Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna blondyneczka

Gdzie kupujecie biustonosze?

Polecane posty

no nie będę się kłócic bo fotki ci nie przeslę przecież ,zapinam się wprawdzie na ostatnią zapinkę (tzn tą najciaśniejszą),ale jest ok,myślę ,że duzo zależy także od modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
Jezeli nosilas 75C, to zmniejszajac obwod musisz zwiekszyc miske, czyli wez 70D. Miseczka 70C jest malutka w porownaniu do 75C. a w zasadzie, mam to gdzies, noscie dalej spłaszczajace beznadziejne staniki. Jak widze takie osoby jak ta dziewczyna od staników za 16zl, to mimowolnie pomagam, uswiadamiam, ale chyba to bez sensu noscie sobie dalej i niszczcie biusty od siebie powiem tylko tyle: kilka lat dorbze dobranego stanika - i nie potrzebny push up, w dobrze dobranym staniku, nawet miekkim, ma sie wieksze piersi niz w gąbczaku z za luźnym obwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 158cm, waże 56kg - pełna zgoda. Ale w gruncie rzeczy naprawdę mało kto ma o tym pojęcie :) Obwód idzie w parze z miską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na targu nie kupuję nigdy. Nie mam też jednego wybranego sklepu, ale zawsze kupuję nie drożej niż 150 i nie taniej niż 70 bo uważam że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht545456
szopenowa jestes nieprzyjemna i zlosliwa. chyba musisz miec ogromne kompleksy skoro ciagle siedzisz na tym forum i wpieprzasz sie w kazdy temat. nie mam nic wspolnego z tym sprzedawcą, po prostu od lat kupuję u niej staniki tanio i naprawdę są super. dobrze leżą, podnoszą piersi, nie splaszczają, bo mają nawet gąbki, które podnoszą piersi. szopenowa bez urazy ale nie każdy jest tak glupi jak ty, zeby za byle stanik placic 50 zl... ciekawa jestem jakie ty nosisz staniki i jak w nich wygladasz. tez pewnie idealna nie ejstes wiec odpieprz sie od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betanna, chodzi o to, że być może krzywdzisz ją kupując jej stanik w, jak to powiedziałaś, rozmiarze "A" Zrób jej przysługę i idź do dobrego sklepu z bielizną. Niech ją zmierzą, doradzą, dobiorą rozmiar. Potem ewentualnie kup ten sam stanik przez internet. Rozumiem, że córka rośnie, rosną cycki, ale nie ma na tym co oszczędzać. Dobry stanik można kupić już za 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak ,że każde 75 c z triumph mi pasuje ,niektóre sa za luźne ,zależy od modelu ,trzeba mierzyć i tyle i najlepiej pokazać się pani sprzedawczyni ,która doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szopenowej....
ktos cie tu wyzywal od kobył i mysle, ze slusznie. masz w sobie cos z kobyly, ordynarne nieprzyjemne przemądrzale babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ht545456 - dlaczego niby jestem złośliwa, bo chcę doradzić? :) O mnie nie musisz się martwić, od dłuższego czasu noszę dobre staniki, bez żadnych gąbek. Mam ich wiele, od 30 zł zaczynając na 200 kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szopenowej....
szopenowa ty glupia szmato, dobry stanik mozna kupic i za 15-20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
też kiedyś miałam stanik za 20zł, w rozmiarze uwaga uwaga 80A!!! myslałam, że jest świetny, podnosi i powieksza piersi, bo lepszego nigdy nie mialam, bo własnie kupowałam takie z bazaru (to bylo daaaawno) Zarabiam bardzo mało i na wielu rzeczach oszczedzam, ale nie na stanikach. Mam tylko 3, ale z dobrych firm (Kinga, Konrad - polecam) i nigdy wiecej stanika za 20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ktos cie tu wyzywal od kobył i mysle, ze slusznie. masz w sobie cos z kobyly, ordynarne nieprzyjemne przemądrzale babsko. " Możesz mieć swoje zdanie, proszę bardzo :) Ja mam swoje i staram się po prostu doradzić, ale kiedy ktoś uparcie stoi przy swoim to trudno, nie moja sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szopenowej....
trzeba miec we lbie nasrane zeby dac 200 zl za stanik. ale widac po zdjeciahc ze to zwykle szmacisko... czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopenowa --ja kupuję jej dobre staniki ,wcale nie oszczędzam ,raczej nie ma żadnego poniżej 90-100 zł i zawsze dobrze leży i nie splaszcza biustu .Po prostu córkę mam drobniutką i biust ma mały.Nie wiem skad się wzięły takie przypuszczenia ,ze ją splaszczam .wiem ,że nastolatki potrafia mieć pokaźne biusty ,ale moja córka do nich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betanna, spoko, nie mówię, że robisz coś źle ale może warto się upewnić? Chyba, że już to zrobiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
UWAGA UWAGA Szopenowa i inne kobiety znajace sie na rozmiarach staników nie pomagajmy na siłe - jak ktoś jest glupi, niech sam sobie szkodzi i uczy sie na własnych błedach. Moze jak zaczna im sie migracje piersi (tak tak, od za malych miseczek piersi uciekaja pod pahy i nawet na plecy!!!!!) to przejrzą na oczy. Ale pewnie nie, bo za 15zl nie kupi sie dobrego stanika. tak wiec noście wasze splaszczacze, może niebawem będą gorsety splaszczające cycki, aby w ogole ich nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem wyzwisk ,że ktoś kupił sobie stanik za 200 zł ,przecież za swoje kupił ,to po co się czepiac .Ja tez mam 2 takie na "specjalne" okazje ,na jakieś wyjścia imprezowe.I nie chodzi mi tu o przygodny sex ,bo wychodzę na te wielkie wyjścia z mężem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
a ja mam 158.., Szopenowa Obie oczywiscie macie rację. Nie wiem dlaczego tak wiele kobiet nie chce słuchać dobrych rad. Xle dobrane staniki spłaszczają cycki, niszczą je,czy to tak trudno zrozumieć? Ja też kiedyś nosiłam i 75C, i 75D, i nawet 80B:) a teraz noszę 65G i jest super. Piersi mi czasami wychodziły lekko bokami, a teraz od dobrze dobranych staników piersi wróciiły na swoje miejsce - i nawet 2cm obwód mi się zwiększył:) Na początku te staniki wydają się ciasne, ale po paru dniach wrażenie znika, za to jak się przymierzy stare staniki.... brrrrrrrrrrrrrr! Poczytajcie laski w złych stnaikach może tu: http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?406301 i na balkonetce. Ale nic na siłę. Jak nie chcecie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betanna, takie uroki tego forum :) Tego za 30 złotych sympatyczna koleżanka już nie skomentowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie 2 stówy wydane na stanik to nie jest pieniądz wyrzucony w błoto.....za to nie wydałabym na pewno pieniędzy np na papierosy ,a wielu wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm............................ - racja :) Poza tym takiego stanika nie czuć. Pamiętam, że kiedy nosiłam biustonosze z H&M itd (za duży obwód, za mała miska) to zaraz po powrocie do domu szybko ściągałam. Teraz nawet cały dzień mogę przechodzić w staniku i nawet nie czuję, że go mam na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopuyt
hm............. a ile masz pod biustem???w cm rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopuyt
koleżanka z biurka obok pyta jaki rozmiar powinna kupić .Jej wymiary to 75 pod biustem i luźno na biuście 86 proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopuyt
tyle gadania ,a jak ktoś prosi o radę ,to nikt się już nie zna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Owieczko
powinna nosci 65D, ale jak dopiero zaczyna nosic dobre staniki, niech sprobuje od 70C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×