Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeterminowanamama

czy ktos mial wywolywany porod dzien po terminie?

Polecane posty

Gość przeterminowanamama

takie pytanie mam...czy komus sie zdarzylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 2 dni
po terminie wywoływany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowanamama
jola, a zglaszalas sie sama do szpitala, czy z jakichs wzgledow zdrowotnych Ci wywolali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podejrzenie bardzo duzego dziecka i mialam wywolywany juz przed terminem ale nic to nie dalo i po 7 dnich powtorka wlasnie dzien po terminie a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowanamama
bo tez ide na wywolanie, ale z wlasneju woli- moj lekarz wydaje mi sie troche niekompetentny, dziecko od 4 tygodni ma wymiaru z usg na 40 tc, a w g moich obliczen jestem conajmniej w 40 -41 tc, pozatym strasznie duzo wazy, wiec nie chce, zeby dalej roslo, bo mam swiadomosc tego, ze gorzej ebdzie urodzic naturalnie, a boje sie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam wywolywany...
5 dni po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem a masz skierowanie ? ktoś Ci zagwarantował,ze bedziesz miala wywolany jutro porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowanamama
czyli raczej nie ma opcji, zeby mnie do 42 tc trzymali? boje sie o moje dziecko, bo wiadomo, ze przenoszenie dobrze na nie nie wplywa, a pozatym im pozniej tym wieksze ryzyko cc- jak juz wspomnialam nie chce miec cc, moj lekarz natomiast twierdzi, ze to nic takiego, no moze dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowanamama
skierowania tez nie mam, bo moj lekarz stwierdzil, ze po co, ze glosic sie mam tydzien po terminie to mnie zatrzymaja w szpitalu- super :/ Mam znajomego ginekologa w szpitalu, ktory powiedzial, zebym przyszla dzien po terminie, ale nie zapytalam ani on nie wspomnial, czy od razu wywolanie, czy co ze mna zrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela.
Ja miałam wywoływany 2 tyg po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowanamama
no wlasnie tego sie obawiam, niby robia usg i ktg, ale mowilam lekarzowi, ze podejrzewam, a nawet prawie pewna jestem, kiedy doszlo do zaplodnienia (jedyny raz, kiedy sie nie zabepieczylismy), ale mimo to wyliczyl mi termin z ostatniej miesiaczki, wiec juz bym chciala miec pewnosc, ze moje dziecko jest cale i zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×