Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

"Kasiulka2345" NIE WIDZE JESZCZE KONKRETNEGO PARTNERA GDYZ NIE PODJELAS DECYZJI! musisz sie zdecydowac ale boisz sie ryzyka! nie potrzebnie skoro wiesz jaki jest Twoj obecny partner..nie jestes warta tylu poswiecen ile Cie przy nim czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpateczka
Witam wróżko Olivio. Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży? Czy w tym roku zakocham się z wzajemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata000001
renata 09-11-1984 poproszę o wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaa
co z nami bedzie ola 1988.07.27 i andrzej 1979.06.14 dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 24.01.1984
Czy dojdzie do spotkania z pewnym koziorożcem, którego poznałam przez internet? Kiedy odnajde swoją miłość? Czy to będzie właśnie on? Proszę o wróżbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ola2" widze kolo Ciebie problemy z krwia, sercem! jesli martwisz sie o meza to wnioskuje ze moga dotyczyc jego! karty u Ciebie stawiaja na przezornosc! badania gestosci krwi to to co mozesz polecic mezowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność.........
a czy widzisz jakąś osobe inna koło mnie??? i coś z nia związanego??? czy wiążę sie ona z moją przyłością i przeszłością????? co wyniknie z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
bardzo proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
dziekuje Ci bardzo za wrozbe i zarazem bardzo przepraszam ze tak meczyłam ale to dla mnie jakos wazne jest bo sama nie wiem co mam robic.. a mam takie pytanko co widzisz jedli chodzi o prace i studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hozelka
ja też chcę, ur. 24 pażdz 1976 kiedy dzidzia będzię i jaka płec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpateczka
Witam wróżko Olivio. Edyta, 21.09.1974r. Czy znajdę niedługo nową pracę? W jakiej branży? Czy w tym roku zakocham się z wzajemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26.02.1988
Piszesz, że zrealizuję się zawodowo, czyli według Ciebie dostanę się na studia i mam próbować już w tym roku... Boję się, że nie podołam 2 kierunkom, w dodatku będę w tym samym czasie musiala pisać pracę licencjacką, zjazdy będą się pokrywać, jak ja dam radę??? No i pieniądze na studia będę musiała pożyczyć od mojego chłopaka, to będzie duża suma, czy na dłuższą metę one nas nie poróżnią? Zanim mu oddam pewnie minie sporo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja poprosze
19 03 1985 Czy będzę szczęśliwa, czy wszystko sie ułozy, czy może czekaja mnie po drodze jakieś trudnosci. Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiedz mi kochana jak się będzie układało w naszym związku? ja 01.11.1972 on 29..10.1965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niepewność........." od dawna jest obok ciebie ososba warta uwagi, z reszta Ty juz na nia zwrocilas uwage tylko nie potrtafisz rzucic tego w czym tkwisz! jesli ty okazesz zaintersowanie i inicjatywe wszytko potoczyt sie dokladnie tak jak bedziesz chciala! jesli chodzi o mezczyz widze tez ze komus czyms chcilas zrobic na zlosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 12.12.1983
Wróżko proszę odpowiedz na moje pytanie: We wrześniu ma się urodzić nasze pierwsze dziecko. Czy wszystko przebiegnie bez problemu? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mushi
Proszę o wróżbę :) To był tylko przelotny flirt, nic poważnego, ale nie mogę o nim jakoś zapomnieć... czy on coś jeszcze do mnie czuje? czy o mnie myśli? czy odnowimy kontakty? czy to ja powinnam wyjść z inicjatywą? Marcin 09.01.1986, Kaśka 1980.03.06 z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiulka2345" jak narzie jasno przedstawiua sie sytuacja studiów ktora konczy sie z wielka kozyscia dla Ciebie co do pracy ciezko mi cos poeidziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł 30.06.1978r 1.kiedy moja zona znajdzie prace 2.kiedy skoncza sie nasze problemy finansowe Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie i tym właśnie zagłębiłam sie jeszcze bardziej w swoich problemach.... co to za osoba???? ta która jest obok mnie i zwróciłam juz na nia uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aneta 12.12.1983" zapamietaj sobie raz na zawsze zeby o takie rzeczy nie pytac wrozki! final ciazy musi byc ok i masz w to wierzyc! musisz w tro wierzyc! zeby tez malenstwo teraz sie dovbrze czulo! nie stawiam Ci kart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność...........
tak dokładnie i tym właśnie zagłębiłam sie jeszcze bardziej w swoich problemach.... co to za osoba???? ta która jest obok mnie i zwróciłam juz na nia uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata000001
09-11-1984 renata Witam Poproszę o wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_30
Monika 03.09.77 Darek 01.10.80 Rozwód już, czy za parę la, czy może wcale? Ile dzieci jeszcze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 12.12.1983
Nie wiedziałam :( Wierze że wszystko będzie dobrze, bo inaczej być nie może :) A czy moje życie rodzinne będzie udane? Czy będę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Kot1985
Mam pytanie czy długo będę szukała pracy i czy znam już mojego przyszłego męża czy to będzie ktoś nowy..co z moim życiem? Emilia 31.03.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
dziekuje slicznie za wrozbe, juz nie przeszkadzam swoja osoba a mialbym tzn moj kolega mial prosbe co do niego jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×