Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Cześć, Dominik ma się ok nie ma gorączki choć zaczął kaszleć , cholera wie co się zaraz przypałęta. Za to dziąsła górne ma tak spuchnięte , nawet nie daje sobie posmarować. Przy tym kupki zielone, nie wiem czy tym się martwić czy nie? Czy to normalne ? Podpowiedzcie dziewczyny. Asiczka cięzka sprawa u Ciebie... może poczekaj jeszcze chwilę a wszystkie obowiązki te które raczej nie powinnaś teraz robić staraj się przerzucić na kogoś innego , wiem że to nie łatwe ale trzeba jakoś sobie radzić. Wczoraj byliśmy na mega fajnej potańcówce , wybawiłam się jak za dawnych czasów, było ponad 80 osób. Niestety o 22 już wymiękłam :) , kondycha już nie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczka- to zmienia postać rzeczy! Pamiętaj, że zwolnienie w czasie ciąży nie oznacza utraty pracy- jako ciężarna jesteś chroniona-nikt nie ma prawa Cię zwolnić, nawet po macierzyńskim, ma za to obowiązek przyjąć Cię z powrotem na to samo stanowisko lub równorzędne, za te same pieniądze, nie może tez dokładać Ci obowiązków- chyba, że zwolni Cię dyscyplinarnie lub w ramach redukcji etatów- poza tym wcale nie musisz iść na L4- pracodawca ma obowiązek zmienić Ci obowiązki tak, byś mogła spokojnie pracować, nawet w ciąży. W tym wypadku rzeczywiście liczy się czas... Nie bój się więc i otwarcie, odważnie powiadom ich o ciąży- poczekaj na zaświadczenie od lekarza potwierdzające ciążę i do dzieła! Mój Wiktorek będzie miał pierwszego ząbka lada dzień- dziś zobaczyłam biała kreseczkę na dziąsełku :D Nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Paskudnie się czuję w ten weekend. Rozwolnienie, mdłości, bóle krzyża i brzucha, ale leciutkie, twardnienie brzucha, zmęczenie i brak chęci na cok oliwiek... Czuję się jakby mnie ktoś przemielił przez maszynkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, to juz blisko, spokojnie, nie stresuj się, wytrzymaj, niebawem wszystkie dolegliwości miną, wraz z porodem.....a pojawią sie inne, które też z czasem znikną. Ale potem to juz nie będzie miało znaczenia jak Olcia będzie z Wami :) Mam pytanie, do Ciebie Czarna, czy Twoja teściowa wynajmuje pokoje gościnne dla wczasowiczów??? Pytam, bo ja kocham zachodnie pomorze, w tym miejscu byłam tylko 2 razy, ale jest tam cudnie na wczasy z dziećmi, więc.....Wojtek twierdzi, ze w tym roku na pewno wyjedziemy, a ja tak tęsknię za morzem, ze po nocach mi sie śni- ostatnio byłam nad morzem (w okolicach Gdańska) po ślubie- czyli niecałe 5 lat temu i tęsknię.... Napiszę Wam o moich planach na G@ :) Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, w końcu słońce wyszło i od razu lepiej. Wczoraj jakaś deprecha mnie złapała tzw pogodowa. Spałam z Dominikiem w ciągu dnia 4 godziny, w nocy o 3 się obudził gotowy do zabawy :) KOCHAM TO !!! ;) A i wczorajszego wieczoru przytulamy się z R. jak pewna że mały śpi a tu patrze a on sobie ogląda nas przez szczebelki :) myslałam że padnę ze smiechu - mały podglądacz , zawsze jak wstaje to słyszę a tym razem nieźle nas zaskoczył.. Czarna jak lepiej już się masz ? Monia , Arista zdjęcia nam prześlijcie dawno nie widzieliśmy chłopków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebawem wyślę jakąś najnowszą wersję mojego urwipołcia;P Sesja już prawie za mną, choć oficjalnie jeszcze jej nie ma:P Na razie załapałam same piątki i jestem z siebie dumna:) Mam zamiar organizować wieczorki artystyczne w którejś z kawiarni, jeszcze o tym pomyślę, w której... Jak się uda, to dam Wam znać. Mój Smok mały siedział dziś ze mną na sofie jakby nigdy nic, aż tu nagle... wypadki potoczyły się błyskawicznie: chwycił za klawiaturę i ją pociągnął; klawiatura zahaczyła o głośnik, którego kabel zahaczył o szklankę, która stała przy włączniku, którego kabel zahaczył o kubek z resztką kawy; klawiatura spadła, głośnik spadł i stracił ochraniacz, szklanka spadła i o dziwo się nie stłukła, kubek spadł, rozrzucając wokół fusy z sypanej kawy i rozlewając zawartość na kompa mojego męża...! Masakra! A mój mały siedzi sobie i patrzy na cały bałagan... Skarciłam go i powiedziałam, że nie będzie już siedział przy klawiaturze, poszedł do łóżeczka za karę:P Siedzi obrażony na mnie i się bawi, wiem, że ma mnie w dupce:P Na szczęście obeszło się bez szkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiczkaa8
Witam Was dziewczyny. Dziś w pracy dostałam okresu, bardzo bolesnego. Boję się, że stracilam fasolkę :( Nie mogę się zwolnić więc do lekrza mogę iść dopiero jutro... Tak bardzo się boję... że to się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Zacznę od odpisywania. MoniuKat moja teściowa na podwórku ma jeden camping, który owszem wynajmuje, ale osobom, które przyjeżdżają do niej co roku. Cały sezon jest zawalony, więc niestety. Po prostu co roku są Ci sami ludzie, camping jest wolny może przez2-3 dni, i to zależy kiedy. Arista to niezły ten twój mały bałaganiarz;) Chce go zobaczyć:0 Gratuluje sesji, u mnie jest na odwrót :/ Scherza, ale się uśmiałam :D to Dominiś się naoglądał :D Asiczka kurde:( Asiczka leć do szpitala, nie ma, ze nie możesz, może uda się jeszcze uratować, nie chce Ci źle wróżyć, ale jutro może być za późno. Na pewno Cię zwolnią, nie ma innej opcji. Ja się czuję tak sobie, jakoś dziwnie, obco we własnym ciele. Wczoraj układałam jeszcze rzeczy małej, krzyż mnie bolał całą noc :/ Już myślałam, ze coś się dzieje, ale niestety nie. Cały czas przekładam te ciuszki, bo coś mi nie pasuje... Ahh nie jestem zadowolona. Kupiliśmy dzisiaj z R telewizor do naszego pokoju:) Cieszę się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super plan!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam do Was pytanie. Jak w szpitalu stosowałyście tantum rosa??? W domu wiadomo, można w misce rozpuścić czy coś, ale w szpitalu?? gnębi mnie to pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, ja rozpuszczałam w kubku, ale można rozpuścić w butelce z dziubkiem, wtedy się łatwiej aplikuje- polewa. Zawsze rozpuszczaj w ciepłej wodzie- po prostu lepiej działa niż polewanie zimnym płynem. Tak naprawdę jak zrobią Ci cesarkę, to Ci się ten specyfik nie przyda, więc lepiej to kupić po porodzie. Asiczka, życzę Ci, aby to było to co miała moja kumpela, która przez pierwsze 3 miesiące miała normalna miesiączkę.....to sie zdarza. Daj znać, bo troche nas zmartwiłaś.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czarna ja rozpuszcalam tantum rosa w takikiej buteleczce z pompką psikającą to było po jakiej wodzie perfumowanej czy cos takiego i od razu na rane sobie cały czas psikałam mi tez pomagal octanisept polozna mi kazala kupic do psikania pepka malemu zamiast spirytusu i super działało tez na moja rane u mnie jakos leci mały rosnie ma juz 4 zeby umie stawac w łożeczku, mowi mama baba buba guma itd, jest radosny ladnie je obiadki owoce mleko tylko soczków nie chce pic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Agnes dzięki za info:) Tak jak coś kupie po porodzie, Arista pisała, że dość drogie jest, więc nie będę kasy wydawać niepotrzebnie... Agnes śliczny ten Twój synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Monia plan bardzo bardzo interesujący... PODOBA MI SIĘ. Asiczka jak u Ciebie daj znać ! Ja zasypiam na stojąco, marzę o całej przespanej nocy. Dzisiaj idziemy do pediatry zobaczymy ile Dominiko waży i mierzy , takie ogólne badanie. Następne to będzie szczepienie na ospę,świnkę itd trochę się obawiam tego, ale jeszcze trochę czasu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna dzieki a co do tantum rosa to mozesz sobie kupic na sztuki jedna saszetka kosztuje ok 2 zł i rozpuszczasz w wodzie. mi przyznam szczerze bardziej pomagał octanisept niz tantum rosa łagodziło mi troche ból i działało odkazająco i małemu mojemu tez psikałam pepouszek tak mi zalecił lekarz w szpitalu zamiast spirytusu i pepek bardzo szybko sie zagoił i odpadł a tak z innej beczki to tesciowa dzis była u malego ostatni raz byla ponad 2 miesiace temu i wiecie co nawt mu lizaka nie przywiozla chociaz maja duzo kasy, na mikolaja nic pod choinke tez nie...... aj nikomu nie zycze takich tesciów nie dosc ze sie malym nie intereusja to jeszcze nic nie kupią... scherza wiem co so tym moj maly wstaje codziennie o 3.00 lub 3.30 i musze z nim uzedowac po calym domu bo zasypia kolo 8 rano dopiero dobra lece buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wczoraj byliśmy u pediatry Dominik warzy 10 kg, mierzy 72 cm. Podczas badań nie chciał zejść mi z rąk-mały panikarz, w nocy zrobił nam wielką niespodziankę wstał 1:10 i ponownie zasnął 4:50 cóż wyspana jestem jak cholera!!!! ;) Rozmawiałam z lekarzem o tym częstym wstawaniu w nocy, pani stwierdziła, że dzieci karmione piersią tak mają , potrzebują częściej kontaktu z cycem i koniec..jak go odstawię będzie lepiej podobno, ale to za 3 m-ce. Agnes cóż ja na teściów nie mogę źle pisać bo są ok, zapatrzeni w małego strasznie. Niestety różni są ludzie i czasem cięzko ich zrozumieć , dla mnie to też dziwne,że mają taki stosunek do wnuczka, jakoś nie pojęte to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Byłam u lekarza. Diagnoza: ciąża pozamaciczna :( Dziś odbieram wyniki badań i z nimi jadę do szpitala. Lekarz powiedział, że jeśli się potwierdzą jego obawy to zostanę na usunięcie ciąży. Tak bardzo się boję..... Tak bardzo się cieszyłam... Dlaczego gdy miałam 18 lat i nie byłam przygotowana to od razu zaszłam w ciążę a teraz gdy tak bardzo pragnę tego dziecka to się nie udało. To jest dopiero ironia losu... Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczka trzymam kciuki :* Niestety świat jest tak złożony, że jak chcesz dziecko to nie możesz zajść, a jak nie chcesz, nie jesteś gotowa to wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia i jest.. Będzie dobrze kochana. Wiem, że to może marne pocieszenie, ale moja ginekolożka zawsze mówi, że jeżeli dochodzi do poronienia to ciąża była zła. Wiem, może chłodno, ale prawdziwie. Odzywaj się. Zawsze dostaniesz wsparcie. Scherza no to duży już nasz Dominiś :) Chłop jak dąb :D Agnes, lubię jak się odzywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperatuuuraaaa
czesc dziewczyny, widze ze jestescie doswiadczone, wiec poprosze Was o pomoc. w 15 dniu cyklu wedlug lekarza powinna byc owulacja, dzisiaj jest 19 dc i mialam wysoka temp. powiedzcie czy to o czyms swiadczy, czy tak ma byc. to moj pierwszy cykl i jestem zielona. nie mierzylam od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczka, bardzo mi przykro, ale wciaż jest szansa, że jednak nie pozamaciczna....a teraz pomyśl co by było gdybyś powiedziała w pracy...? Jeśli chodzi o temp to jest to miarodajne po kilku miesiącach mierzenia i jeśli występują też inne objawy- Śluz, rozpulchniona szyjka macicy to można powiedzieć o fizjologicznej owulacji. U każdej kobiety owulacja jest w innym dniu, bo różne mamy długości cyklu- ja np moje pierwsze dziecko spłodziłam w 21 dniu cyklu, a drugie w 18. Bierzesz jakąś średnia z kilku miesięcy i jak jest też śluz w tym czasie to zabieracie się "do pracy"...nie nastawiaj się, ze od razu się uda....nam z mężem udało sie w 5 , a potem w 7 miesiącu starań- powodzenia! Obroniłam pracę, jestem szczęśliwa i potwornie zmęczona..... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- brawo! Gratuluję, Pani Magister:) Asiczka- kurczę, leć do szpitala i zbadaj sytuację- jeśli to ciąża pozamaciczna, to lepiej, żebyś ją straciła teraz, niż później- mogłoby to mieć poważne konsekwencje... Poza tym zgadzam się z Czarną- natura wie lepiej, która ciąża jest ok, a którą trzeba wyeliminować, niestety taki jest świat... Scherza- karmisz jeszcze? Ojej, z jednej strony zazdroszczę, z drugiej nie:) Nie wyobrażam sobie karmić nadal mojego małego, hehe... Ale nocki faktycznie macie ciekawe. P.S. Co do przytulania- mój mały też czasem podgląda, zwłaszcza, że mamy tylko kawalerkę, wszystko widać z każdego kąta domu:D Czarna- tantum rosa jest tanie w saszetkach, możesz wziąć jedną np. na próbę, 2 zł nie zbiedniejesz, a jak będzie nieprzydatne, możesz oddać jakiejś innej kobiecie w szpitalu. Agnes- Twój synek też już sprytny:) I gadatliwy... Ja dziś napisałam ostatni (mam nadzieję) egzamin:) na razie same 5 mam, zobaczymy, jak będzie dalej:) Idę na imprezę wieczorkiem:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaaatturaaaaaaaa
Monia a jezeli nigdy nie mialam takiego sluzu plodnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) Arista a u mnie na odwrót sprawa ze studiami... nie wiedziałam, że wykładowcy są tacy wredni. SKURWYSYNY, płace tyle pieniędzy a tu zero zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śluz podobno jest dobry "Oeparol"- olejek z wiesiołka- bierze się go przez pierwszy etap cyklu, czyli do owulacji, a potem odstawia....każda z nas ma jakiś tam śluz, tylko nie zawsze go obserwujemy....jak się uczulisz na to, żeby obserwować śluz i w ogóle swoje ciało, to na pewno go zauważysz. To przezroczysty, przypominający kurze białko lub powiem brzydko- gęsty przeźroczysty glut z nosa :) Ciężko to opisać, ale jak to już zauważysz, to będziesz wiedziała o co chodzi. Poza tym polecam Ci testy owulacyjne na necie można je kupić bardzo tanio, a przydają się (ja kupiłam i nie przydały się, bo już zaciążyłam, ale dałam je siostrze i w nich nadzieja :) Powodzenia Asiczek, daj znać co i jak.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczyny odebrałam wyniki. W moczu wyszły mi ciała ketonowe. Czytałam o tym... I w sumie zgłupiałam. Macie jakieś doświadczenie z tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeemperraturaa
no robilam testy i w tym okresie ktory wyliczyl mi lekarz, czyli 16 styczna pojawila sie druga kreska, ale jasniejsza, czyli z tego co wiem, test jest negatywny. A tego sluzu naprawde nigdy nie mialam, ale podobno on moze byc tylko w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×