Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Scherza nie odpisałam na tego posta po kg, bo go nie widziałam. teraz dopiero wróciłam żeby sobie zobaczyć i jest ;) Nie wiem dlaczego mi umknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to dobrze :) Więc na prawdę mało ci przybyło , a być może po ciązy schudniesz szybko przez karmienie piersią - u większości babeczek to się sprawdza ( niestety u mnie nie ) Także dobrze, że czujesz się ok, to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była koleżanka która ma termin na koniec stycznia i również będzie rodzić Olę, brzuszek miała już spory, a mówiła że przytyła tylko 10 kg, to sobie tak pomyślałam, że ja w tym tygodniu ciąży co ona ważyłam jeszcze raz tyle !! Miałam 20 kg na plusie..... rany jak ja to zrobiłam...obżerałam się niemiłosiernie i słodkiego mnóstwo. Teraz mam wagę sprzed ciąży 58 kg przy wzroście 172 cm, ale cycków nie mam prawie wcale i żadne odchudzanie nie wchodzi w grę, za to brzuszek mam taki sobie, jak stoję wyprostowana jest ok. Ale jak się schylę, albo usiądę lub zgarbię to mi wisi fałd...tutaj to chyba jedynie ćwiczenia pomogą i jakieś może kremy, masaże....? To moje postanowienie noworoczne zrobić coś z brzuchem :D Póki co mam jeszcze 2 dni obżarstwa, więc wciągam ptasie mleczko :P. Oli dziś mi marudzi, popłakiwała nawet chyba była zmęczona, wstała po 6:00 i teraz ma drzemkę, zaraz jej się skończy, bo już mija magiczne 30 minut....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast zazdroszczę Ci figury:) scherza Ty też nie masz co narzekać, wyglądasz ślicznie. Widzę, że tych Olek teraz przybędzie:) To już 3 o której słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brzuchem mam to samo co Everlast, ale postanowiła trochę przystopować z jedzeniem już od 27.12 i dzisiaj się warzyłam pół kg. mniej, a jutro i w sobotę pewnie nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza ja też jutro dam czadu:) Jakie macie plany na sylwestra??? ja zbyt dużej rozrywki mieć nie będę. będziemy w domu z moimi rodzicami. szczerze to nie mam ochoty do żadnych znajomych iść. Po północy pójdę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kazdego roku siedzę w domu- nie obchodzę sylwestra, ale jutro mamy kulig a później grzane winko :) i spotkanie z paroma znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Scherza świetnie:) Chciałabym taki kulig. A czemu nie obchodzisz sylwestra? Oczywiście jeśli to nie tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice 2 lata temu obchodzili 2 sylwestry:) Jeden nasz, a drugi ukraiński. Mamy koleżanka jest Ukrainką, i zaprosili ich na tego sylwestra. Powiedzieli, że ich zabawy nie równają się niczemu. Są najlepsze i, że nigdy się tak nie wybawili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna tajemnica po prostu , uważam że nie jest to zgodne z tym w co wierzę, dla mnie to zwykły dzień jak każdy inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza dla mnie też. Fakt byłam młodsza to uważałam, że w sylwestra konieczna jest pożąda impreza. Ale teraz.. Dzień jak co dzień. Tyle, ze po nim jestem co rok starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety i to mnie martwi w tym roku 28 OMG :( stara dupa ze mnie :) jeszcze jedno , po tych tabsach co niby miałam @ teraz powinnam dostać znowu i nie ma nic , jej jakbym była w ciązy to załamka ... za tydzień będę test robić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza a Ty anty bierzesz i nie dostałaś??? A to sa te jednoskładnikowe dla karmiących??? Jak tak to się nie martw, moja przyjaciółka takie bierze i okres ma czasami czasami nie ma. Czasem dostaje co tydzień plamienie, później nie ma znów jakiś czas. \A z drugiej strony śmiać mi się chce, staraczki załamane, że mogą być w ciąży:)\ ArCt już chyba kilka testów robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam te tabsy dla karmiących ale strasznie źle mi po nich było, napuchnięta jak balon , zła jak osa, krwawienie tydzień czasu ..szkoda pisać :( więc zaprzestałam branie i teraz nie wiem na czym stoje, brzuch na dole co parę dni napierdziela mnie jak szalony i o co chodzi nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 gr. jej jej boję się :( Czarna jaki kolor wanienki masz ? Dominik ma różową he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloną, taką przezroczystą. Kolor wanienki najmniej ważny:) Ale fajnie musi wyglądać nasz Dominiko w różowej wanience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - nic się nie martw, to jeszcze nie jest duże spóźnienie ;) Myślę, że te odczucia to przed @, albo wynik rozregulowanego cyklu po zaprzestaniu tabletek anty. ;) Ja miałam iść na sylwester do kumpla, potem kumpel stwierdził, że nie robi, bo wyjeżdża w góry, więc była opcja siedzenia w domu, a teraz znowu się pojawiła perspektywa, by pójść do znajomych. W gardle mnie drapie i mam kaszel, ale gorączki brak....w sumie to nie chciałabym siedzieć w domu, bo to byłby już 3 rok z rzędu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - Ty nazywasz siebie starą dupą, a co ja mam powiedzieć?? W przyszłym roku stuknie mi 30-stka :D, a ją ciągle myślę, że to jeszcze nie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna : w wolnej chwili wstawie zdjęcia małego w rózowe wanience :) Everlast , oby było tak jak piszesz, mam nadzeiję ze wszystko wróci do normy i żadnego braciszka ani siostrzyczki nie będzie :). No własnie reszta na jakimś urlopie-nic nas nie odwiedzają :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estescie moje kochane:):) Scherza to nie duże spóźnienie, spokojnie:) Poje sykle trwały po 65 dni :) Everlast jaka 30stka ja się pytam???? Przecież Wy wyglądacie na 20 lat:) Nie to co ja na 80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest moja lista rzeczy do szpitala, powiedzcie co się jeszcze może przydać -3pary skarpet -2 pary majtek normalnych -3 ręczniki -szlafrok -3 koszule nocne -2 staniki do karmienia -kapcie -kosmetyki (lactacyd, delikatny żel pod prysznic, szampon, szczoteczka do zębów) (muszę jeszcze spakować szczotkę do włosów i pastę do zębów) -wkładki laktacyjne -podkłady poporodowe -laktator -6 par majtek siateczkowych -klapki pod prysznic Dla dziecka ubranbka zapewnia szpital spakowałam na wyjście -kombinezon -czapka gruba -czapka bawełniana -body z niedrapkami -kaftan -półśpiochy -welurowy pajacyk -pielucha tetrowa -pielucha flanelowa pampersy i chusteczki nawilżające do pupy dowiozą mi jak urodzi się dziecko, nie będę tego targać ze sobą. Ja i Ola mamy osobne torby. Oli torba zostanie dowieziona w dzień wyjścia ze szpitala. O czym zapomniałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego nowego roku!!! U nas jeszcze 5godzin I 17 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was przepraszam ze nie pisalam tak dlugo ale sa duze emocje i czasu nie mam tak jestem w polsce mala dobrze zniosla lot tylko gdy ladowalismy plakala jest super moj maz wraca juztro a ja zostaje doo 10 lutego z oliwcia a tak ptzy okazij wesolych swiat i szczesliwego roku dla was pozdrawiam a 6 lutego mam chrzest corki czarnaona to twoj termin i mojej mamy imieniny fajnie by bylo ale pewnie ty w czesniej urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×