężki charakter... chcę wiedzieć co nas czeka,mamy córeczkę i zależy mi na nim bardzo.... czy ułozy nam sie wszystko i będzie ok??? magda 06.01.1975 Darek 29.03.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveloveeeee
Dorota 22.04.1984r Michał 13.09.1984r Czy bedziemy razem?? Jak widzisz naszą przyszłość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio, nie wiem na ile trafne są Twoje wróżby, z wypowiedzi dziewczyn wynika, że są zadowolone i sporo rzeczy im się zgadza... Od siebie dam odpowiedź jeśli powróżysz mi wreszcie :-) Czekam od wczoraj. Aga 24.02.1978 i Paweł 20.01.1980, jesteśmy razem już długo, czy będziemy mieli dzieci, jaka czeka nas przyszłość, jakie szanse przede mną za zdanie ważnego egzaminu? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU wrozko, ty jestes niesamowita!!!!!! mialam egzamin tydzien temu i oblaam za wymuszanie pierwszenstwa, a przepraszam , ze ci tak głowe zawracam, ale widzisz mnie na tych studiach?, bo boje sie, ze tej poprawki nie zdam i jak mnie widzisz to powiedz mi czy duzo bede sie uczyła, czy raczej bede prowadzic imprezowe zycie, albo jakies romanse krortkie czy widzisz? Czy poznam nowych ludzi? Czy bede szczesliwa, i czy zaznma choc troche biedy czy jednak szybko znajde prace i bede utrzymywała sie sama, odpowiedz mi prosze, zaleyz mi bardzo i jeszcze raz daje dane 17.03.1990 aha i ja raczej pojde na dziennikarstwo jak cos bo i tak mam małe sznase z ta poprawka zeby isc na jakas przedsiebiorczosc czy cos bo narazie nawet nie szukam zadnych uczelni i nawet nie ma pomysłow, to czy sobie poradze jednak mimo wszytsko na tych studiach?I jak ze zdrowiem bo wczesnij zadawałam to pyt ale chyba zapomniałas odpisac,jedna wrozka z kafe wywrozyła mi szpital, ale ona moiwła ze ma takie przewidzenia ze nie jest wrozka w 2005, jak wrocisz prosze odpowiedz na wsyztskie moje pytania tutaj zawarte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpatka21
Witam wróżko Olivio. Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży? Czy w tym roku zakocham się z wzajemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zdąże się załapać,ale bardzo bym chciała:)i może znajdziesz wróżko dla mnie też chwilę.Witaj droga Oliwio:)Dawno temu ktoś mi powiedział,że będę baaardzo długo sama...i tak jest mijają lata a ja wciąż samiutka:)czy to się zmieni w najbliższym czasie.Czy ktos mnie odnajdzie i pokocha tak szczerze.Aga11121984.Serdecznie dziękuję za zainteresowanie się moim problemem i pozdrawiam ciepło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina 29.09.1980 i Tomasz 30.01.1978 proszę powiedz jaka czeka nas przyszłość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
Witaj, moje pytanie: czy mój były do mnie wróci czy powinnam dać sobie spokój i o nim zapomnieć? Ja 11.09.1989, on 27.01.1988 Bardzo proszę o wróżbę na ten temat... :( Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
Pizza Girl Witaj Olivio :) Moje pytanie brzmi: czy mój były do mnie wróci czy powinnam dać sobie spokój i o nim zapomnieć? Ja Oliwia ;) 11.09.1989, on 27.01.1988 Bardzo proszę o wróżbę na ten temat... Z góry dziękuję za czas mi poświęcony, bo to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka123
ur, 10.22.1991 kiedy znajde milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina57
Droga wróżko! Czy mogłabyś mi powiedzieć co czeka mnie w najbliższej przyszłości? Jak będą wyglądały sprawy finansowe i rodzinne(i co z moim mężem)? 23.03.1957 Regina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula la
poproszę o odpowiedz jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe- Małgorzata 18 marzec 1985 r. z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia333c
jestem sama zastanawiam sie czy stworze szczesliwy zwiazek i czy dlugo musze czekac od kilku miesiecy jestem sama ale nadal tesknie za moim bylym on ma dziewczyne ale ciagle na cos licze czy to ma sens co mowia karty bylabym bardzo wdzieczna za wrozbe MONIKA 24 03 1983 MARCIN 05 08 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj wróżko, chciałabym się dowiedzieć co mnie czeka w najbliższym czasie. Zwlasza w sferze uczuć. Malgorzata 18.07.1988 Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj droga wróżko. Chciałabym się dowiedzieć, czy wygram duże pieniądze w grze? i czy mi się spełni związane z tym marzenie zakupu nowego większego mieszkania, czy też domu? Jadwiga 05.10.1943 Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveloveeee
Dorota 22.04.1984r Michał 13.09.1984r Czy bedziemy razem?? Jak widzisz naszą przyszłość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, 13.06.1987 co mam zrobic? czy od razu isc na studia magisterskie czy zrobic sobie rok przerwy i pojsc do pracy? co bedzie dla mnie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"loveloveeee " jak najbardziej bedziecie razem! Chociaz jego beda kusic przelotne romanse! nie o wszytkim sie dowiesz lecz jest dobrym czlowiekiem wiec nawet teraz przymknij na to oko!...moze byc konflikt zwiazany z dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"balbinkaa " zdecydowanie rok przerwy! musisz odlozyc troche pieniedzy zeby nie pograzyc sie w dlugach w okresie studiow poza tym bardzo kozystne znajomosci czekaja na Ciebie gdy pojdziesz do pracy! pracuj w zawodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×