Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Scherza egzaminy mam i jutro i w niedzielę, więc bym chciała żeby Ola wybrała sobie jak coś niedzielę wieczór:) Ale wiecie co, mimo to, że porodu przewidzieć się nie da, coś mi się wydaje, że nie urodzę do niedzieli. W poniedziałek chciałabym lecieć na zakupy. Kupić coś do ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Mikroekonomia zaliczona na 4 :) Kochane co chwilę twardnieje mi brzuch., Robi się twardy jak kamień. Co to??? Nie omeg dzisiaj urodzić. Musze jutro jechać na egzamin ze statystyki, prezentację i wpis ... Boję się bardzo jutrzejszego egzaminu. jestem wręcz pewna, że będę miała poprawkę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam noc :/ Sraczka ze zgagą za zmianę. padam. Jestem niewyspana, najgorszy egzamin przede mną, prezentacja... Nie wytrzymam w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jak zaczełam czytać post to myślałam, że już się zaczęło. Te twardnienia brzuszka zapowiadają przyjscie Oli takze czekamy...oby po egazminie dasz radę ... gratuluje 4 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza ja też ostatnio robiłam te nugetsy,bardzo dobre jeszcze do tego ziemniaczki zapiekane mmm.... Napisz jak film, czy fajny Czarna czekamy na wieści z egzaminu, noi czy dziś wielkie przyjście Oli na świat. Chciałam dzisiaj sprzedać samochód, ale się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia film bardzo mi sie podobał, pośmiałam się a to dziwne na polskiej komedii. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy najgorszy egzamin za mną. Jutro wyniki. Zobaczymy co tam wytworzyłam. :) Dostałam dziś 4,5. Jestem szczęśliwa. Jeśli dziś Ola nie wyskoczy, to jutro jadę na zakupy, a jeśli jutro nie wyskoczy to we wtorek do fryzjera. Muszę się ogarnąć, bo wyglądam tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje:) Mogę już rodzić. Monisia piękny kawałek. Tylko taki trochę dołujący, ale na gorszy dzień w sam raz. Lubię taką muzykę. \ Z takich piosenek tego typu, uwielbiam tą, i to wykonanie jest milion razy lepsze niż oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orginału nie słyszałam. Jakieś oznaki porodu już są??? Czarna masz muj numer tel??? napisz mi esa jak już Ola będzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia jasne, że mam:) Ale umówmy się tak, że jak np w nocy urodze to rano Ci napiszę, żeby Cie nie obudzić :) oznaki porodu.. Hmmm twardnieje mi bardzo brzuch. Obniżył się masakrycznie... A poza tym nic.. jadę jutro na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie możesz pisać o każdej porze dnia i nocy :) A na kiedy masz przewidywaną datę porodu ? Kurczę nie mogę się doczekać aż usłyszymy tą wiadomość że Ola już jest z nami.Nasz pupilek najbardziej wyczekiwany przez wszystkich :) A gdzie będziesz rodziła? Mnie też korci żeby jakąś bluzeczkę sobie jutro zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamwas kochaniutke.... scherza - jak dominis, wysypka zeszla? musze ci powiedziec ze moja mala tez miala trzydnioofke, straszyli mnie ze to rozuczka czy cos, goraczka trzy dni, dzien przerwy i wysypka, jak ja sie wystraszlam, na plecach maial najbardziej, potem raczki, na buzi nie miala wcale, troche na nogach, ale jakbym sie nie przygladaa to bym nie wiedziala ze tam jest, trzy dni i wysypka znikla.... mam nadzieje ze dominis juz jest okay.... czarna - mammamija, to juz tuz tuz.... jak czesto ci brzusio twardnieje, u mnie sie tak zaczelo, mialam te twardnienia co 10 minut, (pon) we wtorek juz byly co 7 minut i co drugie twardnienie to bardziej odczoowalne... no i w srode rano do szpitala bo juz bylo calkiem nieprzyjemne.... sroda wieczoor amelka byla z nami... ciekawe jak tam everlast, cos nie pisze i nie pisze... PS. Kos pytal o noce (chyba scherza) u nas jest roznie, raz przespi caluska noc raz sie przebudza bo zgubi smoka... tylko ze ja juz od dawna mam amelke w oddzielnym pokoju, bo wlasnie przekerecajac sie z boku na bok, wydaajac odglosy mnie budzila i bylam nie wyspana, a tak to jak tam sobie mczy cos pod noskiem to jej nie slysze, a jak sie przubudzi to uwierz mi krzyk sie niesie po nieszkaniu... hahahaha... nawet ma drzwi przymkniete u siebie zebysmy jej nie przubudzili chodzac czy kchajc czy cokolwiek tam robimy :) uciekam sac... czarna czekamy na Ole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co, te twardnienia to bezbolesne skurcze?? Monisia ok napiszę od razu:) Kochana będę rodziła w mieście które mam wpisane na nk. ;) O bardziej przyzwoitej porze napisze dzisiaj esa do Everlast bo też zastanawiam się co u dziewczyn. Dam Wam później znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj czarna
czarna a jak masz na imie? wiem ze to glupie pytanie, ale czytam was ciagle i ciebie jakos najbardziej polubilam i za cholere nie moge dopasowac do Ciebie imienia. chcialabym Cie tak jakos zwizualizowac:0 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia spokojnie napiszę jak urodzę :) Jak mam na imię pytasz:) Może masz jakieś typy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjj czarna
no wlasnie nie moge wytypowac, hehe ale Gosia albo Magda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjj czarna
no to jak, mówiłamze nie strzele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę nie ujawnać swoich danych. Wiadomo na kafe jest pełno psychopatów, którzy mogą to wykorzystać przeciwko mnie:) Ale miło mi się czyta takie komplementy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a raczej dobry wieczór dziewczyny.... Jej czasu mi braknie na wszystko Dominik zaczął chodzić więc moja asekuracja jest niezbędna. Przy meblach zasuwa i puszcza się i jest bacchhhhhhhh . Mama i nie ulubione słowa. Myślę ,że rozumie już że ja to mama bo patrzy się i mówi mama, daję mu jeść a on nieee i głową macha... Ze spaniem ciut lepiej, zaczełam stosować metodę z ksiązki Język niemowląt - polecam! I po woli zaczyna skutkować. Jutro jadę z małym do pracy bo niania ma córkę chorą na szkarlatynę więc dwa tyg nie będzie jej, w sumie to się cieszę, że będę z małym. Tylko jutro go zabieram bo muszę sprawy pozamykac i urlop . Potrzebuje już wiosny!!!! Ciepła , wyjścia bez ubierania się po nos..... Czarna ja też czekam na twojego esa ;) Artc to Amelka ładnie ci śpi-pozazdrościć :) A wysypka przeszłą Dominikowi po 2 dniach, po czym była nie wiem ??? PA lecę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, Kochana moja też dostaniesz esa:) Ciekawe kiedy urodzę. Jaką datę obstawiacie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza mi każda data. :) Ale chciałabym wcześniej. W następny weekend dalsza część egzaminów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pierwsza do głowy przyszła data 8 luty. Ja też już bym chciała żeby już się ciepło robiło.Wczoraj już sobie kupiłam bluzeczkę na krótki rękaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło znów Was poczytać! Wróciłam ze szkolenia w Zielonej Górze- bałam się nudy i samotności a okazało się, że było super! Mało powiedziane, było fantastycznie! Dziewczyny ze szkolenia świetne, do tego spotkałam się z kumplem, który tam mieszka i była taka impreza, że szok:D Pierwszy raz od niepamiętnych czasów upiłam się fest, nie spałam całą noc i w ogóle we łbie mi się poprzestawiało- czuję się, jakbym znów miała z 18 lat i wcale mnie to nie martwi:) Napisałam kilka wierszy, wybawiłam się że hoho... Powrót do rzeczywistości zajmuje trochę czasu- to jak wrocić z dobrych wakacji:) Scherza- Twój mały to spryciarz! Mój staje, ale jeszcze daleko mu do spacerowania. Zaczyna próbować raczkować, siada świetnie. Mówi tata, baba, łała, ale tylko tata coś tak naprawdę oznacza:P hehe.. Od dziś szukajcie mnie także na fb:) Mój nick to moje imie w zdrobnieniu i "Es." od nazwiska:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, tak właśnie jest w 9 miesiącu, spokojnie, juz niedługo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 tydzień :) Wiecie co nie sadziłam, że prawdą jest to, że te wszytskie telefony i zapytania znajomych pod koniec ciąży są denerwujący. Normalnie z równowagi wyprowadza mnie to jak idę ulicą a tu znajoma morda i się cieszy "a Ty nie na porodówce", albo telefon od koleżanki "nie ma Cię na gadu, rodzisz???" no kurwa mać... Jak urodzę to dam im znać. Serio wyprowadza mnie to z równowagi. Przecież co ja mam zrobić, wyjąć Olę sama. Mogliby zachować trochę taktu. Wiem, że to może moje ciążowe wymysły, ale denerwuje mnie to strasznie.\ Nawet moja najbliższa przyjaciółka ostatnio mi napisała esa czy już urodziłam... Bo nie przyszłam do nie na poranną kawę zbożową. Opierniczyłam ją i już się nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×