Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Fajna :) Lampka długo służy, ja mam od Was różowego kwiatka i też świeci codziennie nad Oliwką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my jesteśmy takie ciocie, które swiecą jak światełko :) Everlast dawno Cię nie było "tak do popisania" :) Cieszę się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dzisiaj w pracy- muszę nadrobić poprzedni tydzień i do czwartku mam nadzieję ze z papierów się wyłonię :) Miłego dnia, u nas śnieg sypie jak szalony !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja mam identyczna lampeczke jest cudna kupilam ja w cerrfurze za 36 zł masz sliczny ten brzuszek dobra lece napisze potyem bo maly wstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zasnął spowrotem powiem wam dziewczynki ze wzenilam sie w beznadziejną rodzinkę matka mojego męza i siostra to wcielenia zła cały czas buntuja go i nastawiaja ja znów tez sie buntuje i nie pozwalam sobie i przez to zadymy caly czas, szkoda gadac 2 stycznia mamy pierwsza rocznice slubu wczesniej chodzilismy 7. swita ida a wy macie juz prezenty pod choinke dla dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam wpis Czarnulki, mały Agnes fajniusi :) Czarna co do linku który wklpiłaś- niestety takich tępaków jest od groma i dużo też na tej kafe... jak czasem przeglądam to o zgrozo .... skąd się biorą tacy ludzie?? Ja zmykam zaraz do domku, do mojego malucha.... nie mogę się już doczekać uścisków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Scherza pełno idiotów.. Dziwi mnie to, ze ludzie nie boją się wypisywać takich rzeczy.. Wszystko wraca do nas jak bumerang. Nie życzyłabym im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panienki!!!! Everlast - super ze się odezwalas! Mówisz ze wrocilas do pracy na cały etat, kto jest z Oliwia, masz nianie czy oddajesz ja do przedszkola (cholerka nie mogę sobie przypomnieć jak jest to przedszkole dla maluszkoof, pustka w głowie) Agnes - super ze się odezwalas! Twój Kacper już raczkuje! Mammamija! A z malozenstwem napewno ulozy soe jakos, oby na dobre poszło! A rodzina, niech się Chrzania, tylko najgorsze to ze mąż jest po ich stronie (na to wyglada) Scherza - napisałeś o szarlotce i smaka mi narobilas, chyba upieke! Ps ja nie nawidze jej z podatni waniliowymi... Tutaj wszyscy tak jedzą, postrzegają szarlotke w mikrofalo i na to lody!!!! No ale nie każdy lubi to samo! Mam nadzieje ze ci wyszła smaczna! Czarna - widze ze Ola już gotowa w 100%.... super!!! Nie mOge się doczekać zdjęć! Moja Amelia już szaleje, pelza się jak profesjonalista! Staje na nogi jak się ja za ręce trzyma, jak leży na brzuszko to podnosi się do pozycji raczkiwania, choć jeszcze nie wyglada na o zebybzaraz zaczela raczkowac! Przesyłka noce super, ma już 5zeboof wola mama, dada, baba, bije brawo i macha papa, puszcza babelki buzia i jak widzi tatę to mało nie odleci!!! Troche teraz chorobami, już tak dlugo było super a teraz obydwie! No ale cooz! Powiedzcie mi czy robilyscie szczepienia przeciwko grypie? Scherza - zazdroszczę śniegu!!! U nas raz sypnelo i tyle nawet po nim śladu nie było! Ale zimno jak cholera!!!! No cóż może na święta nam sneg spadnie!!! Całuje was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooh zapomialam napisać ze od jakis 2 tgodni moja niunka nie pije z butelki, tylko z kubeczka z miękkim dziubkiem... Sama soe przestawila, któregoś ranka nie chciala butelki wcale a wcale! Dałam kubek i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka, mamy 6 zeboof!!! Wlasnie sie dopatrzylam, sa 4 na gorze I dwa na dole Mammamija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArCt sama nie mogę się doczekać, aż zobaczę Olę:) Tak bardzo jestem ciekawa jak wyglada;) twoja Amelka to juz aka pannica;) Dziewczyny jestem w szoku, mojej koleżanki córeczka ma 6 miesięcy i raczkuje, mało tego jak się czegoś złapie to staje na nogi i trzyma się tylko jedną ręką. jestem w szoku. Nigdy czegoś takiego nei widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - kaZde dziecko jest inne, ja np znam tutaj dwie babeczki, widze je co tydzien Bo moja zoska ma z ich Corkami zakecia, obydwie maja trójkę dzieci, najmodsze u jednej ma 16 miesięcy i dopiero co zaczął chodZic, a u drugiej ma niecałe 8moesoecy i już zaczy na chodZic! Siedział sztywno jak miał 5miesoecy a zaczął raczkowac jak miał 6 i tydzien!!!! Takze każde dziecko inne! Jak sama to robi tzn ze jest na to gotowa!!! ;) no ale masz racje to dziwnie wyglada! Bo to jeszcze bejbik, tak samo jak moja niunka zmienna buzia zebof, bejbi z zębami! Hahahahha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArCT masz rację to jest indywidualna sprawa każdego dziecka. Mój R miał 8 m-cy jak zaczął chodzić, nie raczkował ani nic, po prostu wstał i poszedł na nogi :D To dopiero ewenement:) Ja miałam ponad rok jak zaczęłam chodzić... Więc średnia naszego dziecka to 1 miesięcy:) Ajj zobaczymy. Na razie chce urodzić i tulić tą kruszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D ARCT - na szczęście z małą zostają moi rodzice, więc jest dobrze. :) Ile Twoja mała ma zębów heheh, moja jest ciągle szczerbata, brak uzębienia, a ja wyczekuję i wyczekuję....;) Każde dziecko rozwija się w swoim tempie :) Znam dziewczynę również majową mamę, której dziecko raczkowało jak miała już 5,5 miesiąca!! Wstawiła filmik, byłam w szoku, a teraz piszę, że mała chodzi, trzeba ją jeszcze prowadzić, ale ciąge chce chodzić i sama wstaje, na nic nie ma teraz czasu, bo jeszcze się przewracać i trzeba uważać... Jeszcze zatęsknimy za czasami, kiedy to można było dziecko do łóżeczka włożyć pójść do ubikacji, czy coś zrobić koło siebie, a ono dalej sobie leżało.... heheh Zaczyna się przedświąteczne szaleństwo jeszcze tyle do zrobienia, a to babcie trzeba odwiedzić, a to jeszcze coś.....a to sprzątanie itp, itd. Buziaki kochane, zajrzę wieczorkiem, bo właśnie mija 30 - minutowa drzemka Oliwki.... Agnes- synuś to mały rozrabiaka jak się patrzy, śliczny, co do sytuacji niestety życie piszę różne scenariusze, ale czasem warto spróbować wszystkiego, dasz radę! Jeszcze nie jedne trudne chwile przed nami.... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Everlast koniecznie pokaż nam Oliwkę :) Artc - Amelka slicznotka idzie jak burza z ząbkami , brawo !!! Czarnulka dokładnie na kiedy masz termin ? Nie chce mi się szukać tabelki.... Ola szaleje ??? :) Ja w pracy mam przerwę na jedzonko i kawkę ! Dominik ma uczulenie tylko juz na jabłuszka więc jem i zajadam się batonami , cisteczkami i czekoladkami- mogę żyć bez mięsa ale bez słodyczy nie !!!!!! Jak gdzieś spotkacie twixa w białej czekoladzie to polecam! Jest okrótnie pyszny- jeden za mało na raz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza termin na 6 luty. Jestem bardzo ciekawa kiedy urodzę:) Ola ostanie 3 dni spokojnie, bez mocniejszych uniesień. ale czuję ta moją kruszynkę:) Zgagę mam tak przeokropną, że w nocy czasami ciężko mi złapaćpowietrze... Czuję ten okropny ogień. Nie ważne co zjem i tak mam i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - moja mama mowila mize ja tez zaczelam chodzic prized 9miesiacem, jak postal ze mna do lekarza na wizyte to trzymala mnie na rekach Bo sie ball ze beda na nia krzyczec ze ja juz chodze! Gratulacje dla wikusia!!!! Sto lat! Moje dziecko osatnim jest za bardzo zajete zabawa I otoczeniem zeby spac!!! Nie chce w ogle drzemac!!!! Co jak co ale za zgaga nie tesknie, czarna, zobaczysz w momencie jak mala sie wydostanie uznasz ulge w sekunde! To bylsuper moment dla mnie, zgaga odeszla brzuch opadl mogłam na plecach lerzec!!! To było tyle szczesci w jednej minuie, największe oczywiście przywilejów mojej niuni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wiktorka, moc uścisków i buziaków 🌼, ale ten czas pędzi. :) Już się zabieram za wysyłanie zdjęć mojej Liwki ;). Moniki - co tam u Was kobietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś źle zrobiłam, bo nie widzę zdjęć, które wysłałam hmmm może na zły adres.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja Was bardzo przepraszam- Krzyś ząbkuj a ja juz nie mam siły...nie mam siły sprzątać, ani nic szykować na swięta, jestem tak niewyspana, ze padne zaraz......a Wojtek kolejne 2 dni w pracy od rana do wieczora..... Do tego znam juz diagnozę, to nie menier..... http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapalenie_nerwu_przedsionkowego Niebawem zrobię badania w tym kierunku, zeby mieć pewność.... Spokojnej nocki Buziaki ps, Wszystkiego Najlepszego dla Wiktorka :* Everlast, ja zdjęcia Oliwki widziałąm i nawet skomentowałam na G@. Jak bys załozyła konto na Facebook to my tam jesteśmy tez z dziewczynami i tam fotki wklejamy i komentujemy. Dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast właśnie oglądałam zdjęcia Oliwki. Piękna jest, a te policzki:) Przepiękne oczka:) ogólnie śliczna. Kochana muszę Ci powiedzieć, że pięknie wyglądasz. Cud figura i ogólnie WSPANIALE, tylko pozazdrościć. Moniu wytrwałości życzę, nie będę Cię,pocieszać, bo każda musi przez to przejść... Wszystko przede mną.... Kocham moją przyjaciółkę zgagę, nie ważne co zjem, co się napiję. Ona mnie nie opuszcza nawet na chwilę.. Moje dziecko rozleniwione. Dopiero jak zrobiłam nasz rytuał to pokopała trochę, a tak to, czułam tylko jej "wypinanie się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi raz w ciąży wymiotowałam rano. Codziennie mnie rzuca przy myciu zębów, ale dzisiaj masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czarna to niezaciekawy masz początek dnia .... Everlast - rzeczywiście figurkę masz rewelacyjną i córeczkę śliczniutką :) buziaczki dla niej ... Ja w pracy do jutra na pewno się wygrzebie z papierów :) zresztą jutro skrócony dzień pracy i w południe do domku i do wtorku żegnaj praco.... A z nowości to , że Dominik sam już wstaje , jak trzymamy go za rączki to daje kroki do przodu... dzielny i silny chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×