Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna blondyneczka

Gdzie kupujecie biustonosze?

Polecane posty

Gość ht545456
na allegro za 15-20 zl. są bardzo dobre, ciasne pod biustem, powiekszają piersi. nie widze powodu, zeby przeplacac i kupowac byle co za 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje z Triumph lub intimissimi.Albo mierzę model w sklepie a potem kupuje go przez allegro.Ostatnio jestem fanką takiego własnie kupowania, nie tylko staników zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
polecam w CH Land przy metrze służew jest w galerii KDT taka starsza pani, ma mały sklepik i rozmiary nawet 60K i takie tam, zna sie na brafittingu jak malo kto, dzieki niej porzuciłam durne 75B na rzecz 65DD i jest super :-) polskie marki , ceny takie przecietne 50-150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
Triumph i intimissimi są dobre dla 2 typow kobiet: 1. dość grubych lub po prostu szerokich pod biustem (barczystych, b. wysokich) i z malymi cyckami jedncozesnie 2. nie znających sie na poprawnym dobieraniu stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
na targu biustunosze są może dla 10%kobiet - tych co naprawdę noszą 75B czy 80C, dla reszty kobiet - prawidłowo zmierzonych i noszących dobrze dobrane staniki, nie ma tam ich rozmiarów. Tak samo wszystkie H%M, i inne siecówki. Gdzie ja kupię w w H&M 65G?? nawet w Trumphie rzadko zdarza się obwód 65, miska przeważnie do E. Poza tym Triumph nie ma wcale takich dbrych staników. Ja w większości kupuje przez neta firm, których znam rozmiary. Lub na allegro. No, ale skoro ok.80% kobiet nosi źle dobrane staniki to mogą kupowac i na bazarku, i w siecówkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz jedyny widziałam 65 w Marks&Spencer (jeśli chodzi o sieciówki a nie sklepy bieliżniane) ale źle leżał. Polecam natomiast polskie firmy, np Gaia :) I oczywiście Freyę, chociaż ma nieco zawyżoną numerację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) no raczej nie jestem ani gruba ani szeroka pod biustem .Mam 174 i ważę 59,9 kg ,noszę 75 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ,że w bluzki wchodzę nawet w rozmiarze s ,więc barczysta tez raczej nie jestem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
ostatnio z koleżanka kupowalam stanik na jej wesele, nie dała sie namówic na dobry rozmiar i wzieła 75C, a powinna 65Dd lub 60E/F ale nie dala sie namówić. Obwod byl luxny, zupełnie luzny, ale przeciez nie może ja cisnąć :-( nie dała sie przekonać :-( jest szczuplutka, niewysoka, a nosi obwód 75 dobry dla grubasow bądź wysokich osób (ktore siła rzeczy, nawet jak szczuple - sa szersze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht545456
Piszecie bzdury. Ja kupuję u tej babki na allegro: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=1931937 do tej pory kupowalam u niej 75C i byly na mnie super, ciaste pod biustem, powiekszaly piersi, najlepsze staniki jakie mialam w zyciu. a niedawno sie zmierzylam i wyszlo na to, ze powinnam nosic 65C, bo mam pod biustem niecale 70 cm... a jednak te staniki byly na mnie dobre i wcale nie zapinalam sie na ostatni haczyk bo by byly na mnie za ciasne. chyba bym oszalala jakbym za glupi stanik miala dac 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujuiop
a ja mam 158cm, waże 56kg---- w zyciu nie słyszałam wiekszej bzdury ,ze w triumph zaopatruja się grubasi hahahahahahahahahaha no chyba to jednak nie jest regułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht545456
CIASNE pod biustem bardzo, mimo ze 75 C a jak mam niecale 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulianna
ja mam may biust, i swobodnie moge kupowac na targu bo zawsze trafie na rozmiar i kazdy dobrze lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
betanna, 75 obwód stanika jest dla osob, ktore ciasno, na wydechu pod biustem mają ok. 85cm. Bluzki S to maja w biuscie tyle, a nie pod!!!! masz zle dobrany stanik i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht545456
szopenowa chodzilo mi o to, ze czasem stanik 75C moze byc bardzo ciasny pod biustem i pasowac na osobe bardzo szczuplą, ktora ma pod biustem 68 cm... ja waze 50 kg, mam 170 cm, i te staniki u tej babki na allegro 75C leżą na mnie idealnie, są ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht545456
i kosztują tylko 16zl!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Tak wiem. Moją siostrę prawie rok przekonywałam, że jej 75 pod biustem jest po prostu śmieszne! jest tak samo drobna jak ja, i choć ma sporo mniejsze piersi, na pewno nie powinna nosić obowud 75, skoro ma 69 pod!!!ostatnio łaskawie kupiła 70b i mówi, że jeszcze trochę i moze skusi się na 65:) betana - nosisz więc źle dobrany stanik. http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html I ile masz pod biustem a ile w biuście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W intimissimi kupuje nawet córce miseczki A ,także małe rozmiarki też mają.A z cenami to różnie ,zwykle poluje na promocje.Ostatnio kupiłam w triumph 2 staniki w cenie jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 158cm, waże 56kg
ja np. mam pod biustem ciasno mierzone ok 74cm i nosze staniki z obwodem 65 najczesciej. Jak kupuje i mierze to zawsze są za ciasne, ale kazdy stanik sie rozciaga i zwykle jak kupuje, to na najszersza haftke ledwo sie dopinam, a po miesiacu - najwezsza jest ok, a nawet bywa za luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht545456
ja mam te staniki juz kilka lat i wciaz są ciasne, nie rozciągnely sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ht545456, rozumiem, że chcesz zrobić reklamę swojego sklepu ale radzę Ci albo dobrać stanik w dobrym sklepie albo zmierzyć się centrymetrem krawieckim pod i w biuście i sprawdzić rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×