Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

"zielonożółte oczka" omijalam cie poniekąd celowo gdyz po rozlozeniu Twoich kart nie zoabaczylam nic pozytywnego! nie jestes szczesliwa osoba! wielu rzeczy w swoim zyciu nie jestes pewna! szukasz spokoju a nie mozesz go znalezc! ciezko sie rozklada karty takiej osobie! w zwiazku z partnerem brakuje zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela 19.11.1975
A czy mąż jest wobec mnie szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26.02.1988
Wróżko, ominęłaś mnie na str 27 i 32... Bardzo proszę o odpowiedź. Stoję w obliczu trudnego wyboru, chodzi o sytuację odnośnie studiów, nie wiem co robić...Isc od października na drugi kierunek, na wymarzone studia pomimo tego, że będę musiała pożyczyć dużą sumę pieniędzy? A może iść dopiero za rok, jak skończę obecne studia? Ale boję się, ze wtedy mogą zmienić wymagania... Nie wiem czy w ogóle się dostanę.. Jak będzie wyglądać moja sytuacja finansowa w tym roku, podolam tylu wydatkom? Warto się zapożyczać i próbować w tym roku? Martwię się , że za rok mogą zmienić wymagania i już w ogóle nie będę miała szans, żeby się dostać... Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26.02.1988
i 31* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"madziaaaaaa" masz silna osobowosc! z latwoscia mozesz pokierowac swoim zyciem! Liczysz na wspolne i szczesliwe zycie ze swoim partnerem on jednak ulega wplywom innych ludzi i jest zmienna osoba! bedziesz sie czula przy nim niepewnie ale nie odejdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloo
wrozko jak podam teraz dane to kiedy wrozba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ela 19.11.1975" maz jest osoba pomocna! z tego co widze nie ma sklonnosci do zdrad itp. Jedyne czego moze Ci nie mowic to tego ze sam caly czas sie martwi podobnie jak Ty i o jakis planach zwiazanych z praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela 19.11.1975
Czy te zmartwienia mogą się wiązać z budową domu, którą rozpoczęliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogę prosic o pognozę dot. mojego "związku"? ja - 16.04.1979 on - 28.11.1983 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... 2 miesiące do ślubu...:/ jestem z nim szczęsliwa...zapewne chodzi o to ze boję sie co będzie dalej...chcemy budować dom, w związku z tym będziemy mieszkac u moich rodziców jakiś czas...tego sie boję...:( no i jakiś czas temu poznałam fantastycznego faceta, własnie tego 2 grzegorza. strasznie nas ciągnie do siebie. ale ja mam mojego G a on ma żonę. a co z pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gosia 26.02.1988" warto sie realizowac...ja dokaldnie nie widze po jakich studiach bedziesz w przyszlosci ale widze ze zrealizujesz sie zawodowo gdyz przy kartach sasmorealizacji masz same pozytywy! dlatego moze warto juz teraz pronbowac! co do finansow to bedzie teraz ciezko aleprzszyszlosc masz dobra wiec niech Cie to nie martwi! JESTES BARDZO ZDOLNA I INTELIGENTNA OSOBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosilam wczoraj ale nie zdazylas, moze dzisiaj :) Anna 03.07.1982 i Sylwester 26.11.1982. Co z nami bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel pawel pawel
ja sie przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też mogę prosić o wróżbę dotyczącą mojej pracy? A konkretnie czy zostanie mi przedłożona umowa tam gdzie jestem, a jeśli nie, to czy od września będę pracowała w swoim zawodzie gdzieś? (nauczyciel) Anna 27. 06. 1982r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela 19.11.1975
Szkoda :( ale i tak wiele dobrego przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel pawel pawel
moje dane na 29 str , jej imie Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"malaona" zastanow sie dlaczego podejrzewasz go o pewne rzeczy! stosunkowo dlugo sie spotykacie a ciebie i tak cos trapi! zadko sie to zdaza ale karty pokazuja naprawde prawdziwa milosc! pielegnuj ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio....spadlam z krzesla. Faktycznie, jest nim zauroczona inna, on mi nie daje zadnych podstaw do podejrzen....a ja sie drecze....a na takie uczucie czekalam cale zycie ... Powiedz jeszcze czy widzisz nas kiedys razem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio - venus nieśmiało się przypominam... czy mogę prosic o pognozę dot. mojego "związku"? ja - 16.04.1979 on - 28.11.1983 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w najblizszym czasie?:) Anna 02.05.1985 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
!!! Oliwia czekam juz troche prosze cie zebys odpowiedziała mi czy znam juz ta osobe docelowa?przypominam moja date ur (Kasia 11.10.1988 a MArcin 22.05.1983) i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel pawel pawel
ok w takim razie postaw wrozbe na mnie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio - rozumiem, że zwiazku z tego nie będzie... a widzisz kogos innego w moim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26.02.1988
Piszesz, że zrealizuję się zawodowo, czyli według Ciebie dostanę się na studia i mam próbować już w tym roku... Boję się, że nie podołam 2 kierunkom, w dodatku będę w tym samym czasie musiala pisać pracę licencjacką, zjazdy będą się pokrywać, jak ja dam radę??? No i pieniądze na studia będę musiała pożyczyć od mojego chłopaka, to będzie duża suma, czy na dłuższą metę one nas nie poróżnią? Zanim mu oddam pewnie minie sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"końcówka" bo widzi twoje zaangazowanie! karty odradzaja Ci ta osobe! on lubi wygode i nie jest uczciwy wzgledem Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Witaj wróżko ... Miałaś rację ... odezwał się... :D Odpisał na mojego sms-a... Ja go poprosiłam, aby pożegnał się ze mną normalnie ... (w tym sms-ie) i odpisał w końcu, że nie zamierza się żegnać i tyle ... Ja mu odpisałam, że jeśli się nie pożegna to "tamto" się nie liczy ... Nie "pożegnał się", tylko odpisał dość prowokacyjnie ... :D Cały on ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×