Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

"Sharii" praca w Towim zyciuu jescze Cie czeka i to przynoszaca korzyści! jednak nie w najblizszym czasie! teraz bedziesz musiala sie skupic na sobie! zdrowie bedzie juz zawsze sie wahalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie i proszę o wróżbę. Ja 13.07.90r Martyna On 24.07.88r. Maciek Jestesmy ponad 3 lata razem. czy bedzie on moim mezem? czy bedziemy miec dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra! i to chciałam wiedzieć.mój mąż był u wróżbity i też mu to powiedział. Potwierdziło się, ufff, dzięki i pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prossze i ja
znow mnie pominelasssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Olivia za wrozbe.. owsze, jestesmy juz 6 lat i chcialabym ale faktycznie czuje ze narazie nie ma szans.. a czy mozesz mi powiedziec czy w przeciagu 5 lat sie to zmieni? a co z praca??bo mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiccccicicicci
witam :) Marzena 24/10/1985 i krzysztof 27/08/1982 jak to bedzie z nami ? dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie i proszę o wróżbę. Ja 13.07.90r Martyna On 24.07.88r. Maciek Jestesmy ponad 3 lata razem. czy bedzie on moim mezem? czy bedziemy miec dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna 05.10.1989 Przemek 17.08.1989 Czy bedziemy na zawsze razem? co nasz czeka? powiedz cos o naszym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie dowiedziec ile bede ze swoim chlopakiem ...jestesmy ze soba 2 lata.....czy bedzie tym jedym jedynym>?w przyszlosci mezem? ja:12.03.1991 moj chlopak:05.09.1987 czekam na odpowiedz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ale jestescie zalosne
ale mnie wkurzacie, ja tez poprosilam o wrozbe ale mnie pominieto. Zadawajcie jedno pytanie i po sprawie a nie rzucacie i rzucacie tymi pytaniami \"bo mi jeszcze nikt nie powrozyl\". Boze ale jestem zla. A w sprawach zwiazku to nawet po co pytac, jak to wszystko i tak zalezy od nas, a nie od wrozb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka3008
Agnieszka 30.08.1980 Czy zmienię pracę i czy wyjdę za mąż za obecnego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 04.12.1980
Czy bede miała dzieci? Jesli tak to kiedy urodzę pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolll
zostalam pominięta... ja-18.11.1992 on-11.07.1990 czy widac u niego zdrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolll
i kiedy moj ojciec wroci zza granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimiiiiiiiii
wiecie co ale jak czytam wrozby na zasadzie: "wkrotce" "w niedalekiej przeszlosci" "niedlugo" to mi sie smiac chce. Wszytsko takie enigmatyczne, ze na dobra sprawe kazdy moze sobie wymyslic taka wrozbe. Dajcie sobie spokoj, ktos sie bawi waszym kosztem. http://www.feromony.pl/prp348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio bardzo proszę o wróżbę 🌻 Chciałabym się dowiedzieć czy w najbliższym czasie znajdę ciekawą i atrakcyjną pracę i mniej więcej kiedy. Małgosia 18 marzec 1985. Dziękuję i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×