Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna blondyneczka

Gdzie kupujecie biustonosze?

Polecane posty

Gość czarna blondyneczka

W oryginalnych sklepach za 50 zł 100 zł i więcej czy takie tańsze za 20-30 zł lub na targu za 15-20 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie kupic
biustonosza na targu :o tylko i wyłącznie w sklepie :o przedział cenowy też inny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna blondyneczka
no właśnie pytam bo znajoma kupuje na targu. Ja osobiście nie wyobrażam sobie kupić biustonosza na targu bo uważam że trzeba go przede wszystkim przymierzyć a te z targu to mi tandetą zalatują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna blondyneczka
a jakie tam są ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaaaaaa żadna na targu
nie kupuje, tylko się do tych stoisk dopchać nie można... ja ja kupuje i na targu i w sklepach. mam staniki i za 10 i za 100 złotych. więcej kasy wydac mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie kupic
za szybko zatwierdziłam, sorry. jak można kupic coś takiego jak biustonosz, bez mierzenia? zwykle mierzę przynajmniej z 5, zanim jakiś wybiorę. tak samo, kupowanie przez neta(?) nawet biustonosze tej samej firmy mogą się różnic rozmiarem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w sklepi Daila - czasem w ich firmowym sklepie przez neta zamawiam - przesylka tylko 3 zl i ceny nizsze niz w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
W sklepach, ale raczej tych niezbyt drogich. C&A, Galeria Centrum... W granicach 40-60 zł. Raczej nie kupiłabym stanika powyżej 100 zł, nie przywiązuję wagi do tej części garderoby. W ogóle nie lubię biustonoszy. Noszę, bo muszę, miseczka B, czyli bez stanika strasznie by mi obwisły (a już mam rozstępy, po tym, jak mi cycki spuchły po tabsach). Czasem po domu albo jak jest wielki upał, pozwalam sobie pochodzić bez. Przecież to cholerna zbroja jest :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupuję bieliznę z Corinu, to dobra firma a w miasteczku niedaleko mnie robią co miesiąc wyprzedaże tak więc biustonosz fajny i super wygodny można wyłapać za 50zł dla przykładu znajoma zemną była i kostium kąpielowy za który w łódzkiej galerii zapłaciła prawie 250zł tam był za 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna blondyneczka
a ja mierzę przez 30 minut też chyba z 5 sztuk i żaden nie leży dobrze. Wychodzę załamana i nie wiem gdzie jeszcze iść? A 100 nie chce mi się dać aż tyle kasy za biustonosz. Kobitki powiedzcie: Moje biustonosze żółkną po jakimś czasie i naciągają się gumki :O :O Czy wam też się tak dzieje??? Może te za 100 są zawsze bielusieńkie po kilku praniach?? Proszę o rady A i jeszcze jedno - jak je pierzecie? W pralce? Na ile stopni? Czy ręcznie?? Słyszałam ze trzeba ręcznie i nie proszkiem tylko mydłem. Ale u mnie po takim praniu są szare :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w lumpeksie na wage
jeden mnie wynosi ok. 1zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z firm lubie Konrada,Corin,Triumph Moje nie zolkna po kilku praniach a wrzucam do pralki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Ja nie kupuję praktycznie białych, więc nie wiem. Jakieś tam dwa mam, faktycznie po kilku miesiącach zszarzały czy zżółkły. Ale zwykle biustonosz góra po roku i tak się nadaje do wyrzucenia, bo się rozciąga i nie trzyma już piersi tak jak powinien (czytałam, że po ok.pół roku warto już stanik zamienić na nowy :-o) Mam też czarny, szary, błękitny... Po nich tak nie widać szarzenia... Piorę ręcznie, w mydle do prania. Nie cierpię tego, dlatego piorę za rzadko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna blondyneczka
pytam bo szkoda dać 100 a po 3 praniach znowu szary będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Ładnie wygląda, ale ja push-upów nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie kupic
mam tylko jeden biały, kosztował prawie 2 stówy i rzeczywiście zszarzał po iluś praniach :o tylko ja nie piorę nic w rękach, wszystko idzie do pralki, a do tego zwykle jakieś jeszcze rzeczy mojej córki, więc może od tego zmienił mu się kolor? preferuję kolorową bieliznę, mam brązowy, różowy, szary i czerwony biustonosz, no i poza tym klasycznie czarny i taki jakby lekko kremowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest push up :) on jest tylko usztuwniony i na fiszbinach ma w środku poduszki, które oczywiście wyjmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala bielizne+same biale rzeczy(mam spodnie bluzki) namaczam na kilka godzin w arielu do bialego a pozniej wrzucam do pralki:) Same biale rzeczy bez kolorowych dodatkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś ma miseczkę B to nie ma problemu żeby kupić coś ładnego w H&M , natomiast na rynku wszystkie fajne też są miseczki B ewentualnie C a jak ktoś ma D to jest zmuszony kupić drogi stanik powyżej 100zł np. samanta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please
PLEASE DON'T READ THIS. YOU WILL BE KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY BY THE LOVE OF YOUR LIFE. TOMMOROW WILL BE THE BEST DAY OF YOUR LIFE. HOWEVER IF YOU DONT POST THIS COMMENT TO AT LEAST FIVE QUIZZES YOU WILL DIE IN 2 DAYS. NOW UV STARTED READING THIS DO'NT STOP THIS IS SO SCARY TRY THIS its weird . 1. Say your name 10x 2. Say your mom's name 5x 3. Say your crushes name 3x 4. then paste this to 4 other quizes, if you do this your crush will kiss you on the nearest friday! But if you read this and did not paste this, then you will have very bad luck.xSEND THIS TO FIVE QUIZZES IN 143 MINUTES WHEN UR DONE PRESS F6 AND UR CRUSHES NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS ON THE SCREEN. THIS IS SO SCARY COZ IT ACTUALLY WORK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję na targu po 10 zł w domu mierze i wyrzucam te, które są niewygodne jeden stanik na 2-3 okazuje sie być dobry, więc i tak wychodzi mi taniej niz w sklepie co do prania - piorę normalnie w pralce w 40 stopniach, jak wszystko, posortowane wg kolorów chodze w staniku rok-dwa lata - w tym czasie żaden mi nie zżołkł ani nie stracil formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć-ja kupuje zawsze w pawilonach handlowych,gdzie są stoiska z bielizną w cenach zblizonych do takich bazarowych a jest możliwość przymiarki,Mam takie dwa stałe miejsca,gdzie wiem,że zawsze coś wybiorę,dawniej na bazarze kupowałam ale tez tylko u jednej kobbiety , bo u niej nawet bez mierzenia mogłam kupować, jak podałam wymiar,to trafione zawsze,a ze mnie pamiętala to mówla ze jak coś to mogę podjechać i wymienić ale nigdy to nie było konieczne.Co do jakości to różnie z tym bywało,jedne dłużej inne krócej,ale najczęśćiej deformowały sie miseczki :(.Na firmowy się nie skusiłam jeszcze bo tak jakoś zawsze kasy szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
jak sie ma małe cycki to mozna kupic w H&M czy nawet w zwykłym sklepie z bielizną....ja mam mały obwód a dużą miseczkę wiec te sklepy odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
ja chyba wolę kupować w sklepach typowo z bielizną niż w takich sieciówkach. Czasami zdarza mi się też kupować na aukcjach, gdzie dobre marki bielizny są w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja różnie czasem H&M, czasem Marks&Spencer, Triumph, a czasem i bazarek te z bazaru wcale nie są mniej wygodne, tzn wiadomo - zależy jaki się wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×