Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość barbienka
jakiego typu beda to tajemnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytam sie ja teraz" okazja przeszla kolo ciebie w czerwcu bo bylas zbyt leniwa! napewno nie ma szans na prace do konca wakacji! pozniej zacznij sie rozgladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbienka
i czy te tajemnice ukrywa kobieta czy mężczyzna? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za wrozbe. Ale jezeli chodzi o dziecko czy ono pojawi sie wkrotce czy bede musiala na nie czekac, bardzo to jest wazne dla mnie, Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiem
droga olivio juz drugi raz mnie pominełaś plisss czekam sylwia 26.10.1978..karol 23.01.1981 jak nas widzisz czy cos z tego bedzie? z gory dz i bardzo prosze o odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mi
powróżysz? monika 11. 04. 1983 co mnie czeka w najbliższej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz my
to ja spróbuję po raz trzeci :(( kiedy urodzę dziecko 08.02.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbienka
to znaczy że kobietę będzie cos/ktoś fascynować czy że mężczyznę będą fascynować inne kobiety? bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Ile tych dzieci będzie? :) Czy przy budowie domu pójdzie wszystko po naszej myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
26.07.1953-czy eksmisja lokatorow domu ktory im wynajmuje przebiegnie pomyslnie,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Starlla " dokladnie o tym Ci pisalam-nie mozesz brac przykladu ze swojej rodziny jesli Ci na nim zalezy! nie obawiaj sie ze on sie zrazi rodzina bo dla niego to Ty jestes najwazniejsza dlatego w Tobie musi zobaczyc inna osobke niz Twoi bliscy wszyscy Cie zaakceptuja gdy sie zmienisz! a swoja rodzine kochaj i badz im wdzieczna za to kim jestes ale zyj po swojemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja porosze
3.2.92 co bedzie z moimi planami w sprawie pracy wakacyjnej..? czy jest sznasa na jakis zwiazek..? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"barbienka" Twoj partner bedzie cie karmil klamstwami (tajemnica) bo bedzie mial wiele na sumieniu! i dlugo to bedzie trwalo az wyjdzie na jaw! zdazysz poczuc sie szczesliwa i pozniej to Ty zadecydujesz o swoim losie! ale tego nie unikniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam do pani okolo dwie godziny temu i nadal nie dostalam odpowiedzi:(: mam nadzieje ze tym razem pani odpisze:) chcialabym wiedziec czy w najblizszym czasie moj chlopak wyjdzie na wolnosc? jak nam sie ulozy? kiedy moge sie spodziewac dzieci i ile ich bedzie?? pozdrawiam I CZEKAM NA ODPOWIEDZ:) justyna 16 04 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niefiem" bardzo wiele was laczy! Ty masz wieksze doswiadczenie, imponujesz mu! ale nie dopusc do jego wyjazdu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
juz trzeci raz powtarzam pytanko,prosze o odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszynianka
jeszcze raz prosze o wiecej informacji malgorzata 14.03.1970 Lee 29.03.1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
Dziekuje serdecznie za wrozbe aczkowielk mam kilka pytan i bylabym bardzo wdzieczna za uzyskanie na nie odpowiedzi otoz ile mam czekac az wrescie cos zrozumie.MIeszkalismy razem ale sie wypriwdział bo chciał oddpoczynku i jak m napisał ze po tym moze sie to polepszy,ze potrzebuje czasu..i co mam rozumic porzez ta zazdrosc czyli jest z kims teraz a mnie traktuje jako kolo zapasowe ? inna droge? Dziekuje za odpowiedz ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyty
teraz tak czytam watek i sie okazuje ze tam podszywki były ;/ a chciałam prawde znac dominika 16.07.1990 czy w te wakacje spotkam kogos z kim stworze normalny związek? Prosze o wrózbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie ja teraz
w czerwcu? dziwne bo ja od marca nie bylam na zadnej rozmowie o prace,nikt nie odp na moje cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." dziwne gdyz wychodza mi 2 ciaze ale 3 dzieci...blizniaki albo pokochasz jeszcze kogos jak wlasne dziecko! budowy domu jak narazie w ogole nie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mi
a ja?? monika 11. 04. 1983 co mnie czeka w najbliższej przyszłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
Olivio skoro bede chcial miec wlasny interes, to powiedz w jakiej branzy to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwio pisze juz 6 raz i czekam caly czas na odpowiedz to jest naprawde dla mni bardzo wazne prosze o odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spa" masz juz wiele problemow i lekko zatrute zycie! ale powodzi Ci sie finansowo i to sie nie zmieni! karty wskazuja nieproszonych gosci i wielki blad! moze to oznaczac ze ciezko bedzie ci sie ich pozbyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba gdzies sie zagubiło moje pytanie,w takim razie prosze jeszcze raz o wróżbe, czy będe miała dziecko jesli tak to kiedy? ja 08.07.83 mąż 05.08.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingers666
To i ja poproszę o wróżbę. 14.08.77 a pytam o najbliższą przyszłość. Czy widzisz wróżko jakąś nową znajomość, egzotyczny wyjazd. Mam plan na wakacje ale czy uda mi się go spełnic? Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×