Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość campari34
bardzo cie proszę odpowiedz na moje pytania które zadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przypomne
Droga wrożko poiwedziłaś, ze to bedzie dla mnie cieżki rok czy mogłabys cos wiecej... na co mam uwazac na co przygotowac... kaska 3.2.92r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za poprzednią wróżbę. Wróżko czy karty mówią coś o moim statusie finansowym? jak będę stała finansowo? powtarzam swoje dane Maria 02.03.1987 Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność.......
czy to może być mój mąż,którego nie kocham i rozstalismy sie parę miesięcy temu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aneta 12.12.1983" nie bedziesz wychowywac dzieci tak jak Ciebie rodzice..jestes inna! ale partner zyciowego bedziesz pewna! masz szczascie do mezczyzn! grudzien to bedzie najpiekniejszy miesiac dla Ciebie w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 24.01.1984
Prosze wróżko Olivio o wróżbę🌻 Czy dojdzie do spotkania z pewnym koziorożcem, którego poznałam przez internet ? Kiedy odnajde swoją miłość? Czy to będzie właśnie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 12.12.1983
Dziękuję Ci wróżko, że poświęciłaś mi chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel pawel pawel
PAWEL 23 03 1970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja poproszę
podbijam, bo mnei wróżnka ominela :) 19 03 1985 Czy będzę szczęśliwa, czy wszystko sie ułozy, czy może czekaja mnie po drodze jakieś trudnosci. Bardzo prosze o odpowiedz. Dodam, że ejstem mełżatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi kochana jak się będzie układało w naszym związku? ja 01.11.1972 on 29..10.1965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Kot1985
Mam pytanie czy długo będę szukała pracy i czy znam już mojego przyszłego męża czy to będzie ktoś nowy..co z moim życiem czy będę szczęśliwa? Emilia 31.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Olivio, Czy bede miala szanse na rozwoj zawodowy i wyjscie z obecnego zawodowego \'zastoju\'? Moja data urodzenia 29.06.1979 Imie: Joanna Z gory ogromnie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjkk
aga 12.04.1987 , za jaki czas bede miala dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Anna 02.05.1985 r jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w najblizszym czasie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jestem pomijany :( Paweł 30.06.1978r 1.kiedy moja zona znajdzie prace 2.kiedy skoncza sie nasze problemy finansowe Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata000001
ja podobnie zostałam pominięta renata 09-11-1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..........
czy to może być mój mąż,którego nie kocham i rozstalismy sie parę miesięcy temu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
Anna 02.05.1985 r jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w najblizszym czasie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Monika 01.09.1991r. on Joaquin 28.10.1974r. Co z tego będzie, on mnie pokocha szczerze, jak będzie dla mnie, ile przetrwa nasz związek? Jeśli nie z nim to z kim będę?Czy ktoś mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność........
ale o jaka więź chodzi????? to nie był żaden związek z romansideł... był zwykłą pomyłka... pośpieszną decyzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja sie przypomne" ciezki rok pod wzgledem nauki! powinnas zwrocic uwage na swoj rozwoj intelektualny przykladac sie do wszytkiego bo inaczej mozesz miec probelmy! Latwo Ci nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" niepewność........" ale ta osoba caly czas jest tak naprawde obok Ciebie! moze sie mysle ale macie dziecko!??..karty mowia o dzicku podobnym do niego ale chyba dziewczynce! ja nie mowie Ci napewno ze to on jest ta osoba ktora tak naprawde jest wlasciwa dla Ciebie! widze ze taka osoba jest i ze wiele wbrew pozorom was laczy! gdy zapytalas czy to mozed byc on to owszem moze ale nie jestem pewna! nie mam tu imienia i nazwiska tego mezczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przypomne
na nauke zwróce uwage ale co pozatym tzn. co z pracą w sierpniu co z facetem.... wiem ze nauka najważniejsza ale musze tez czasem odetchnac... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjkk
jeszcze mam pytanie wczoraj napisalas ze czekaja mnie zmiany, na lepsze te zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26.02.1988
Piszesz, że zrealizuję się zawodowo, czyli według Ciebie dostanę się na studia i mam próbować już w tym roku... Boję się, że nie podołam 2 kierunkom, w dodatku będę w tym samym czasie musiala pisać pracę licencjacką, zjazdy będą się pokrywać, jak ja dam radę??? No i pieniądze na studia będę musiała pożyczyć od mojego chłopaka, to będzie duża suma, czy na dłuższą metę one nas nie poróżnią? Zanim mu oddam pewnie minie sporo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Amy_Michelle_Woolf" karty mowia ze zabladzilas! marzysz o nierealnym zwiazku! ten partner z latwoscia zdradza! musisz sama odnalezc wlasciwa droge! powinnas porozmawiac z jego kolezanka ktora pomoze ci w podjeciu decyzji gdy czegos sie dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×